که خدمات جریان است بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را در سال 2020?

Netflix Disney+ Amazon Hulu Streaming Comparison

که در جریان خدمات ارائه می دهد بهترین معامله ؟ Chesnot/گتی ایماژ

بسیاری از ما لذت بردن از تلویزیون بسیار کمی اما نه به اندازه کافی برای نگه دارید تا با هر سرویس جریان بمباران ما با محتوا. سرمایه گذار مطالعات و بررسی های مصرف کننده تمام نقطه نسبت به همان واقعیت: اکثر مخاطبان خواهد شد ثبت نام برای حداکثر سه جریان اشتراک. اما با سیستم عامل جدید barreling به بازار در چنین فرکانس بیش از سال گذشته آن را دشوار است به طور متوسط برای تلویزیون بیننده را به حرکت به طور فزاینده ای شلوغ زمینه با مسئولیت مالی. به عبارت دیگر چگونه است که هر یک به قرار زیر می دانیم که خدمات ارزش هزینه?

به کمک مخاطبان را بهتر مطلع تصمیم Reelgood—یک جریان تجمعی که آهنگ هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم در دسترس آنلاین برای آن 4 میلیون به علاوه کاربران—مقایسه شش جریان خدمات: Netflix دیزنی+ آمازون نخست تصویری از Hulu, HBO حداکثر و تلویزیون اپل+. معیارهای ساده بود:

  1. چگونه بسیاری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به طور کلی آیا شما را از هر جریان خدمات (به استثنای اجاره/خرید محتوا)?
  2. چگونه بسیاری از کسانی که فیلم و تلویزیون را نشان می دهد, در نظر گرفته “کیفیت” محتوا بر اساس IMDb رتبه?
  3. چگونه بسیاری از کسانی که فیلم و تلویزیون را نشان می دهد می توان تلقی می شود “با کیفیت بالا” بر اساس محتوا در IMDb رتبه?

همچنین نگاه کنید به: HBO حداکثر خواهد ‘چرخش’ DC, فیلم, ماهانه

اولین گام در هر بنگ برای جفتک انداختن خود را ارزیابی شد و برای تعیین چقدر پول در هر سرویس هزینه در هر ماه. Reelgood تصمیم گرفتند که شامل Netflix را بسته استاندارد قیمت گذاری و Hulu آگهی-رایگان بسته پس از چهار دیگر تنها به ارائه خدمات تجاری-گزینه های رایگان. از گران ترین تا کمترین گران قیمت لیست به شرح زیر است: HBO Max ($14.99) Netflix بکشد ($12.99) Hulu ($11.99) نخست تصویری ($8.99), Disney+ ($6.99) و Apple TV+ ($4.99). بر اساس یک نظرسنجی جدید گزارش از اشیاء بصری و 73 درصد از مصرف کنندگان نشان داد که سرمایه گذاری ماهیانه کمتر از 50 دلار در هر ماه برای خدمات جریان. در حالی که هزینه یک عامل بسیار مهم است شما می خواهید تا مطمئن شوید که شما در واقع گرفتن ارزش پول خود را محتوا و مفهوم.

در یک 2019 PCMag نظرسنجی 38 درصد از پاسخ دهندگان ذکر شده در فیلم در دسترس بودن به عنوان مهم ترین جریان های عامل است. به این منظور نخست تصویری دارای قابل توجهی منجر برابر رقبای خود.

Netflix Disney+ Amazon Hulu Apple TV+ HBO Max comparison

آمازون کتابخانه فیلم است 2.39 x بزرگتر از Netflix بکشد که در خانه های 3,781 فیلم به عنوان از 1 ژوئن. از نظر IMDb رتبه های آمازون همچنین دارای بزرگترین انتخاب “با کیفیت بالا” فیلم هر چند Netflix (424) و HBO Max (421) نزدیک هستند ، آن را به ارزش به خاطر سپردن است که آمازون ادعا کرد که جریان صنعت اول-تا کنون بهترین عکس نامزدی در جوایز اسکار برای سال 2016 را منچستر توسط دریا. اما خارج از انتخاب چند پرستیژ فیلم موفق و نور دل comedies, آمازون استودیو فیلم تلاش کرده است با بیشتر تو رفتگی در دیوار ارائه شده است. با توجه به جانشینی از جعبه دفتر نا امیدی این شرکت است دوباره فکر کردن در آن تئاتر ، Netflix بکشد در ضمن همچنان به دنبال هر دو اعتبار کرایه مانند مارتین اسکورسیزی را به ایرلندی, که به ثمر رساند 10 نامزد اسکار و تجاری فیلم های پرفروش مانند Chris Hemsworth را استخراج شد که در یک سرعت تبدیل به Netflix پربیننده ترین فیلم اصلی.

دیزنی+ ممکن است بازی رقابت حجم اما با بازگشت کاتالوگ جنگ ستارگان, Marvel, Pixar و فیلم فاکس کتابخانه خدمات توانسته است به رشد پس از راه اندازی در اواسط نوامبر. همانطور که از اوایل ماه مه دیزنی+ در حال حاضر جمع آوری شده 54.5 میلیون مشترک. تلویزیون اپل+ که راه اندازی دو هفته قبل از دیزنی+ با یک کتابخانه کوچک از اصل است که در حال حاضر به شدت به دنبال بیشتر میراث, برنامه نویسی, برای بهتر ساختن آن فهرستی از محتوا است.

البته مجموعه تلویزیونی نیز از اهمیت به تلویزیون-اولین جریان سیستم عامل است. نبرد برای کمیت و کیفیت بسیار تنگ تر در این مسابقه است.

Which streaming services provides the best bang for your buck

نخست تصویری ممکن است بیشتر به طور کلی نشان می دهد تلویزیون از زمینه اما Netflix خانه بیشترین تعداد “با کیفیت بالا” سری با 370. خدمات در نظر گرفته شده است بالا جریان مقصد برای برنامه نویسی اصلی در حالی که Hulu (293) و آمازون (232) نجامنا. (توجه داشته باشید جانبی: Netflix بهتر و سرعت زمین در این راستا پس از صرف $17 میلیارد دلار در محتوای این سال!).

Netflix گل سرسبد سری غریبه چیزهایی است که هنوز رفتن قوی, رتبه بندی بسیار در تقاضا در سراسر این بیماری همه گیر وجود ندارد پخش قسمت جدید. آمازون محبوب ترین سری اصلی کلی است شگفت انگیزی خانم Maisel در حالی که اخیر طنزهای آزادی ها کشیده شده قوی میزان علاقه. این پرچم در حال اهتزاز است همچنین صرف 1 میلیارد دلار در آینده آن ارباب حلقه تلویزیون سازگاری است که می تواند بازی را تغییر. Hulu را اصل هنوز هم به رهبری خدمتکار داستاناما این سرویس متصل در یک تعداد انگشت شماری از سری جدید مانند Ramy و مردم عادیبیش از 12 ماه گذشته.

در حال حاضر که ما باید یک درک بهتر از هر یک از خدمات کتابخانه ما می تواند به تعیین که چگونه بسیاری از فیلم ها و نشان می دهد که مصرف کنندگان دریافت برای هر دلار صرف آنها را بر روی این سیستم عامل است. پس از آن ما می توانید تعیین کنید که streamer می دهد بیشترین (کمیت) و ویدئو (با کیفیت) انتخاب عناوین در سال 2020 است.

Netflix Disney+ Amazon Apple HBO Max Hulu comparison

Netflix Disney+ Amazon Apple HBO Max Hulu comparison

نظر خود را در هر دلار بازگشت Reelgood داده یافت که نخست تصویری ارائه می دهد بیشترین تعداد فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به طور کلی. در حالی که حجم مهم است (نگاه کنید: تلویزیون اپل+) آن را نه تنها در نظر گرفتن. از نظر کیفیت بالا, فیلم نخست فیلم Netflix بکشد و HBO Max ارائه بهترین بازگشت سرمایه گذاری. اما اگر شما بیشتر علاقه مند در تلویزیون نشان می دهد شما بهتر است با نخست ویدئو, Netflix و Hulu با تشکر از مخلوط خود را اصل و دارای مجوز سری. در پایان روز, Netflix و نخست تصویری به نظر می رسد برای ارائه بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را در میان عمده 2020 جریان خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید