که BTS طرفداران که مطرح تومان 5.9 لاخ در یک روز برای آسام امداد رسانی به سیل?

“در ژوئیه 16, لینک رفت live at 1:30 p. m. و ما هنوز توییتی در مورد آن در همه جا و آن را منفجر کرد. زمانی که لینک ابتدا راه اندازی شد به منظور بالا بردن تومان. 30,000 تا 28 جولای. اما ما به پایان رسید تا به بالا بردن تومان. 5.9 لاخ در عرض 24 ساعت!”

ارتقاء

Floods در آسام هستند سالانه وقوع است که تهدیدی برای زندگی انسان و حیات وحش به طور یکسان. دیدن ویرانی باران, Bhavana Barman رسیده به جامعه آنلاین برای کمک در 15 ژوئیه از طریق توییتر نوشته است که به سرعت اوج گرفت. توییتر محتوا است که به طور عمده در مورد کره جنوبی پسر گروه BTS’ نیز شناخته شده به عنوان Bangtan Boys آنها او را تحسین ardently.

به طور طبیعی یک تکه بزرگ از پیروان و طرفداران از هفت عضو K-pop band و آنها خودشان را به عنوان “BTS ارتش’.

توییت منتقل مختلف اعضای BTS ارتش به عمل به خصوص در هند جایی که آنها مطرح شده به تومان 5.9 lakhs در فقط 24 ساعت برای آسام قربانیان سیل!

Bhavana روشن است که او شروع به مبارزه به تنهایی به عنوان گزارش شده توسط بسیاری از سیستم عامل های رسانه های. به جای آن یک تلاش گروهی از BTS ارتش اعضای جامعه که کمک به دستیابی به feat.

بهتر هند گزارش چگونه امدادگران و داوطلبان از BTS ارتش رفت و در مورد عملیات خود را با الهام از کار بشردوستانه از K-pop band.

BTS حرکت ارتش به عمل

یک بار Bhavana توییتی در وضعیت سیل در آسام بسیاری از BTS اعضای ارتش نه تنها از غرب بلکه از سراسر کشور در زمان اطلاع.

BTS, K-pop, گروه پسر از کره جنوبی (منبع/Wikimedia Commons)

“ما تا به حال یک شخصی چت گروهی از اعضای BTS در توییتر و Juhi یک فن از بمبئی آغاز شده صحبت کردن در مورد سیل در آسام. ما به زودی ایجاد گروه دیگری از 30 نفر که می خواستند برای کمک به برای شود. ما بلافاصله شروع به تحقیق در مشروع جمع آوری کمک لینک ها و سازمان های که ما می تواند پشتیبانی در علاوه بر این به تقویت این موضوع در سیستم عامل رسانه های اجتماعی می گوید:” 20 سال Khachuk یک دانشجوی زبان انگلیسی را از افتخارات بانوی روپیه رم دانشگاه.

داوطلبان از جمله Khachuk و Bhavana به زودی به Kukikalyani Borgohain که مشخص خودش را به عنوان ‘Khamseng’ (قلم او نام برای او شعر) که تا به حال مشغول به کار با مردم برای مردم’ تاسیس در این زمینه از Baghjan نفت فاجعه به انجام کار امداد رسانی.

این سازمان داوطلبانه قبلا مطرح شده در مورد Rs. 13 لاخ برای تسکین کار در آسام که تا به حال الهام بخش اعتماد میان BTS ارتش داوطلبان.

آنها خواست Khamseng به ارسال یک لینک برای کمک های مالی که در آن مردم می تواند کمک.

Bhavana توييتها

“در 16 جولای, لینک رفت live at 1:30 p. m. و ما هنوز توییتی در مورد آن در همه جا و آن را منفجر کرد. زمانی که لینک ابتدا راه اندازی شد به منظور بالا بردن تومان. 30,000 تا 28 جولای. اما ما به پایان رسید تا به بالا بردن تومان. 5.9 لاخ در عرض 24 ساعت! می گوید:” Khachuk.

اگر چه پیوند است که در حال حاضر بسته شده است وجود دارد یک لینک جدید که راه اندازی شده است توسط سازمان داوطلبانه برای جمع آوری اضافی تومان. 30,000 تا 20 جولای. این است که در حال حاضر موفق توسط مردم برای مردم’ است که سازماندهی یک e-کنسرت برای افزایش این مقدار است. لینک به کنسرت به اشتراک گذاشته شده است در Facebook صفحه ‘صدای شمال شرق هند’.

هنرمندان مانند Shankuraj Konwar, Nilutpal بورا جانی Marak, Bidyutjyoti موهان, بطری, موشک, هند, Jutimala Buragohain, Moniraj Hazarika فرهاد حسین را به انجام به جمع آوری پول برای کمک رسانی فعالیت های.

علاوه بر این BTS ارتش همچنین قرار دادن یک لینک جدید برای جمع آوری کمک های مالی برای Asaam سیل.

BTS: پیام عشق و خیریه

“بسیاری از طرفداران اعتراف است که آنها کشف BTS زمانی که آنها به آنها نیاز دارید بیشتر. آن همان بود برای من وقتی که من کشف آنها در سال 2015. من در یک جای بسیار خوب در زمان و پیام خود را از عشق به خود الهام بخش من است. خود آلبوم “عشق خود را’ واقعا چپ تاثیر عمیقی بر من و به من کمک کرد به شکل شخص من امروز می گوید:” Khachuk صادقانه.

Bhavana از سوی دیگر کشف BTS در اواخر سال 2017 زمانی که او به تماشای یک ویدیو از رقص خود را در عملکرد بر روی صحنه است. بعد از آن او به پایان رسید تا انجام بسیاری از تحقیقات بر روی آنها را در بر داشت و پیام آنها گسترش از طریق آهنگ های خود را موثر.

Khamseng (سمت چپ) و Bhavana (سمت راست)

“آنها تمرکز بر موضوعاتی مانند بهداشت روان, عشق به خود و فروتنی زمانی که شما ترجمه شعر. هیچ اسمی از مواد مخدر برهنگی و خشونت و تهمت که مشترک است در غیر این صورت. پیام خود را از مثبت چیزی است که مجموعه آنها را جدا و نشان می دهد که موسیقی هیچ موانع زبان” توضیح می دهد که 23 سال اقتصاد کارشناسی ارشد دانشجو.

برای Khamseng, مطالعه, معنی شعر او را نقل مکان کرد و او تبدیل به یک فن عظیمی از K-pop band. “به عنوان یک شاعر خودم کردم از آلبوم بنابراین نشاط بخشی و قدرتمند” او می گوید.

در اوایل این ماه BTS اهدا حدود 1 میلیون به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. متعاقبا BTS طرفداران در سراسر جهان بسیج به #MatchAMillion مبارزات انتخاباتی که در آن طرفداران نیز به پایان رسید تا به بالا بردن اضافی $1 میلیون نفر در عرض 24 ساعت برای حمایت از کمپین” او می افزاید.

ارتقاء

در علاوه بر این به نشاط بخشی, پیام, در سپتامبر 2018, باند پسر دعوت شد در سازمان ملل متحد 73 مجمع عمومی به آدرس راه اندازی از جوانان ابتکار جوانان 2030: UN Youth استراتژی و یونیسف کمپین ‘Generation نامحدود”. با کار خود قرار K-pop همچنان الهام بخش نمرات از طرفداران خود را نه تنها در کره جنوبی بلکه در سراسر جهان است.

مردم برای مردم داوطلبانه سازمان که در حال رفتن به انجام این کار امداد رسانی به سیل

“برای انجام فعالیت های خیریه ما در هند راه اندازی شد ‘BTSARMY کمک می کند تا هند’ صفحه در توییتر برای انجام فعالیت های خیریه در آینده است. در حال حاضر تمرکز ما این است که همچنین کمک به با امداد رسانی به سیل کار در بیهار” به اطلاع Bhavana.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>