خبرچین به اشتراک گذاری داستان از تبعیض در ‘انصراف از گالری های هنری’ Instagram

نقاشی های دیواری دیده می شود بر روی تخته سه لا پوشش سوراخ گالری باوری در ژوئن 16. لو Radin/اقیانوس آرام پرس/LightRocket via Getty Images

در اوایل این ماه یک Instagram حساب به نام تغییر در این موزه که ایجاد شد به طوری که مردم می تواند به صورت ناشناس به اشتراک گذاری داستان های خود را از تبعیض و آزار و اذیت به عنوان کارکنان دانشگاه هنر و موسسات در نهایت به ارمغان آورد در مورد استعفای گری Garrels رئیس سابق متصدی در سان فرانسیسکو موزه هنر مدرن. در حال حاضر بیشتر به تازگی ایجاد شده Instagram حساب به نام انصراف از گالری های هنری را آغاز کرده است به طور مشابه, ارسال, ارسالی, در مورد گالری در بسیاری از شهرهای مختلف و متعدد اتهامات ساخته شده در حساب هر دو احشایی و ناراحت کننده است. سازگار تم در بسیاری از ارسالی ساده است محرومیت: BIPOC به سادگی نشان داده شده در دنیای هنر به عنوان آنها باید.

در یکی از پست ناشناس مفسر ادعا که پل Kasmin که پس از مرحوم بنیانگذار Kasmin, گالری, استخدام یک مربی شخصی است که او به عنوان “سیاه و تناسب اندام” به جای شناسایی او را با نام واقعی او. دیگر نوشته های محرمانه سمی محیط زیست در نیویورک-بر اساس گلدستون گالری: “بسیاری از همکاران من بودند نژادی و درمان به شدت خود را بر اساس گرایش جنسی توسط [باربارا گلدستون را] کارکنان ارشد به خصوص توسط یک فرد خاص” یکی از ورودی می خواند. “در بالای این, باربارا گلدستون است که نیست یک دوست به زنان و رفتار آنها را به عنوان ذاتا کمتر از کارمندان مرد بر اساس جنسیت به تنهایی.”

هنوز هم در پست های دیگر اشاره می کنند که چگونه حتی ظاهرا به خوبی معنی موسسات باید توانایی بیشتر به حاشیه راندن و بهره برداری مردم از رنگ. “من استفاده می شود به کار در یک, گالری عکس” یک نفر نوشت. “من هنوز هم به دنبال آنها در رسانه های اجتماعی—به عنوان پل اعتراضات شروع به دست آوردن شتاب در سراسر کشور آنها سعی در استفاده از لحظه ای (on Instagram!) به ترویج گالری و فروش کار (سود) از یک عکاس که عکس های گرفته شده از جنبش حقوق مدنی. مالک/مدیر گالری یک زن. تن ناشنوایی گیج کننده است.”

از آنجا که از ویژگی های بسیاری از پست ها در حساب این احتمال وجود دارد که خرید اینترنتی برای افراد متهم به سوء رفتار را همچنان گشوده است. اما خبرچین ناشناس صحبت کردن در پشت سر هم به این شیوه در حال بی وقفه مهم برای ایجاد نهادی تغییر در هر سطح: پردازش با هم این صداها هستند و خواستار آن است که زمان ساختار قدرت به طور کامل پاره کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر