که اینیگو Philbrick هنر جهان Scammer که فریب مشتریان از $20 میلیون ؟

اینیگو Philbrick در گالری پاتریک سیگوین لندن در فوریه 25, 2016. Stuart C. Wilson/گتی ایماژ برای گالری پاتریک قلاب

اینیگو Philbrick مرموز شیک و قبلا تحسین هنر فروشنده که فرار گالری در لندن و میامی دستگیر شد توسط عوامل آمریکا پنج شنبه گذشته پس از اینکه بر روی اقیانوس آرام در جزیره وانواتو. Philbrick—بی باک فروشنده در صحنه هنر معاصر تا زمانی که او بود—عناوین ساخته شده نسبت به پایان سال 2019 برای او آشکار ناپدید در پی تبدیل شدن به هدف از دعاوی مختلف. این جدا کردن اتهامات علیه Philbrick همه اساسا او را متهم کرد از همان چیز: دو-فروش همان آثار مختلف سرمایه گذاران در engorged قیمت.

قبل از سقوط خود را از فضل Philbrick تا به حال ساخته شده است یک نام برای خود را با حضور مکرر در حراج مدار و با اقیانوس اطلس گالری که صحنه نمایشگاه های بازیگران داغ دنیای هنر نام مانند Joe Bradley, استرلینگ یاقوت Tauba آورباخ و R. H. Quaytman. او همچنین پسر هری Philbrick که موسس و مدیر و مدیر عامل شرکت فیلادلفیا معاصر و قبلا مدیر کانکتیکات Aldrich موزه هنرهای معاصر از سال 1996 تا 2010. اما جوانتر Philbrick تصویر شروع به فرو ریختن در سال 2019 زمانی که او موفق به پیدا کردن یک خریدار حاضر به پرداخت قیمت بالا به اندازه کافی برای یک نقاشی از پابلو پیکاسو توسط رودولف stingel را که Philbrick شد reselling. پس از آن بود که سه جداگانه احزاب کشف کردند که نقاشی آنها فکر می کردند که متعلق به (یکی اعتقاد به آن را خریداری کامل دو که به اعتقاد آنها متعلق به نیمی از هر کدام) نازل شد به دو برابر شده است-به فروش می رسد توسط Philbrick. هنگامی که مواجه با این اختلافات و با دیگر اتهامات از تکرار موارد از این دو-فروش الگوی Philbrick اساسا زد برای آن مخفی شده که در وانواتو پس از اکتبر 2019.

همچنین نگاه کنید به: سرگرمی لابی پرونده های حقوقی و پژوهشگر بازداشت افشای یک سمت تاریک از مطالعات کتاب مقدس

“به عنوان ادعا اینیگو Philbrick شد سریال کلاه بردار که گمراه هنر جمع سرمایه گذاران و وام دهندگان از بیش از 20 میلیون دلار,” جفری S. برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک در بیانیه ای گفت. “شما نمی توانید فروش بیش از 100 درصد مالکیت در یک قطعه از هنر است که Philbrick گفته بود در میان دیگر کلاهبرداری است. هنگامی که طرح های خود را شروع به باز کردن, Philbrick گفته کشور فرار کرد. در حال حاضر او در ایالات متحده بازداشت و رو به عدالت است.”

این Philbrick قصههای خرس شباهت غیر قابل مقاومت به مورد آنا Delvey جعلی آلمانی اری برنده زن که در سمت چپ یک دنباله از منعکس چک در پی او در حالی که در یک ماموریت برای او در بر داشت خود هنرهای معاصر مرکز. اما Delvey طرح کاهش یافت و جدا از هم قبل از او قادر به به طور کامل تحقق بخشیدن به رویاهای خود را و آن را به نظر می رسد که Philbrick تا به حال به مراتب موفقیت های بیشتر فریب دنیای هنر تا زمانی که همه چیز به هم ریخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>