آنچه شما نیاز به دانستن در مورد HBO مکس ‘انتظار امی’

Expecting Amy Hulu HBO Max

انتظار امی است که در حال حاضر جریان در HBO حداکثر. HBO Max

این آخر هفته است هدیه مخاطبان با یک موج فریبنده جدید جریان محتوا. با توجه به راه رفتن چیزهایی در جهان خارج ما مطمئن شوید که می توانید از آن استفاده کنید.

Hulu ارائه جدید Andy Samberg, عاشقانه, کمدی, پالم اسپرینگز, است که بی سر و صدا یکی از بهترین فیلم های سال است. Netflix همکاری با چارلیز ترون برای لگد زدن الاغ اکشن ماجراجویی با گارد قدیمی. تلویزیون اپل+ و تام هنکس در حال گرفتن در در سرگرم کننده با جنگ جهانی دوم نیروی دریایی درام تازی. و در مورد شما به دنبال چیزی کمی کمتر استفاده بیش از هالیوود انزجار HBO حداکثر تا عرضه جدید در سه بخش docuseries انتظار امی.

با وجود برخی از آنلاین سردرگمی انتظار امی بسیار HBO حداکثر اصلی و نه از رقیب Hulu. این docuseries شرح زیر کمدین Amy Schumer او به عنوان جنگ از طریق یک بازی فوق العاده دشوار است بارداری در حالی که آماده شدن برای آینده کمدی ویژه در این فیلتر نشده اکتشاف از چالش برانگیز ترین نه ماه زندگی خود را.

همچنین نگاه کنید به: چند میلیارد دلار ‘مشکل, نوجوانان,’ صنعت است درست-جرم حساب

“من نمی دانم که شما تا بیمار برای خیلی از بارداری خود را. این است که احمق من نمی دانم که؟” شومر جوک در یک نقطه در این مجموعه است. چه او هنوز نمی دانند در این زمان بود که او مبتلا به تهوع و استفراغ gravidarium که باعث شدید تهوع و استفراغ است. این فقط یکی از بسیاری از موانع او رو در سفر به هنگام تولد به پسر سالم ژن است.

از طریق “صدها ساعت از فیلم” شات عمدتا خود به خود گوشی را به یک “kick-ass صفحه اصلی فیلم” ستاره هالیوود به زودی شروع به احساس می کنید که وجود دارد می تواند چیزی بیشتر از اساسی دم. او احساس “یک غریزه و من فقط آن را دنبال کنید و ببینید اگر چیزی از آن می آید و گاهی آن را ندارد” در آمریکا که منجر به انتظار امی مستند.

کشتی, با, بارداری, تهوع و استفراغ و آماده شدن برای Netflix بکشد stand-up comedy ویژه—رشد آمار streamer در مارس 2019—منحصر به فرد trifecta عظیم زندگی تغییر اتفاقات. اما شومر می خواستم به “نگه داشتن آن واقعی به جهنم” و خجالتی نیست و دور از کمتر فریبنده جنبه های زایمان و یا روابط. انتظار امی همچنین جزئیات شوهرش کریس فیشر یک آشپز و پخت و پز نشان می دهد شرکت میزبان او به عنوان معاملات با تشخیص یک اختلال طیف اوتیسم.

“همه دوستان من به بچه ها اما من تا به حال نشده است به معرض چقدر سخت بارداری است,” او می گوید در توضیحات. “این واقعا نوع درد مقعد, شخصی, صمیمی مسائل است که ما – چه کسی بوده ام برای 30 سال – هرگز در مورد صحبت کردیم. بنابراین من امیدوارم که این باز می شود تا یک مکالمه برای بسیاری زنان بیشتر است.”

انتظار امی کارگردانی شده است و ویرایش شده توسط الکساندر چکش که قبلا ویرایش شده مراجعت به وطن یامحل تحصیل: A Film by Beyoncé.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>