آنچه شما خواهید بود به خواندن در پاییز سال 2020 و فراتر از آن با توجه به صنعت چاپ و نشر خودی

The Strand Bookstore reopened in New York City following a closure due the coronavirus pandemic.

رشته کتابفروشی بازگشایی در شهر نیویورک پس از بسته شدن به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. گتی ایماژ

Coronavirus بحران کسب و کار در مقیاس جهانی و تاثیر آن احساس شده است و در سراسر جهان از چاپ و نشر. اما در حالی که اکثر کتابفروشیها—هر دو مستقل و زنجیر شده و با ضربه سخت و یا تا به حال به تغییر مدل کسب و کار خود را آنلاین چاپ و نشر خود را شناور باقی می ماند.

این تا حدودی به دلیل این واقعیت است که اگر چه برخی از تاریخ انتشار است تغییر داده شده است و زنجیره تامین را تا به حال نگه یو پی اس, اعضای عمومی در حال تبدیل شدن به کتاب را برای آرامش و سرگرمی در طول زمان تلاش. “اگر وجود دارد هر گونه خبر خوب برای به اشتراک گذاشتن در این لحظه این است که خوانندگان در حال آمدن به کتاب. و کتاب به نظر می رسد ارائه یک فرار از انواع” پل Bogaards معاون اجرایی رئیس جمهور از ناف Doubleday گروه انتشارات می گوید ناظر.

است که می گویند صنعت نشده بود برای انطباق با تغییر شرایط. جای تعجب نیست در طول بحران خواندن سلیقه ها تغییر کرده اند در پاسخ به رویدادهای هر دو در سطح جهان و نزدیک به خانه. “در یک هفته به هفته اساس ما شاهد دسته بندی های مختلف از کتاب های خوبی انجام می دهند” توضیح می دهد که Bogaards. “یکی از اوایل روند بود سنبله در کودکان, کتاب, کتابهای, خلاقیت و بازی کتاب. نیز وجود دارد یک میکرو روند که دیدم سنبله در پخت نان کتاب که همزمان با 800 درصد افزایش مخمر فروش!”

همچنین نگاه کنید به: Emma _tenor در نوشتن ‘کشش ستاره,’ مجموعه در طول سال 1918 همه گیر

به عنوان هفته رفت و در عدم قطعیت غالب و پس از قبل غیر منتظره افزایش در همه گیر با مضمون کتاب مانند پایان ماه اکتبر توسط لورنس رایت و 1947 کلاسیک طاعون توسط Albert Camus, خوانندگان شروع به بازگشت به راحتی از آشنا که آن را به کتاب خود را انتخاب کند.

“همانطور که ما رو عمیق تر به این بیماری همه گیر مردم شروع به آمدن به داستان” توضیح می دهد که Bogaards. “اما آنها از بازگشت به داستان آنها آشنا بودند. برخی از آن رانده شد بینندگان—به عنوان مثال سالی رونی را مردم عادی و آسمان Ng را کمی آتش در همه جا. از نظر گالینگور داستان آشنا برندها مثل جان گریشام, James Patterson, Nicholas Sparks و استیون کینگ” نیز به اثبات رساند.

خوانندگان نیز مورد علاقه و backlist کتاب (کسانی که عناوین منتشر شده 12 ماه پیش و بیشتر) به جای امید بستن برای جدیدتر منتشر شده است. “Backlist کتاب اختصاص یک درصد بالاتر از فروش نسبت به سال های گذشته در حالی که نسخه های جدید (جلو فهرست عناوین) فروش شد تقریبا 1 درصد به 20 درصد پایین تر از backlist فروش” پریا Doraswamy یک عامل ادبی در لوتوس خط روشن می گوید ناظر.

یک واگن برقی به صورت کتاب بوده که به مرور اما نه خریداری شده توسط مشتریان در شعبه لندن از Waterstones پیش از فروشگاه بازگشایی در ژوئن 15. Yui Mok/PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

البته این بیماری همه گیر است که نه تنها رویداد مهم جهانی را تحت تاثیر قرار ما خواندن انتخاب در هفته های اخیر. Black Lives Matter اعتراضات را برانگیخت با قتل جورج فلوید در مارس باعث شد بسیاری از خوانندگان به دنبال کتاب هایی که ارائه فرصت برای توسعه بهتر درک فرهنگی. “زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات آغاز شد و تمرکز معطوف به ضد نژادپرستانه کتاب می گوید:” جیمز Odum و ارتباطات و مدیر در رشته کتابفروشی در نیویورک است. برای مثال جدید Jim Crow, سفید, شکنندگی و چگونه به زاد نژادپرستی. مردم می خواستند بدانند که ما چگونه به این نقطه در تاریخ است.”

جیمز رام کردن ندارد مدیر عامل شرکت بارنز و شریف دیدم مشابه روند “ما تا به حال توجهی پرفروش در غیر داستانی و به ویژه در پی سیاه و سفید زندگی می کند موضوع کتاب است که در برخورد با پرسش از مسابقه. همچنین کتاب در مورد همدلی و درک” او گفت:.

این افزایش میل به تنوع در خواندن ممکن است نشانه ای از یک دراز مدت تغییر با توجه به رام کردن ندارد. “ما قفل شده است برای مدت زمان طولانی بسیار استاتیک گروه ‘نام تجاری’, نویسندگان, James Patterson, جان گریشام و دیگران. و چه شگفت آور است که چگونه کمی از آنها تغییر کرده—نویسنده می میرند اما مارک هنوز هم می تواند حمل. برای مثال ویرجینیا اندروز شد ویرجینیا اندروز. بسیاری از این سوخت توسط فروش در سوپر مارکت ها و در آمازون است. من فکر می کنم که ممکن است شروع به تغییر—ما ممکن است شروع به دیدن یک تلاش هماهنگ برای معرفی نویسنده جدید.”

Bogaard اشاره کرد: “ما نیز دیده می شود سنبله در مردم تبدیل به ادبی داستانی که آیا امیلی سنت جان مندل یا مگان Majumdar در اولین سوختن. بازار نشان داده است که وجود دارد اتاق را برای زمان و اولین صدای. به طور کلی من رو به با موفقیت است که کتاب با بهره گیری از”

به عنوان همه گیر شروع به گرفتن نگه دارید بسیاری از ناشران در زمان تصمیم به فشار برخی از عناوین در نظر گرفته شده برای بهار و تابستان به پاییز و یا اوایل سال 2021 به این امید که آنها منتشر خواهد شد را به یک محیط بهتر. اما با همه گیر هنوز هم مواج و بدون دانش و در عین حال از زمانی که coronavirus محو خواهد شد از زندگی ما, این یک قمار است که ممکن است پرداخت. “اگر شما تحت فشار قرار دادند و کتاب را به سقوط شما امیدوار بودند که همه چیز داره به بهتر و وضوح آنها می گوید:” Bogaard.

و همچنین به عنوان منتشر شد به یک جهان پر سر و صدا برخی از عناوین در اصل در نظر گرفته شده برای ماه های تابستان ممکن است کاملا سمت راست ضربه توجه داشته باشید در یک فصل مختلف. “به طور معمول در تابستان نشریات مناسب برای تعطیلات می گوید:” Doraswamy. “جرم عشق مجلل زنان داستان کتاب را برای بار خوانده شده است در هواپیما و یا در ساحل. اما با COVID-19 مقاومت مواجه, این کتاب ها را مجبور به پیدا کردن شکافها در پاییز و یا بهار آینده.”

“موضوع دیگری است که بسیاری از ناشران را با تاخیر تابستان انتشارات افتد که دید برای این کتاب دشوار خواهد بود. ما نه تنها در برابر همه گیر عدم قطعیت در پاییز ما نیز در رقابت با انتخابات ریاست جمهوری.”

جهان متزلزل شده است و با آن ما را در جهان پس از آن تعجب آور است که ما عادات مطالعه تغییر کرده اند. اما این تغییر دائم و چه کارشناسان پیش بینی رفتن به جلو ؟

“من قطعا دیدن مداوم و پایدار علاقه به مردم آموزش خود را در مسائل مربوط به جامعه سیاه و واقعا به دنبال کار از نویسندگان می گوید:” Odum. “من همچنین فکر می کنم که مردم در حال تلاش برای یک مقدار مشخصی از فرار از واقعیات, بنابراین من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر علاقه به خواندن تابستان نوع رمان—سبک تر می خواند—خیلی زود است.”

“ما دیده ایم بسیاری از مطالب ارسالی [از عوامل ادبی] by متنوع نویسندگان و شده است که یک تغییر خوشایند می گوید:” Bogaan. “و ما ساخته شده برخی از حصول است و دلگرم کننده.”

یک بارنز و نوبل در شهر نیویورک در حال آماده شدن برای بازگشایی پس از اینکه بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. راب کیم/گتی ایماژ

“ما در حال رفتن را از طریق یک لحظه که در آن هر کس در حال مبارزه برای هویت خود می گوید:” Bijal شاه, کتاب متصدی و bibliotherapist. “و هویت بسیار پیچیده ای در حال حاضر. مردم متناسب نیست و به آسانی دسته بندی—و آنها به دنبال افرادی که به نمایندگی از آنها. من فکر می کنم ما را ببینید متنوع تر ادبيات رفتن به جلو است.”

“من همچنین فکر می کنم مردم به دنبال پیچیده تر شخصیت زن. آنها خسته از مرد روایت شده است که در خط مقدم از ادبیات برای بیش از حد طولانی” او می افزاید.

“من به دنبال نویسندگان به من را به یک جامعه بسته—جایی من نبوده و قبل از” عامل ادبی لیزا داوسون می گوید ناظر. “نویسنده متخصص آوردن من در آن وجود دارد اما از دیدگاه یک داستان است.”

اگر چه COVID-19 مسلط اخبار آن مطمئن نیست که ما آماده هستند و در عین حال به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد آن در داستان است. با این وضعیت دور از پایدار برخی از نویسندگان در حال حاضر بدونم که چقدر اجتماعی-فاصله را در آثار خود در پیشرفت و یا اگر آنها باید انتخاب کنید به مجموعه ای از نسخه های خطی در پیش COVID بار. و با این وضعیت هر روز در حال تغییر و نویسندگان می شود را واقعا نشان دهنده بحران آن را به عنوان گستراند.

“من فکر می کنم این امر می تواند دشوار به عنوان یک رمان نویس معاصر در حال حاضر” کتاب مؤلف اشلی شتابزده و عجولانه لیست کتاب می گوید ناظر. “شما می توانید نشستن برای نوشتن یک کتاب در مورد جهان ما در امروز زندگی می کنند اما که جهان می تواند یک حافظه از دست رفته زمان آن منتشر شده است.”

COVID رمان ممکن است حق داشته باشید برای این لحظه اما آن را بی خطر است برای گفتن آنها اجتناب ناپذیر است. شتابزده است که به دنبال به جلو به دیدن آنچه در آثار ادبی این دوره زمانی الهام بخش. “من دوست دارم به زمان سفر 20 یا 50 سال آینده و خواندن یک کتاب تاریخی در مورد این زمان.” اما شاید این نیز از آنجا که او مثل همه از ما نیز خواسته برای یک نگاه اجمالی در یک نقطه زمانی که این همه پشت سر ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر