کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در زمان هدف در دولت اوباما یک روز پس از رئیس جمهور سابق را درک انتقاد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران, تماس اوباما “kumbaya از بی کفایتی.”

ناوارو به نظر می رسد در ABC را در این هفته در روز یکشنبه در پاسخ به سخنان که اوباما در طول یک ملی شروع به آدرس فارغ التحصیل از سالمندان است که توسط بسیاری دیده می شود به عنوان یک انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن با نام اوباما در زمان هدف در آنچه که او به نام فقدان رهبری ملی در طول زمان بحران.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت که در سخنرانی خود از طریق متن کامل منتشر شده در نیویورک تایمز. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

اوباما تبدیل شده است به طور فزاینده ای آوازی خود را در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus با به بیرون درز صوتی از یک کنفرانس تلفنی با کارکنان سابق نشان می دهد که اوباما به نام پاسخ به این ویروس را “هرج و مرج.” این بیانیه جلب تیز پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که گفت که اوباما باید “نگهداری می شود بسته دهان او” به جای انتقاد جانشین او. آن را تا به حال مدت طولانی است که در سنت گذشته رئیس جمهور به صحبت کردن و یا به اشتراک گذاری با انتقاد از کسانی که به دنبال.

وقتی پرسیده شد که در مورد درک انتقاد در شروع آدرس ناوارو گفت: به نظر می رسد که اوباما تا به حال گرفته شده به عنوان “جو بایدن دبیر مطبوعاتی” و توجه به دولت اوباما گفت: آنها انجام نشده که آن را به اقتصاد و از دست دادن شغل به چین است.

“تا آنجا که به من مربوط می شود دولت او بود kumbaya از بی کفایتی که در آن ما شاهد میلیون ها نفر از مشاغل تولیدی رفتن به چین گفت:” بالای کاخ سفید تجارت مشاور.

ناوارو که در گذشته بوده است انتقادی از نقش چین در coronavirus همه گیر و حتی به نام این کشور به نشانی شایعاتی که این ویروس ممکن است آزاد شده اند از یک آزمایشگاه در ووهان گفت: او هنوز هم سرزنش چین برای این بیماری همه گیر از آنجا که آنها مخفی اطلاعات در مورد این ویروس از جهان است. او اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن با ساختن اقتصاد آمریکا پس از پایان دولت اوباما اما گسله چین اقدامات برای کاهش شدید. ناوارو ابراز اطمینان کرد که برنده خواهد بود قادر به تعمیر اقتصاد از آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de