که اروپا و آمریکا چشمگیر تکامل از COVID-19 در آفریقا

پاریس: سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای آفریقا روز جمعه هشدار داد این قاره مواجه “چشمگیر تکامل” از coronavirus بیماری همه گیر.

از 47 کشور در آفریقا که منطقه — که شامل کشورهای جنوب صحرای آفریقا و الجزایر — 39 سازمان ملل در حال حاضر آسیب دیده در مقایسه با تنها یک ماه پیش Matshidiso ربکا Moeti گفت تلویزیون فرانسه کانال France24.

Moeti گفت شده اند وجود دارد حدود 300 مورد در هر روز در روزهای اخیر و به نام “شدت عمل با کشورهای آفریقایی”.

“وضعیت بسیار نگران کننده است و با نمایشی تکامل: افزایش از لحاظ جغرافیایی در تعدادی از کشورها و همچنین افزایش در تعداد زیادی از عفونت” Moeti گفت.

موارد افزایش یافته است در سراسر جهان در فقیرترین قاره بیش از سه روز گذشته در مجموع نزدیک به 3,500 موارد و 94 مرگ و میر با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش را پوشش می دهد که همه از آفریقا است.

کشورهای آفریقایی دستور داده اند که حکومت و مستندات در پاسخ به رشد همه گیر در میان ترس که بهداشت ضعیف و زیرساخت را ترک قاره وحشتناکی در معرض شیوع در مقیاس ویروس زده اروپا است.

Moeti اذعان کرد که اقدامات گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس و برای منزوی کردن موارد مشکوک.

دولت باید ممنوع تجمعات مذهبی و رویدادهای ورزشی در حالی که مدارس تعطیل شد و در 25 کشور, او گفت:.

او اشاره کرد که 42 کشور در حال حاضر قادر به تشخیص این بیماری است. “چند هفته پیش تنها دو کشور در حال تشخیصی ظرفیت,” او گفت:.

اما Moeti تاکید کرد که قاره ضعیف بود مجهز برای مقابله با یک بحران بزرگ بهداشتی.

“درست است که در بسیاری از آفریقایی خانوار که در خانواده های بزرگ است. آن را بسیار دشوار است گاهی اوقات برای همه به اتاق خود را,” او گفت:.

“وجود دارد بسیار قوی جامعه زندگی است. ما باید برای پیدا کردن دیگر بهداشت روش برای به حداقل رساندن گسترش ویروس.”

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>