چه کسی می گوید coronavirus در “نقطه تعیین کننده’

ژنو: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که جدید کروناویروس بیماری همه گیر بود که در یک “نقطه تعیین کننده” به عنوان کشورهای سراسر جهان مبارزه برای جلوگیری از شیوع بیماری مرگبار.

عربستان سعودی ممنوع زائران از مراجعه به قرآن, مقدس سایت های که تعداد مرگ و میر شروع به پریدن کرد در کشورهای همسایه ایران, در حالی که ژاپن و عراق دستور تعطیلی مدارس.

زنگ خطر در حال رشد است به عنوان چین است و دیگر تنها زمین پرورش برای COVID-19 با کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و ایتالیا تبدیل شدن به باغ از عفونت افزایش ترس از یک بیماری همه گیر.

“ما در یک نقطه تعیین کننده” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است. “اگر شما عمل می کنند به شدت در حال حاضر شما می تواند شامل این برنامه شما می توانید جلوگیری از افراد بیمار شدن شما می توانید صرفه جویی در زندگی می کند.”

این ویروس در حال حاضر بیش از کشته 2,760 مردم عمدتا در چین — که در آن برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر و آلوده بیش از 81,000 در بیش از 45 کشور جهان است.

اما در حال حاضر روزانه بیش از موارد ثبت شده در خارج از چین افزایش ترس است که کشورهای فقیر با بهداشت ضعیف و زیرساخت نمی خواهد بود قادر به مقابله.

“این چیزی است که اتفاق می افتد در بقیه جهان است که در حال حاضر ما بزرگترین نگرانی” Tedros گفت.

– نیروبخش اقتصادی ضربه –

بازارهای مالی جهان را فرو برد در ترس است که مستندات گسترده می تواند مانع فعالیت های کسب و کار و دندانه رشد جهانی در حالی که مسابقات ورزشی و جشنواره ها لغو شده اند, سعی کنید برای جلوگیری از عفونت.

اتحادیه اروپا گفت که فرح برای اقتصادی ضربه با گردشگری در حال حاضر احساس تنگنا و زنجیره تامین متکی به چین نیز تحت تاثیر قرار.

و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: فرانسه و جهان را پر بازدید ترین کشور است که ثبت مرگ دو نفر شد و در حال آماده شدن برای پرش در موارد.

“ما با یک بحران روبرو هستند یک بیماری همه گیر است که در حال آمدن است,” او گفت:.

با COVID-19 كردن در خاورمیانه عربستان سعودی به حالت تعلیق ویزا برای بازدید به اسلام مقدس ترین سایت برای “عمره” حج یک حرکت بی سابقه بالا بردن سوالات بیش از حج شروع می شود که در ماه جولای.

پادشاهی — که میزبان میلیون ها نفر از زائران هر سال — گفت: آن را نیز تعلیق ویزا برای بازدید گردشگران از کشورهای که در آن ویروس است که یک “خطر”.

همسایه ایران گزارش شده هفت جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت مصرف کلی تلفات به 26 بالاترین در خارج از چین است.

تهران نیز تحمیل داخلی محدودیت های مسافرتی برای تایید و یا موارد مشکوک و سیلی محدودیت در بازدید از عمده مسلمان در سایت های زیارتی در حالی که ایران همسایه مرزهای خود را بسته اند.

موارد برای اولین بار در افغانستان و پاکستان و استونی درگیر افرادی که تا به حال شده است در ایران.

در ژاپن مدارس دستور داده شد تا نزدیک به چند هفته بعد از دولت در تلاش برای مقابله با عواقب عفونت از یک کشتی کروز در آن قرنطینه در سواحل.

ژاپن دیده می شود حداقل 186 موارد عفونت در میان جمعیت عمومی با چهار مرگ و میر. صباح یکی پیدا شد به مثبت دوباره در ابتدا پس از ابتلا به این ویروس و سپس منتشر شده از بیمارستان پس از درمان و یک تست منفی.

– “هیچ چیز را اجتناب ناپذیر’ –

چند دولت ها نیز توصیه می شود در برابر سفر به ایتالیا — اروپا epicentre با 528 موارد و 14 مرگ و میر.

در آمریکای لاتین اولین مورد 61 ساله و بیمار در برزیل در حال سفر به ایتالیا. دیگر کشورها از جمله الجزایر, دانمارک, رومانی و اسپانیا نیز گزارش شده عفونت های مربوط به ایتالیا است.

اما رم ضربه زدن با وزیر خارجه Luigi Di Maio کوبیدن “گزارش نادرست” در خارج از کشور در مورد وحشت شهرهای مستند و قابل اجرا بر روی سوپر مارکت گفته آنها “انجام آسیب بیشتر از خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر”.

آمریکا و کره جنوبی ارتش اعلام کرد که به تعویق افتادن مانور مشترک برنامه ریزی شده برای بهار امسال پس از سئول اعلام کرد بالاترین “شدید” هشدار سطح بیش از این ویروس که تاکنون 12 زندگی کردن تقریبا 1600 نفر بالاترین تعداد در خارج از چین است.

حتی خود چین — که مهر و موم کردن کل استان و تعطیل شهرستانها در سراسر کشور — در حال حاضر نگران واردات موارد و دستور داد مردم از ورود به پکن از کشورها را تحت تاثیر قرار برای رفتن به 14 روز خود شده است.

چین گزارش 29 بیشتر مرگ و میر پنج شنبه — پایین ترین آن روزانه شمارش از ژانویه — و 433 مورد جدید.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بازی کردن ترس از عمده شیوع در ایالات متحده آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان.

“من فکر می کنم که این احتمال وجود دارد که آن را بدتر می تواند یک شانس آن را می تواند نسبتا قابل ملاحظه ای بدتر اما هیچ چیز را اجتناب ناپذیر” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

ما مقامات بهداشت عمومی تایید coronavirus مورد در کالیفرنیا برای اولین بار با منشا ناشناخته از حدود 60 نفر و گفت: آمریکایی ها به صورت آماده به انصراف از تجمع جرم و کار از خانه.

ویروس اعتقاد بر این است که منشأ در یک بازار در مرکز چینی ها در شهر ووهان که در آن آن است که مظنون به داشتن پریدند از حیوان به انسان است.

زونگ اتباع محترم دانشمند که به توصیه دولت گفت: چین داشته اند به مراتب کمتر از موارد اگر عمل شده بود در اوایل دسامبر — یک نقد نادر از برجسته خودی.

هوبئی مقامات متهم شده اند در ابتدا پوشش شیوع و خاموش کردن یک حس کرد دکتر که بعد از درگذشت این بیماری است.

که Tedros گفت: همه کشورها باید خود را برای اطمینان از سلامت سیستم آماده شد.

“ما در واقع در یک وضعیت حساس که در آن شیوع بیماری می تواند در هر جهت بر ما چگونه آن را اداره کند.”

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>