کاخ سفید حذف اجباری متوسط چک & COVID-19 غربالگری برای کارکنان و بازدید کنندگان

کاخ سفید حذف COVID-19 غربالگری از جمله اجباری متوسط چک برای کارکنان و بازدید کنندگان ان بی سی نیوز گزارش داد. اگر چه هر کسی که وارد می کند باید تحت پادمان کسانی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس هنوز جواب غربالگری سوالات و درجه حرارت خود را چک کنید. این مراحل احتمالا نگه داشتن یک لایه اضافی از حفاظت از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را به سلامت.

سخنگوی جاد Deere توضیح داد در بیانیه ای که به دانشگاه منتقل شده به مرحله بعدی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در رابطه با واشنگتن وارد فاز دو امروز کاخ سفید است, پوسته پوسته شدن پشت مجتمع-دمای گسترده چک” Deere در بیانیه ای گفت. “در علاوه بر این به اجتماعی فاصله دست ضد عفونی کننده به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار و داوطلبانه صورت پوشش کارکنان هر عضو و مهمان در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور هنوز در حال بررسی متوسط پرسید: نشانه تاریخ و تست شده برای COVID-19.”

در ماه مه پس از دو نفر که در آنجا کار می کرد آزمایش مثبت برای COVID-19 — یک نوکر به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور سخنگو — کاخ سفید مورد نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک. اما آن را در حال حاضر انجام دور با آن مورد نیاز است. در این زمان پوشش صورت پیشنهاد در غرب گرا اما اجباری نیست. با توجه به ساختمان باریک راهرو می توان آن را دشوار برای کارکنان به حفظ شش پا از فاصله پیشنهاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

برای حدود یک ماه وجود داشته است چادر که در آن مردم از ورود به دانشگاه در ورودی شمالی تا به حال به متوسط چک و جواب غربالگری سوال در مورد سلامت خود را. امروز کسانی که چادر شدند NPR گزارش شده است. اگر چه کاخ سفید حذف برخی از آن پادمان برای تشخیص رمان coronavirus شش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان آزمایش مثبت پیش از Tulsa, اوکلاهما, تجمع روز شنبه گذشته. آنها تا به حال در این شهرستان وارد شده اولیه برای کمک به راه اندازی این تجمع است. اطلاعات در مورد آزمون مثبت به بیرون درز جلوتر از رئیس جمهور تهمت ظاهر که او را عصبانی. مشخص نیست اگر کسانی که عضو پیشرفت تیم به طور منظم به کار در کاخ سفید ، کمپین گزارش انجام صدها آزمایش پیش از این تجمع و شش که تست مثبت شروع قرنطینه روش بلافاصله.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک خبرنگار در اوایل امروز که ایالات متحده انجام داده است بیش از حد یک کار خوب در تست برای COVID-19 همین دلیل است که این اعداد بسیار بالا در کشور به خصوص در مقایسه با کشورهای دیگر است. کسانی که نظرات پس از او ظاهرا به شوخی خود را در طول تولسا تجمع که از او خواسته مقامات به کم کردن سرعت در تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>