که فاجعه تکان دادن بهتر است به سازمان دیده بان در Coronavirus مستند?

march madness disaster movies bracket

وجود دارد تنها می تواند یک فاجعه فیلم قهرمان. کلاژ توسط اریک Vilas-Boas/ناظر

اگر یکی از درس ما به عنوان آمریکایی آموخته اند زندگی از طریق جنگ و رکود اقتصادی و جزر و مد غلاف چالش این است که طنز بسیار مهم است به تحمل سختی. ما هرگز جان سالم به در اولین کیم و کانیه وست کودک دیده بان در سال 2013 بدون جهانی گوش-worm آهنگ یخ زده و بسیاری از والدین هرگز جان سالم به در برد منجمد بدون سفت margaritas. زمانی که زندگی آزمایشات ما درد.

Coronavirus بیماری همه گیر جهانی است, فاجعه wreaking ویران در زندگی روزانه ما است. این ویروس به کشته شدن هزاران نفر و جدا میلیون ها نفر سفر و صنعت زمین به توقف کسب و کار در حال بسته شدن در سراسر کشور و در هالیوود است خیره در یک پتانسیل 20 میلیارد دلار ضرر در این سال در حالی که بسیاری از محصولات با تاخیر و یا لغو. حتی طرفداران ورزش را از دست داده اند به عنوان NCAA تصمیم به لغو سالانه مارس جنون مسابقات است. بنابراین در تلاش برای به طور خلاصه پر کردن جای خالی که در زندگی خود ما پخته شده تا ما خود را بسیار مارس جنون مسابقات که چاله برخی از بهترین و بزرگترین فاجعه فیلم پرفروش در برابر یک دیگر به صورت همه گیر برتری. در انزوا فیلم یکی از معدود چیزهایی که ما باید کنترل بیش از, بعد از همه.

همچنین نگاه کنید به: همه از هالیوود عمده لغو & تاخیر ناشی از کوروناویروس

برای اهداف این حذف ورزش ما با استفاده از اصطلاح “فیلم فاجعه” را به عنوان چیزی از یک catch-all. این امر در هر دو آخرالزمانی و dystopian آتی مانند Mad Max جهان و همچنین به عنوان شدید و سورئال چالش هایی که مطرح یک تهدید مستقیم به شخصیت ما زندگی (جاذبه) و به طور بالقوه بقیه از نژاد بشر (2012). ما براکت شامل تهدیدات محیط زیست فرازمینی تهاجم ربات های قاتل از آینده انسان ساخته شده تخریب و بیشتر.

ما قرار داده ایم با هم کشت سلسله مراتب 32 فاجعه فیلم است که نشان دهنده برخی از بهترین (و خنده دار ترین) این نوع را ارائه کرده است. نتیجه این است که یک سری از ترکیب هیرو که تست فطرت خود را به عنوان یک فن و خستگی شما به احتمال زیاد روبرو cooped داخل برای ساعت ها در پایان.

در اینجا لینک دانلود خالی براکت بنابراین شما می توانید برای خودتان.

و در اینجا به اتمام براکت برخی از ناظر کارکنان نویسندگان با استدلال پشت خود را قهرمان.

juliet helmke bracket

ژولیت Helmke ناظر

ژولیت Helmke ارشد ویرایشگر فرهنگ و هنر: روز قیامت

من برای این آهنگ بودم آهنگ من صرف ماه مزاحم برادر بزرگتر من با آواز خواندن آهنگ و بیش از بیش. گاهی اوقات یک فیلم ساخته شده توسط آن موسیقی برای من یک فاجعه فیلم ساخته شده است توانایی خود را برای من گریه با امداد به احساسی نمره. این یکی را به زندگی به ارمغان آورد کمی گفته الهام James Brolin مرگی عشق برای Barbra Streisand به عنوان نشان داد به باربارا والترز (داستان واقعی) و سپس ثبت شده توسط Aerosmith. اوه چه بود در مورد کیفیت فیلم نه موسیقی ، خب من فکر می کنم ما می توانیم حداقل توافق را می کشد ‘My Heart Will Go On.”

Sissi Cao

Sissi کائو ناظر

Sissi کائو کسب و کار خبرنگار: روز پس از فردا

نه هر فیلم فاجعه می شود به آن کامپیوتر تولید شده صحنه های منتشر شده در سراسر رسانه های اجتماعی به عنوان جعل اخبار فیلم در طول یک فاجعه واقعی. به یاد داشته باشید عکس هایی از مجسمه آزادی تحمل 50 پا امواج رفتن ویروسی در توییتر در طول طوفان شنی? آنها از روز بعد از فردا. فکر کردن در مورد 2004 این فیلم هنوز هم به من می دهد کمی لرز هر بار که من راه رفتن توسط کتابخانه عمومی نیویورک و دیگر نیویورک نقاط دیدنی تخریب شده در فیلم است. همچنین هشدار جهانی است یک تهدید واقعی است.

lauren hakimi

لورن حکیمی ناظر

لورن حکیمی, سرمقاله, کارآموز: تایتانیک

تلاش برای تصمیم گیری بین تمام این فیلم فوق العاده بود مشکل عمدتا به دلیل من هرگز دیده می شود دو نفر از آنها. اما من احساس اعتماد به نفس کافی در تخصص من در فیلم می گویند قطعی است که از همه این فیلم—که اکثر من هرگز شنیده می شود—تایتانیک است به سازمان دیده بان در سن coronavirus. شما ممکن است فکر می کنم من تنها گفت: این به این دلیل تایتانیک یکی از تنها دو فیلم را دیده ام اما در واقع من آن را گفت: به این امید که شاید بین کوه یخ چیز و coronavirus چیزی که مردم در نهایت جلوگیری از رفتن در کشتی.

helen holmes

هلن هلمز ناظر

هلن هولمز هنرهای خبرنگار: The Hunger Games

دارد فیلم در این براکت که از نظر فنی بهتر شده نسبت به بازی های گرسنگی, اما هنگامی که با توجه به قدرت یک فاجعه بزرگ شما را فراموش کرده ام در مورد هیولا و امواج جزر و مدی و تمرکز بر روی شکل که باعث می شود قوی ترین استدلال برای فروتنی شجاعت و همبستگی در نزدیکی خاصی ندارد. به عنوان Katniss Everdeen, hyper-صالح شکارچی که مهارت جعلی در پی در امریکا, سقوط, جنیفر لارنس ارائه نادر کیفیت در یک سینمایی قهرمان: خالص زهر. Katniss دلخور است در مورد همه چیز و هل سخت به روایات او نمی توانید کنترل کنید اما قوی ترین چیز در مورد بازی های گرسنگی است که مجموع آن پذیرش آن شخصیت سرب عدم امید. روز نمی تواند ذخیره شود ما در حال حاضر از دست داد; اما گاهی اوقات برخی از چیزهایی که می تواند نجات داد.

Mary von Aue

مریم فون آئو ناظر

مریم فون آئو سرمقاله مدیر: روز استقلال

من معمولا از طرفداران بیش از حد نزدیک به خانه نوع, اما شیوع دوم نزدیک محل و ارزش rewatch اگر تنها به همه ماندن در جهنم داخل. که گفت: روز استقلال برنده برای من چون این نوع از فرار از واقعیات همه ما نیاز دارند. آن را بعید ترین و خارق العاده از همه فاجعه فیلم نه به خاطر بیگانگان اما به دلیل فاجعه است نه نتیجه حماقت انسان. آن را نیز احساس می کند غیر محتمل است که در حالی که این شخصیت در صورت پایان زمان انسان ها با یکدیگر در سراسر مرزها برای مبارزه با دشمن مشترک. می تواند شما را تصور کنید ؟ دیروز تایید شد که تهمت سعی در خرید حقوق انحصاری به یک Covid-19 واکسن از یک شرکت پزشکی به توسعه واکسن برای ایالات متحده تنها. با مقایسه این تعاونی زمینیها از استقلال بعد ساخته شده اند یک مدینه فاضله مشترک هوش و دفاع از منابع است. من فکر می کنم همه ما سزاوار به افراط خودمان را در چنین یک احساس خوب فیلم است.

eric vilas-boas

اریک Vilas-Boas ناظر

اریک Vilas-Boas سرگرمی ویرایشگر: Mad Max: Fury Road

“هر قطعه به یک منطق توضیح داد که چگونه از آن جان سالم به در آخرالزمان آیا, سلاح, یک جفت عینک و یا Furiosa را بازوی مکانیکی,” مکس دیوانه کارگردان جورج میلر یک بار گفت: توضیح یکی از این قوانین که به او کمک کرد تا خود را ایجاد کنید 2015 اکشن احساس خشم جاده. این یکی از مهمترین و پر هرج و مرج و مواد منفجره فیلم تا کنون ساخته شده است, اما آن را نیز توسط اداره سفت و سخت اخلاقی کد; نه یک بار که ما تا کنون ساخته شده به احساس چیزی جز وحشت در ستم و بی رحمی ما را بر روی صفحه نمایش و یا ظلم و ستم به نمایش گذاشته این فیلم را خائنانی. Mad Max: Fury Road نیست یک فیلم فاجعه در این معنا که این فاجعه است که یک رویداد اتفاق می افتند در آن هولناک کلیت; سری فیلم یک هشدار است که جامعه به خودی خود می تواند فاجعه اگر ما شکستن بیش از حد بسیاری از مهم ترین قوانین است.

brandon bracket

براندون کاتز ناظر

براندون کاتز ارشد, سرگرمی خبرنگار: Terminator 2: Judgment Day

وجود دارد الکسا در هر خانه جاسوسی در مکالمات ما ما اپل مربوطه جمع آوری هر قطعه از اطلاعات در مورد ما و Elon Musk است فقط به اندازه کافی مغرور به شیرجه رفتن ما به ربات آخرالزمان. من می خواهم بگویم ما خیلی نزدیک به جیمز کامرون ترمیناتور از هر بدترین سناریو. بیماری است که خارج از کنترل انسان است اما خود ما جاه طلبی های اغلب ما, بزرگترین حماقت. جایی است که شایع تر از ما در مسابقه برای ایجاد سهولت و راحتی در زندگی ما از طریق فن آوری. اما با اشباع زندگی روزمره ما با راه حل های خودکار ما به خوبی ممکن است نابینا به آنچه ما در حال حاضر از دست داده است.

به علاوه من نمی دانم که چگونه به درایو چوب پس از آن T2 برای من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>