که در آن به جریان جک سیاه و سفید بهترین فیلم در طول مستند

Jack Black TikTok Video Movie Streaming

ما باید بیشتر به جک سیاه در زندگی ما در یک زمان مثل این. پارامونت پیکچرز

جک سیاه و سفید می تواند به نوبه خود بیشتر دنیوی از روال را کامل فیزیکی کمدی مرحله نهایی مسابقات. نگاهی به ستاره خود را-ساخت نقش حمایت در سال 2002 به اورنج کانتی ، یک صحنه او در پشت چرخ از یک ماشین اما او نه فقط رانندگی. چشمان او در حال darting در اطراف مانند یک مرد دیوانه دست خود را به سختی لمس چرخ و او را به صحبت کردن در یک مایل از یک دقیقه. آن را مضحک و خنده دار و آنچه که باید یک هو انتقالی صحنه ناگهان چرخید به طلای خالص.

ما یک بار دیگر یادآوری سیاه بسیار زیاد هدیه از جمله زیرک حرکت برای یک مرد بزرگ به عنوان ستاره پیوست Infinite دوشنبه شب و درمان طرفداران به شکوه و بسیار مورد نیاز کردند از جهان واقعی است. شما با شکوه و زیبا قو, رقص!

از همه مهمتر, سیاه تاخت و تاز رسانه های اجتماعی به ما یادآوری است که این مرد یک قاتل سر از سرگرم کننده طرفداران است که کاملا مناسب برای تسکین خستگی خود را به عنوان این خود انزوا مستند همچنان ادامه دارد. بنابراین در اینجا چند کلید سیاه و سفید فیلم ها به تصویب زمان و جایی که به جریان آنها. متاسفانه همه خود را greatest hits آنلاین در دسترس هستند و بدون اجاره یا خرید.

صرفه جویی در سیلورمن

Underrated کلاسیک که نادیده گرفته شده پس از انتشار Saving Silverman است به آرامی اما مطمئنا جذب آن حق fanbase بیش متعاقب آن سال است. هیچ کس اینجا به ادعا می کنند که این فیلم مظهر بالا ابرو طنز اجتماعی—در یک نقطه, کسی, نوک پستان آتش کشیدند. صرفه جویی در سیلورمن یک کار بیهوده است و دقیقا به همین دلیل آن را دوست داشتنی. Hijinx فراوان که وین (Steve Zahn) و J. D. (سیاه و سفید) تلاش برای جلوگیری از خود را بهترین دوست دارن (Jason Biggs) از ازدواج اشتباه است. سیاه, خاص, بسیار خنده دار در یک آرام تر و مقهور شخصیت از ما به طور معمول مرتبط با او. برای سیاه و سفید کمدی اما بماند برای نیل الماس کنسرت.

صرفه جویی در سیلورمن در صدای ترق و تروق.

اورنج کانتی

در اورنج کانتی, Jack Black جهش به یک استخر ریخته (شخص دیگری) ادرار, مبل, مجموعه ساختمان در آتش و اجرا می شود به دور از مقامات در لباس زیر خود را. نیاز من واقعا می گویم بیشتر ؟

اورنج کانتی در آمازون نخست تصویری.

مدرسه راک

مدرسه راک است که بسیار نزدیک به کامل فیلم. این هتاک بدون همیشه که زمخت و این مناقصه تا کنون که بدون عبور به sap. در مرکز سیاه و سفید است که به چنین متعهد مبارک-به-می شود-در اینجا و عملکرد پر انرژی است که شما نمی تواند کمک کند اما ریشه اش غمگین گونی شخصیت. به کارگردانی ریچارد لینکلیتر و نوشته شده توسط مایک سفید (که قلم بسیار هوشمندانه اسکریپت), School of Rock بود مطابقت کامل به صورت سیاه و سفید کاریزماتیک موسیقی لغو احکام صادره ی.

مدرسه راک است که در Showtime Anytime.

کونگ فو پاندا

نه تنها کونگ فو پاندا مناسب طنز آمیز و عاطفی انیمیشن, خانوادگی, فیلم, اما آن را نیز یک برش لبه بصری درمان است. دریم ورکز انیمیشن بود به حق ستایش برای آن التقاطی زیبایی در اینجا است که هنوز هم نگه می دارد تا 12 سال بعد. متاسفانه کونگ فو پاندا از دست داد بهترین فیلم انیمیشن اسکار به پیکسار Wall-Eاما در نمونه مد سیاه و سفید او آن را تبدیل به مثبت. “هر سال من یکی دریم پروژه, پس از آن من را همه پول به اسکار و شرط آن را در پیکسار,” او گفت: در این مراسم که در آن سال.

کونگ فو پاندا است در آمازون نخست تصویری. کونگ فو پاندا 2 در Netflix بکشد.

Goosebumps

زمان اقرار: من در واقع هرگز دیده می شود Goosebumps! اما آن را به دست آورده به اندازه کافی خوب 78 درصد در گوجه فرنگی فاسد و جامد ساخته شده $158 میلیون در دفتر جعبه را. که نشان می دهد یک پایه محبوبیت است که به اندازه کافی برای سرگرم کردن بچه ها در حالی که شما باید یک مقدار سزاوار سیگار در حیاط پشت.

Goosebumps است که در FX.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>