که درک Fordjour هنرمند در یک حقوقی Dustup با رابرت Blumenthal گالری ؟

درک Fordjour در Whitney Museum Of American Art جشن و سرور در 9 آوریل 2019. یوجین Gologursky/گتی ایماژ forWhitney موزه هنر آمریکایی

در میان مجموع وحشت بودن وارد بر کل جهان توسط coronavirus وجود دارد چیزی است که تقریبا در آرامش در مورد یک اختلاف حقوقی بین و آینده هنرمند و سابق خود گالری: با وجود برتري از عذاب تراوش از هر گوشه ستیز درگیری در مورد نقض قرارداد و درآمد هستند به عنوان زنده و خوب مثل همیشه. بازگشت در ماه فوریه رابرت Blumenthal گالری واصل $1.45 میلیون طرح دعوی در دادگاه در برابر درک Fordjour ادعا که این هنرمند تا به حال موفق به ارائه هفت وعده آثار به گالری بر اساس یک توافق آنها می خواهم وارد شده به شش سال پیش است. به عنوان این هفته Fordjour ثبت شده است یک حرکت در نیویورک دیوان عالی کشور اقدام به طرح دعوی در دادگاه انداخته. اما چه کسی است که Fordjour و چگونه کار خود را می آیند به جذب آنقدر گرما ؟

متولد 1974 در ممفیس تنسی Fordjour یک هنرمند چند رشته ای که کار می پردازد با فرهنگ جامعه و هویت. Fordjour شروع به جذب گسترده توجه از هنر جهان در حدود سال 2018 در هنگام انفرادی خود را در غرفه نشان می دهد با جاش Lilley گالری ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ در Art Basel Miami Beach. Fordjour را 2018 نیز شامل فضای نصب و راه اندازی در Whitney Museum of American Art, همچنین به عنوان یک ادای احترام به هارلم راهپیمایی های خیابانی که نمایش داده شد در لنکس خیابان ایستگاه مترو. Fordjour سبک است که درخشان رنگارنگ و اغلب ویژگی های جمعیت یا تیم نیز جذب بزرگ قیمت در حراج. در 2019, Fordjour نقاشی آژانس و مقررات (مطالعه) سال 2016 به فروش می رسد در فیلیپس حراج به قیمت 137,500 بیش از دو برابر از آنچه که تخمین زده می شد به فروش می رسد. به علاوه مگا مشهور Jay-Z و Beyoncé تایید جمع: در طول مارس 2019 را کتیبه نیویورک, نمایشگاه, زن و شوهر متاهل خریداری Fordjour کار بالا-ده ALLSTARS (2019) برای $200,000.

همچنین نگاه کنید به: یک هفته پس از شکایت آنلاین حراج خانه Paddle8 ورشکستگی کرده است

“موفقیت اغلب خشم است و معمولا کسی که معتقد است آنها با دریافت اعتباری کمتر از آنها سزاوار. در این مورد کسی است که رابرت Blumenthal” Fordjour دادگاه عالی حرکت می خواند. “اما او نمی خواهند محدود اعتباری به عنوان یکی از Fordjour اولیه هنر نمایندگی و fiduciaries…به جای او می خواهد به غارت Fordjour از نزدیک به دو دوجین آثار هنری—این ادعا که او تنها مالک آن کار می کند که او در حال حاضر می خواهد به فروش خود سود شخصی.”

با این حال این دعوای حقوقی می لرزد روشن است که Fordjour ستاره قدرت ادامه خواهد داد به شناور او را از طریق اغلب کشنده جهان هنر و با کیفیت است که با پول نمیشود خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>