که سلامت هشدار WhatsApp: در اینجا این است چگونه می توانید COVID به روز رسانی

دهلی نو: سازمان جهانی بهداشت (WHO) در روز شنبه راه اندازی شد سلامت هشدار WhatsApp که در آن بیش از 1.5 میلیارد کاربران می توانند سوالات خود را بپرسید و آنها را با ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد جدید کروناویروس 24/7.

این را نیز در خدمت دولت تصمیم سازان با ارائه آخرین تعداد و وضعیت گزارش های WhatsApp در بیانیه ای گفت.

نحوه دریافت که سلامت هشدار

برای تماس با کسانی که سلامت هشدار, صرفه جویی در تعداد +41 79 893 1892 در تماس تلفنی و سپس به سادگی متن کلمه “سلام” در یک پیام WhatsApp برای گرفتن آغاز شده است.

این سرویس در پاسخ به یک سری دهید و خواهد شد روزانه به روز با آخرین اطلاعات.

“شما همچنین می توانید ببینید واتساپ Coronavirus اطلاعات Hub در whatsapp.com/coronavirus” و بر روی کلیک کنید که لینک در صفحه اصلی برای باز کردن چت با کسانی که سلامت هشدار اگر شما واتساپ نصب شده گفت:” میکرو پلت فرم وبلاگ نویسی.

این که سلامت هشدار خواهد ارائه اطلاعات رسمی در مورد موضوعاتی مانند چگونه برای محافظت از خودتان را از, عفونت, توصیه های سفر, و رد کردن جدید کروناویروس اسطوره ها است.

که سلامت هشدار در شش زبان

این سرویس در ابتدا راه اندازی به زبان انگلیسی اما در دسترس خواهد بود در تمام شش زبان در هفته های آینده (به زبان انگلیسی, عربی, چینی, فرانسوی, روسی و اسپانیایی.)

“فن آوری دیجیتال به ما می دهد فرصت بی سابقه ای برای سلامت حیاتی اطلاعات برای رفتن ویروسی و گسترش سریعتر از این بیماری همه گیر. ما مفتخریم به شرکای مانند Facebook و WhatsApp که در حال حمایت از ما در رسیدن به میلیاردها نفر از مردم با مهم اطلاعات سلامت” گفت: Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که.

این که سلامت هشدار آخرین رسمی سازمان های غیر دولتی یا دولتی تلفنی برای تبدیل شدن به در دسترس بر روی واتساپ, پیوستن به سنگاپور دولت اسرائیل و وزارت بهداشت و درمان جنوب آفریقا وزارت بهداشت و KOMINFO اندونزی.

در اوایل این هفته, WhatsApp, در همکاری با سازمان بهداشت جهانی یونیسف و برنامه عمران سازمان ملل متحد راه اندازی WhatsApp Coronavirus اطلاعات Hub. مرکز ارائه راهنمایی های عمومی و منابع برای کاربران در سراسر جهان برای کاهش گسترش شایعات و اتصال با دقیق اطلاعات سلامت.

WhatsApp نیز اعلام کرد که 1 میلیون دلار کمک مالی بین المللی واقع چک کردن شبکه برای حمایت از واقعیت-چک کردن برای #CoronaVirusFacts داد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>