کاخ سفید unfollowed Prez Kovind PM مودی در توییتر – در اینجا است که چرا

واشنگتن: کاخ سفید توضیح داد که آن توییتر رسیدگی به طور معمول ‘زیر’ حساب از مقامات کشور میزبان برای یک دوره کوتاه در طول یک سفر ریاست جمهوری به رسانهها پیام خود را در حمایت از از بازدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در آخرین هفته از ماه فوریه رسمی توییتر رسیدگی به کاخ سفید — @WhiteHouse — آغاز شده بود ‘زیر’ حساب از رئیس جمهور رام نات Kovind نخست وزیر نارندرا مودی نخست وزیر ترکیه در هند, سفارت آمریکا در, سفارت آمریکا در هند و سفیر آمریکا در هند, کن Juster.

اوایل این هفته کاخ سفید ‘unfollowed’ تمام این شش توییتر دسته.

“کاخ سفید حساب توییتر به طور معمول به شرح زیر ارشد دولت آمریکا حساب های توییتر و دیگران به عنوان مناسب. برای مثال در زمان ریاست جمهوری بازدید از این حساب به طور معمول به شرح زیر برای یک زمان کوتاه کشور میزبان مقامات پاسخ به پیام های خود را در حمایت از از بازدید از” یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به PTI روز چهارشنبه در خواست نامش فاش نشود.

این مقام در پاسخ به سوالی درباره دلایل کاخ سفید ‘زیر’ و سپس ‘لغو دنبال کردن’ توییتر دسته از رئیس جمهور Kovind نخست وزیر مودی به سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر مقامات هندی.

کاخ سفید ‘لغو دنبال کردن’ حساب توییتر از رئیس جمهور Kovind و ساعت مودی جلب کرد, واکنش ها در رسانه های اجتماعی در هند است.

واکنش ها در رسانه های اجتماعی

ارشد کنگره رهبر راهول گاندی گفت که او “نگران” در حال توسعه است.

“من نگران این “لغو دنبال کردن” رئیس جمهور و ساعت توسط کاخ سفید است. من مصرانه از وزارت امور خارجی را توجه داشته باشید,” او گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه.

پرسید: چرا کاخ سفید و رئیس جمهور تهمت unfollowed مودی و نخست وزیر دفتر امور خارجی سخنگوی وزارت Anurag Srivastava در دهلی نو در روز پنج شنبه با اشاره به این توضیح توسط کاخ سفید است.

“مقام کاخ سفید به وضوح بیان حقایق در مورد آن است که آنها به طور خلاصه به دنبال حساب توییتر از مقامات ارشد دولتی از کشور میزبان در طول ریاست جمهوری بازدیدکننده داشته است.

“این برای این است که مقامات کشور میزبان می توانند پاسخ پیام خود را در حمایت از از بازدید. من فکر می کنم که روشن این موضوع است.”

از روز شنبه کاخ سفید تا به حال 22 میلیون پیروان.

آن را به طور سنتی به زیر 13 حساب از جمله این که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در توییتر رسمی رسیدگی به, بانوی اول, معاون رئیس جمهور, دومین بانوی جدید دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany شورای امنیت ملی سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام, در میان دیگران.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>