چه بهتر مثال آیا شما نیاز به تغییر چیزی است که شما بریزید پایین تخلیه? و ما باید راه حل مناسب و همچنین

Two هفته پیش ساکنان جزایر را در خیابان مجتمع آپارتمانی در Chalakuddy کرالا کردم شوک زندگی خود را زمانی که آنها در بر داشت الکل جریان از طریق شیپور خاموشی! ساکنان اول فکر کردم این یک زهکشی موضوع اما پس از تجزیه و تحلیل قهوه, مایع, آنها متوجه است که آن را ترکیبی از آبجو و ویسکی و رم.

زمانی که آنها با نزدیک شدن شهرداری مقامات دلیل این رمز و راز بود به ترسیم بخش غیر مستقیم بهره برداری است.

این تیم تا به حال ضبط الکل در یک نوار و ریخته بیش از 6000 لیتر از کشف و ضبط مشروبات الکلی به یک گودال غافل است که این امر جریان به نزدیکی هست.

با تعداد زیادی از ساکنان در حال شهروندان ارشد و خانواده ها با فرزندان جوان این حادثه می تواند باعث برخی از عمده پیامدهای.

این ساخته شده است ما تعجب: اگر الکل آمد به خانواده ها از خاک نیست این اتفاق می افتد به ما هر روز با مواد شیمیایی مضر و ما از دور به ما تخلیه?

هنگامی که ما خیط و پیت کردن مضر پاک کننده توالت و یا استفاده از سمی تخلیه پاک کننده آن را مستقیما به سیستم سپتیک. اما این مطالعه ثابت کرد که ‘سیستم سپتیک نیست آدرس آلاینده ها به غیر از میکروب است. از این رو آنها اجازه می دهد نیتروژن و مواد شیمیایی خانگی است که به طور نادرست و دفع کردن تخلیه, برای تخلیه به آبهای زیرزمینی.’

این به این معنی است که آب ما با استفاده از هر روز حاوی ذرات از ما سمی در محصولات خانگی. این می تواند شامل خود dishwash مایع خود را شوینده و طبقه خود و پاک کننده توالت.

که بسیاری از مواد شیمیایی!

چه این مواد شیمیایی موجود در پاک کننده ها را به شما ؟

این مواد شیمیایی به طور عمده متشکل از نسل اول ترکیبات مانند فنیل که مشتق شده از اسید carbolic. در مقابل dishwash مایعات و مواد شوینده در درجه اول شامل فسفات و کلر بر اساس عوامل سفید کننده.

قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی می تواند باعث pulmonary oedema سوختگی خارش احساس و با توجه به قرار گرفتن در معرض فسفات آب جریان از طریق شیپور خاموشی ما به نوبه خود سخت, خروج سپرده ها در پوست ما باعث آن را به خشک.

راه حل چیست ؟

به تازگی مطالعات کشف کرده اند که نسل چهارم ترکیبات مانند آنزیم ها و باکتری ‘خوب’ را می توان در پاک کننده ها به عنوان جایگزین دوستدار محیط زیست.

این ترکیبات نمی مختل سطح pH آب بدن و حیوان خانگی هستند و کودک پسند. آنها بی خطر هستند برای پوست و بر خلاف دیگر ترکیبات آن باعث هر گونه مشکلات سلامتی.

باکتری ها استفاده می شود در این خانه پاک کننده های جدا شده از طبیعت و منتشر آنزیم است که کمک در تمیز کردن سطوح. گونه های مختلف باکتری ها را گرد هم آورده به عمل در خاک و چربی و لکه ها بر روی سطوح مانند کف توالت کاسه دستشوئی ،

شما همچنین می توانید با استفاده از فاضلاب پس از تمیز کردن به آب گیاهان خود را (از آن است که مفید به گیاهان به دلیل باکتری های خوب) یا پور آن را به حمام خود را تخلیه برای کمک به گرفتگی.

باکتری موجود در این پاک کننده ترشح آنزیم ها و تنزل ترکیبات آلی مانند اسید اوریک و آمونیاک است که منجر به میکروب ها و بوی در توالت.

تعویض به این باکتری مبتنی بر خانه پاک کننده بدان معنی است که شما صرفه جویی آب بدن از آلوده بودن آن و صرفه جویی در خود را از مصرف مواد شیمیایی مضر.

آیا شما به دنبال اعتماد سیاره پسند پاک کننده? آنها در حال حاضر فقط با یک کلیک دور. خود را لباسشویی, ظرفشویی کف و تمیز کردن توالت است که تمام مجموعه به امن است. به دنبال این لینک به دانستن بیشتر در.


همچنین بخوانید: جوانه فن آوری به مواد: در اینجا این است که چگونه این توالت پاک کن بهتر است برای همه ما


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im