چه ‘X-مردان کشیده 20 سال پیش با توجه به کسانی که از آن ساخته شده

hugh jackman as wolverine patrick stewart as professor x halle berry as storm famke janssen as jean grey james marsden as cyclops

2000 فیلم X-Men پیشرو نه فقط به 20 سال از ابرقهرمان فیلم اما به کل هالیوود مدل tentpole کسب و کار. ناظر صحبت با چند نفر درگیر در تولید آن برای پیدا کردن چرا. دیزنی/فاکس

در بالای مجسمه آزادی gusts باد می تواند به شلاق تا ferociously که کل ساختار در واقع نفوذی. مشهور مشعل شناخته شده است به حرکت به اندازه شش اینچ که طبیعت واقعا زوزه. این است محل مناسب برای یک کتاب داستان پایان برای تلفن های موبایل.

X-Menکه وارد تئاتر از 20 سال پیش امروز خود را نشسته در آن نبرد نهایی در اوج آمریکایی بنای تاریخی به مهاجران به دنبال آزادی و فرصت—با راه 20th Century Fox Toronto soundstages. اما چه شما ممکن است بدانید در مورد اوج X-Menفیلم است که به کمک جرقه هالیوود, مدرن, کتاب طنز بوم است که در آن مورد نیاز است را به طور کامل reshot قبل از آن بود. که مخوف گزاره در امروز ابرقهرمان پسند اکوسیستم 200 میلیون دلار فیلم های پرفروش. حالا تصور کنید این نگرانی را باید جوانه زده را در سال 1999 زمانی که کتاب های کمیک مواد هنوز هم نگاه کردن بر اساس در شهر نقده و تیم خلاق قفل شده بود به سفت و سخت بودجه.

در عین حال پس از انتشار آن مسیر جدید کمک سیمان X-Men—کارگردان Bryan Singer, که شده است از آنجایی که متهم به سوء رفتار جنسی با افراد متعدد—به عنوان مهمترین انتقادی و تجاری موفق طنز-کتاب فیلمهای بدون بتمن یا سوپرمن. همراه با سال 1998 را تیغه, X-Men و کمک برای مشروعیت بخشیدن به این نوع به عنوان یک نقد شدنی در بانک لین برای تلفن های موبایل است که می تواند گسترش فراتر از کارتونی احساسات از کتاب های کمیک فیلم. رو آخرین لحظه موانع زیادی نسبت به سادگی پار البته برای این فیلم که تا به حال گرفته شده بیش از یک دهه برای رسیدن به صفحه نمایش بزرگ است.

“هیچ کس تا به حال ساخته شده است این فیلم قبل از اینکه قطعا در این سطح است که ما آن را انجام می دهند” بازیگر فامکه یانسن گفت: ناظر یادآوری نقش خود را به عنوان حجاب ژان خاکستری. “کتاب های کمیک اقتباس تا به حال انجام شده است در این نوع از grittier مد.”

برای باز کردن چگونه فیلم برای اولین بار آمد حرکت آن ابری فرآیند توسعه و درک میراث خود را 20 سال بعد ناظر به صحبت کرد Janssen اجرایی تولید Lauren Shuler Donner و رالف زمستان و همچنین فیلمنامه David Hayter.

X-Men و فرار را از طریق سال ها و سال ها از توسعه قبل از فرود در فاکس

“اجازه دهید فقط می گویند خدا کار می کند بیش از حد به آرامی.”
-مغناطیس

مارول کمیک نویسندگان و ویراستاران Gerry Conway و روی توماس برای اولین بار نوشت: یک X-Men فیلمنامه در سال 1984 زمانی که حقوق متعلق به شکارچی تصاویر. اما مشکلات مالی در این استودیو به زودی قرار داده kibosh در آن پروژه است. از 1989-1990 استن لی و مارول نویسنده کریس کلرمونت امیدوار به دریافت نسخه خود را از زمین با کاترین بیگلو کارگردانی و جیمز کامرون تولید است. دور دیگری از ورشکستگی به زودی به پایان رسید کسانی که امیدوار است. اما موفقیت X-Men: The Animated Series on Fox بچه ها را علاقه به این پروژه و در سال 1994 Donner تا به حال به دست آورد و حقوق فیلم پس از, پس از توسعه اجرایی اسکات Nimerfro آورده و اموال به او توجه است.

“من از آن آگاه بود اما من تا به حال آن را بخوانید در حال رشد” Donner گفت: ناظر. “بنابراین من به عنوان خوانده شده برخی از مارول شخصیت زندگینامه و یکی از اولین من به عنوان خوانده شده در لوگان است. من بلافاصله قلاب بر روی شخصیت. من احساس همدلانه نسبت به او را به دلیل تروما—داشتن بدن خود را با دستکاری و عشق نا فرجام برای ژان خاکستری. ثابت خود را شفا و نه مایل به زندگی می کنند که طولانی است. من قلاب شده بود سمت راست پس از آن و وجود دارد.”

Donner نبود اموال را تنها قهرمان. بیل مکانیک, مدیر عامل شرکت فاکس فیلم برداری سرگرمی در آن زمان تا به حال به فروش می رسد دوران کودکی خود را در X-Men مجموعه طنز به صندوق تحصیلات خود را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. بنابراین هنگامی که زمان آمد برای Donner و تیم خود را به زمین studio, آنها تا به حال شانس موعظه به تبدیل در یک زمان هنگامی که کتاب های کمیک فیلم به مراتب از آشکار حرکت می کند. مکانیک امضا کردن و floodgates افتتاح شد.

“من تا به حال تعدادی از اسکریپت نوشته شده است:” Donner گفت. که از فیلمنامه استعداد همه در زمان ترک در X-Men واز جمله اندرو کوین واکر (هفت اتاق وحشت), Christopher McQuarrie (این ماموریت: غیر ممکن است فیلم), Ed Solomon (Bill & ted’s Excellent Adventure, مردان در سیاه و سفید), تام desanto را از دست (ترانسفورماتور) و جاس ویدون (Buffy the Vampire Slayer, the Avengers سری).

“من خواندن برخی از مارول شخصیت زندگینامه و یکی از اولین من به عنوان خوانده شده در لوگان است. من بلافاصله قلاب شخصیت.” -Donner

نهایی فیلمنامه اعتباری در نهایت رفتن به David Hayter که درگیری با X-Men آغاز شد و با بسیار سودآور و نقش بسیار مهم…پاسخ دفتر تلفن.

“من می دانستم که کتاب های کمیک بسیار خوب و برایان آمد به در تکیه من به او توصیه در مورد چگونه به نگه داشتن آن را درست به کمیک” Hayter گفت: ناظر. “در نهایت من پیشنهاد یک صحنه به او و گفت: آره فقط نوشتن است که برای من.’ و این زمانی است که من شروع به انجام بازنویسی.”

گروهی از کاتبان و بودجه از فردا بدان معنی است که بسیاری از ایده های خلاق تیم بودند هیجان زده در مورد—مانند دنباله عمل در خطر اتاق مقدمه ای از یخ است, یخ کل یک اتاق پر از مردم و یک توالی شامل انواع پستانداران گوشتخوار دله مبارزه با مغناطیس بالای یک سری از حرکت اتوبوس—تا به حال به قطع شود. تیم خلاق به سرعت آموخته که ترجمه های محبوب کتاب های کمیک مواد به صفحه نمایش بزرگ نیست به آسانی به عنوان کپی و چسباندن از صفحه. چه هیچ کس درگیر می خواستم برای این فیلم می شود, فقط, هاردکور, ادای احترام به دهه X-Men و کمیک در محرومیت از بازی گاه به گاه علاقمندان به سینما.

زمستان را تجربه به عنوان یک تولید کننده در اوایل ستاره بازحمت حرکت کردن فیلم کمک او آماده شدن برای چالش های ارائه شایسته کمان به گروه بازیگران نیز در حالی که تعادل درخواست تجدید نظر به طرفداران کمیک و مخاطبان جدید.

“ما می دانستیم که چه روزنه بود” زمستان گفت: ناظر. “ما تا به حال برای رسیدن به هسته طرفداران اما ما نیز برای گسترش آن را برای دیگران. ما حتی یک شوخی در مورد زرد, اسپندکس مناسب از آنجا که ما می دانستم که آنچه که طرفداران می خواستند. اما برای توجیه یک مبلغ 75 میلیون دلار بودجه ما تا به حال به گسترش آن را به طوری که ما می تواند توضیح دهد و ذخیره کردن پایه و اساس برای گسترده تر پایه از طرفداران کتاب های کمیک و فیلم را برانگیخت به طور کلی.”

هر چند X-Men‘s تماس ورق با استفاده از یک دسته از چشمگیر, نام, خیلی از بازیگران اصلی بود که بیبهره از فیلمهای تجربه به عنوان روباه شد از ایجاد بالا مشخصات کتاب طنز tentpoles. فامکه یانسن که نقش برک آوت در پیرس برازنان اولین فیلم جیمز باند GoldenEyeکردم برای کمک به ادامه یک حماسه حق رای دادن در 007 و پیچیده تولد یک جدید در X-Men.

“پیوند حق رای دادن است بسیار ماشین خوب روغن,” او گفت: ناظر. “آنها شده ایم ساخت این فیلم برای مدت زمان طولانی. تولید کنندگان انجام داده اند کسانی که فیلم های خود را به شیوه ای خاص برای یک مدت زمان طولانی است که آنها دقیقا می دانند چه می خواهند و چگونه به سازماندهی و انجام آن است. همه ما در شروع چیزی کاملا جدید با X-مردان.”

جسارت به ناشناخته همراه با درجه ای از عدم قطعیت و عوارض. اما جالب اینجاست که Janssen که حاوی X-Men‘s تولید با “indie” روح ساخته شده است که این پروژه احساس صمیمی تر ریشه و شخصی است.

“این بسیار تجربه جالب چرا که حتی اگر ما در ساخت یک فیلم در آن زمان احساس نمی مانند ما بودند” Janssen گفت. “آن را در روزهای خاص هنگامی که ما فیلمبرداری این, عظیم, مجموعه عظیم و مقدار زمان که به آن رفت. اما توسعه اسکریپت و چگونه بسیاری از تغییرات هنوز هم اتفاق می افتد در طول فیلمبرداری و چگونه ما گاهی اوقات پرواز با صندلی شلوار ما آن را فقط احساس متفاوت است.”

Halle Berry as Storm, James Marsden as Cyclops, and Famke Janssen as Jean Grey.

هلی بری به عنوان طوفان, James Marsden به عنوان غول یا پهلوان یک چشم و فامکه یانسن به عنوان ژان خاکستری. دیزنی/فاکس

این فیلم به معنای رد امثال مایکل جکسون, Shaq ماریا کری و بیشتر

“من احساس می کنم بزرگ و متورم از ترحم برای روح فقیر که می آید به آن مدرسه به دنبال مشکل است.”
-استاد X

هالیوود است که نسبتا منزوی, جامعه, پس, X-Men و به سرعت دور در میان افراد مشهور با یک موجود عاشق کمیک, بازیگران و هنرپیشه های زن که هرگز thumbed تعجب داستان در زندگی خود و ستاره ها که فقط می خواستم به هاپ روی قطار در حال حرکت.

“من مقدار زیادی از خاطرات گرم از مردم که مایل به در فیلم” زمستان به یاد می آورد. “مایکل جکسون بود یک طنز فن و می خواستم به بازی چارلز خاویر. شکیل اونیل نشان داد تا در دفاتر و می خواستم به بازی Forge که نبود در این فیلم است.”

لیست در می رود و در. معروف راسل کرو گذشت در بازی انواع پستانداران گوشتخوار دله به عنوان ویگو مورتنسن بود که هنوز چند سال از ارباب حلقه ها.

“Terence Stamp به من گفت:” شما می دانید که چرا پاتریک نمی خواهید به آن را انجام دهد ؟ چرا که از صندلی. او نمیخواهد به گیر در صندلی. اما من از ذهن نیست. در واقع من هم نگاه عالی طاس.'” -Hayter

“پاتریک استوارت نمی خواهم به [بازی چارلز خاویر]. آن را در زمان زمان طولانی برای متقاعد کردن او” Hayter گفت. “Terence Stamp به من گفت:” شما می دانید که چرا پاتریک نمی خواهید به آن را انجام دهد ؟ چرا که از صندلی. او نمیخواهد به گیر در صندلی. اما من از ذهن نیست. در واقع من هم نگاه عالی طاس.’ هر روز من بود با تعجب به چهره در آینده. مانند من می خواهم پیدا کردن Mariah Carey نشسته در دفتر من مایل به رفتن به صحبت برایان در مورد طوفان و یا چیزی. به طوری که همیشه تکان دهنده است.”

Hayter و خواننده پرواز به ونکوور به ارائه چارلیز ترون نقش ژان خاکستری که او در نهایت رد شد. در نهایت بازیگران اصلی خواهد بود متشکل از Patrick Stewart, Ian McKellen, Hugh Jackman, Halle Berry, فامکه یانسن, James Marsden, Anna Paquin, Rebecca Romijn و ری پارک.

hugh jackman as wolverine and rebecca romijn as mystique

هیو جکمن به عنوان انواع پستانداران گوشتخوار دله و ربکا Romijn به عنوان رمز و راز. دیزنی/فاکس

همه کار بر روی آن می دانستند X-Men و نیاز به “جدی”

“آن را نمی کند همیشه بیدار کردن شما در نیمه شب ؟ این احساس که روزی آنها را منتقل می کند که احمقانه قانون و یا فقط آن را دوست دارم و برای شما و فرزندان شما است؟”
-مغناطیس

زمانی که X-Men شد و در توسعه کتاب طنز فیلم بیشتر بچه دوستانه punchlines از آنها box office prizewinners. X-Men‘s موفق پیش سازهای محدود شد به Richard Donner را سوپرمن , فیلم تیم برتون اجرا بر روی بتمن و Stephen Norrington را تیغه. روباه و خلاق تیم تا به حال به نبرد در برابر این ژانر را ننگ در حالی که همچنین بدانند که چگونه به درخواست تجدید نظر به مخاطبان گسترده تر. راه را در آنها کشف شده بود به زمین داستان در رئالیسم و درمان آن به عنوان یک درام است که فقط اتفاق افتاده است به ویژگی های کتاب های کمیک قهرمانان.

“جدی بودن آن و سوال از ما باید با هم زندگی کنند ؟ ما باید زندگی می کنند از هم جدا ؟ انعکاس کتاب طنز تم که استن لی هم قرار دادن. که چه آغاز شده به آن را متمایز و آن را متفاوت” زمستان توضیح داد.

این احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط Donner که می دانستم که آنها تا به حال به افتراق X-Men از کارتونی سازگاری است که تا به حال قبل از آن. “برخی از کتاب های کمیک فیلم که قبل از ما درمان شخصیت به عنوان اگر آنها شخصیت های کتاب های کمیک” او گفت:. “و هنگامی که من به عنوان خوانده شده شخصیت, شرح حال من به عنوان خوانده شده آنها را به عنوان واقعی مردم است. اگر ما مبتنی شخصیت به اندازه کافی و شما می توانید با شناسایی آنها و ریشه آنها را و سپس شما در حال پذیرش بیشتر زمانی که آنها به شما می دانید, شلیک لیزر از چشم خود را.”

Thematics شد به همان اندازه به عنوان مهم به X-Men و سازندگان به عنوان عینک است که یک لنگر Janssen جذب نسبت به. “یکی از دلایل X-Men کمیک را تحمل کرده اند برای چنین مدت زمان طولانی است که آن را در مورد خارجی,” او گفت:. “این در مورد طرد چون شما متفاوت است. که واقعا تاکید بر این فیلم خاص. آن را خوب به آن را واقع بینانه و نه باید آن را از این براق نوع فیلمسازی است.”

قیمومیت که مشهود است از فیلم صحنه باز می بیند که یک جوان مغناطیس جدا از مادر خود را در یک اردوگاه کار اجباری در طول هولوکاست. آن را یک خروج آشکار از رنگارنگ corniness که کتاب های کمیک فیلم آمده بود به تعریف شده توسط.

“که باز بلافاصله می گوید:” جدی است.’ این می گوید متفاوت است و شما بهتر است با توجه به پرداخت” زمستان گفت. آن را نیز مرحله به انسانیت فیلم تبه کار که Donner را دیدم به عنوان مهم است.

“این همیشه مهم است که به یک تبه کار است که شما را در درک” Donner گفت. “یک تبه کار است که شما را در درک چرا آنها انجام آنچه آنها انجام می دهند. البته شما را در درک مغناطیس نفرت انسان از آنجا که خانواده اش را شکنجه شد ، من به اعتبار فاکس چرا که آنها اجازه دهید ما آن را شلیک کنید و اجازه دهید ما شروع فیلم که در راه است. می رود که بازگشت به لایحه مکانیک.”

که حس واقع گرایی را اجرا می کند در طول باقی مانده از فیلم, اطلاع رسانی در تصمیم گیری های مربوط به لباس, تنظیمات, خصوصیات و طرح. هیچ کس می خواست احمقانه ابرقهرمان داستان—آنها می خواستند دراماتیک فیلم اکشن. آنها می خواستند برای درمان مواد مانند یک فیلمساز را درمان اقتباس از تام کلنسی یا استفان کینگ.

Halle Berry as Storm

هلی بری به عنوان طوفان. دیزنی/فاکس

استودیو بود “بسیار درگیر” منجر به یک یدک کش-از-جنگ بین فیلم خلاق و تجاری صدای

“آیا شما می دانید آنچه اتفاق می افتد به یک وزغ هنگامی که آن را توسط رعد و برق زده?”
-طوفان

X-Men شد و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان هزینه ریسک در زمانی که از آن ساخته شده بود. تنها دو نفر از سال 2000 10 highest-grossing films انجام شده بودجه کوچکتر از X-Menو هیچ یک از دیگر بالا-10 فیلم که سال شد, کتاب طنز سازگاری. امروز هالیوود است که به طور نامتناسبی متکی به نوع تغذیه حاشیه های آن, اما 20 سال پیش capes و cowls بودند ملاقات با snickers و لبخند می زند. هنوز که معنی نیست که روباه شد رفتن به X-Men مهار رایگان.

“آنها بسیار درگیر” Hayter گفت: از استودیو. “هر کلمه و هر روشن شدن. آنها بسیار نگران آن است که مردم نمی فهمم چرا وجود دارد 11-طراحی شخصیت های سرب که چرا قدرت خود را, نیست, همان, چرا آنها تا به حال نام های مختلف در خیابان از آنها در خانه. همه چیز است.”

Hayter تاکید کرد که فاکس ارائه شده بسیاری از ایده های خوب است که کمک به روشن شدن این فیلم و تصریح کرد که آنها شرکای خوب به طور کلی. اما او همچنین اذعان کرده است که او “هرگز دیده می شود یک استودیو که در بالای تولید از.”

در این جنگ که در آینده استودیو سر با دانش عمیق از کتاب طنز افسانه هاو روایات قومی را از دندان های خود را.

“وجود دارد مقاومت مواجه بودن وفادار به کمیک. کوین فیگ بود سمت راست وجود دارد در میان همه است.” -زمستان

“استودیو می خواستم به وسیع ترین شکل ممکن به مخاطبان بزرگترین بنگ برای جفتک انداختن خود را به عنوان آنها سزاوار و نیاز به” زمستان گفت. “وجود دارد مقاومت مواجه بودن وفادار به کمیک. کوین فیگ [Donner را دستیار تولید در این فیلم] بود سمت راست وجود دارد در میان همه که. او را به عنوان بزرگ صدای آن, اما او دقیق و وفادار در مورد شخصیت و یادآوری ما ‘با سلام شما می توانید انجام این کار, اما در اینجا که در آن شخصیت را از آمد. در اینجا که در آن قدرت خود را آغاز شده است. به طوری که در ذهن نگه دارید به شما به عنوان انجام این کار است.'”

بخشی از مشکل بین خلاق جناح و استودیو جناح—به عنوان مورد با هر مشخصات بالا tentpole فیلم از 20 سال گذشته—پول بود. “بودجه یک چالش بود” زمستان اعتراف کرد. “ما پرداخت نمی کند ستاره ها بسیار است. Ian McKellen, پاتریک استوارت ، آنها نمی گرفتن حقوق بزرگ در سال 1999 ’98 زمانی که این معاملات ساخته شد. اما آن را کشیده یک مبلغ 75 میلیون دلار بودجه و جلوه های بصری نیست ارزان است.”

Donner به یاد روباه مدیران بودن “دست از آنها در متعاقب آن دنباله” (بیشتر در مورد که در یک لحظه) اما اعتبارات این فشار و کشش برای ایجاد یک بهتر فیلم. “داستان همیشه اول می آید و پس از آن چه جالب است که در مواردی به دلیل نگرانی بودجه شما را تا پایان از دست دادن یک داستان” او گفت:. “و نتیجه این است که شما در حال محکم کردن داستان شما گفتن به نتیجه بهتر است.”

“پس از آن ضربه بود من فکر عاقبت تر خواهد بود. آن نمی شد.” -Hayter

X-Men و زخم به عنوان هشتمین highest-grossing فیلم از سال با نزدیک به 297 میلیون دلار در سراسر جهان دفتر جعبه است که به نظر می رسد عجیب و جالب در مقایسه با tentpole مجموع امروز اما مستحکم این فیلم به عنوان یک موفقیت در آن. با توجه به این دستاورد یکی را باور looser تولید در هر نوبت را دنبال کنید در حال حاضر که هر دو طرف می تواند به اثبات مفهوم.

“پس از آن ضربه بود من فکر عاقبت تر خواهد بود. آن را نه” گفت Hayter که دریافت یک فیلمنامه و داستان اعتبار برای سال 2003 در X2: X-Men United. “روباه بار دیگر بسیار دست به تلاش به آنچه که آنها در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان یک میلیارد دلار حق رای دادن. بنابراین آن را دریافت نمی, اما آنها به ما 50 میلیون دلار بیشتر برای بودجه ما را وادار به انجام برخی از چیزهای واقعا سرد.”

زمستان آن را به یاد مشابه اما همچنین یادداشت استودیو تحول قرار گرفت که در پشت صحنه. “این تقریبا همان موشکافی زیرا آنها می خواهند به اعتبار است که برای موفقیت است. تام Rothman, پیتر رایس و دیگران, آنها تا به حال یک دست و در آن هیچ تردیدی نیست. بیل مکانیک رو تحت فشار قرار دادند قبل از این فیلم بیرون آمد که مایه تاسف است. او واقعا خود را خارج وجود دارد در دفاع از این و دفاع از آن را از طریق سیستم. اما ما 50 میلیون دلار بیشتر برای قرار دادن بر روی صفحه نمایش و من فکر می کنم دوم فیلم است که احتمالا بهترین کار از کسانی که در اوایل فیلم است.”

حتی دیپلماتیک Donner متوجه تغییر به عنوان حق رای دادن پیشرفت. “در دنباله به عنوان هر یک از X-Men فیلم بیشتر و بیشتر پول [استودیو] البته بیشتر درگیر. آنها می خواستند برای حفاظت از حق رای دادن.”

هر میدانهای ممکن است در X-Men وآن را استودیو اجرایی لایحه مکانیک—که بنا به گزارش ها از روباه توسط روپرت مرداک و Peter Chernin قبل از انتشار این فیلم—که به رسمیت شناخته شده است که نهایی اوجی نبرد بود شکست به عنوان مناسب نتیجه نهایی.

اصلی فیلم همان چارچوب اساسی: مغناطیس با استفاده از سرکش قدرت را آلوده شهر نیویورک با جهش ویروس. اما آنها به زودی همه متوجه شدم که “کشتار بی نام بیچهره نیویورکی” که مخاطبان بدون اتصال به طنین انداز نیست, عدم استنباط عاطفی معرض خطر لحظه ای خواستار. در reshoots آنها قرار گیرند اوج به حول لوگان و X-Men و مبارزه با مغناطیس برای نجات Rogue, فیلم, معصوم, دختر ساده.

در انجام این کار جدا شده و آسیب دیده انواع پستانداران گوشتخوار دله فیلم عملا شخصیت می یابد رستگاری و اندکی آرامش درونی. به عنوان Donner تاکید کرد در طول تولید این شخصیت نیاز به احساس واقعی و relatable. سخت انزواطلب در نهایت پیدا کردن یک خانه و یک خانواده پس از دهه ها رد شد دقیقا همان نوع از انعقاد ترحم فیلم مورد نیاز است.

Famke Janssen as Jean Grey and Ray Park as Toad.

فامکه یانسن به عنوان ژان خاکستری و ری پارک به عنوان وزغ. دیزنی/فاکس

آینده X-Men فیلم موفق انتقادی و تجاری و ساخته شده خود را اساطیر

“خانم ها و آقایان ما در حال حاضر شاهد آغاز مرحله دیگری از تکامل بشر است.”
-Jean Grey

فاکس X-Men فیلم حق رای دادن را زخم تولید 13 فیلم بیش از 20 سال که جدید جهش در نهایت می رسد پس از چندین تاخیر. سری به فروش بیش از 6 میلیارد دلار در سراسر جهان box office, و آن را یکی از 10 highest-grossing فیلم franchises در تمام دوران است. انتقادی این فیلم را انجام محترمانه هرگز پس از یک بار به دست آورده CinemaScore پایین تر از B – و به طور متوسط یک محترمانه تازه 70% در گوجه فرنگی فاسد است. این یکی از معدود tentpole سینمایی پیوستگی نه به تحت سخت راه اندازی مجدد; بر روی صفحه نمایش بزرگ دیده ایم سه روش متفاوت بازیگران مقابله با مرد عنکبوتی سه روش متفاوت بازیگران بازیگران به عنوان بتمن و سه های مختلف طول می کشد در Joker در همان محدوده.

در عین حال با دیزنی دستیابی به فاکس و با آن X-Men فیلم حقوق آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود که کوین فیگ را مارول سینمایی جهان را بازگشت به یک مربع و معرفی یک نسخه جدید از X-Men در سال به آمده است. اما همانطور که ما در حال دیدن با DC آوردن مایکل کیتون بتمن را وجود یک نوستالژی-رانده گرسنگی به خوبی دریافت اصل به بازگشت در برخی از ظرفیت.

“سوال این است که اگر آنها را از هر گونه علاقه در آوردن من…. من کنجکاو برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد [با مارول فیلم]. اما بله من خواهد بود بسیار باز به آن است.” -Janssen

این X-Men سری تا به حال نسخه خود را از این پس از راه اندازی مجدد نرم بازیگران جوانتر نسخه از شخصیت های معرفی شده در X-Men: First Class. خواهد Janssen همیشه مایل به ژان خاکستری گوشته یک بار بیشتر ؟

“من فکر می کنم سوال این است که اگر آنها را از هر گونه علاقه در آوردن من,” او با خنده می گوید. “با و روز از آینده به گذشتهوجود دارد یک راه از reintroducing شخصیت های خاصی است که تا به حال کشته شده است. در بعضی از موارد آن را به آنها را به عنوان به خوبی به عنوان نسخه های جوان از شخصیت خود را. من کنجکاو برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد [با مارول فیلم]. اما بله من خواهد بود بسیار باز به آن است.”

به عنوان X-Men ملک بشکه نسبت به دیگری تجسم وجود دارد یک تعریف ویژگی های این عنوان است که او امیدوار است که نه تنها ادامه داد: اما گسترش در طیف.

“یکی از چیزهایی که ما می گویند برای X-Men است که وجود دارد بسیاری از زنان در فیلم های ما. قوی ابرقهرمان زنان است. من فکر می کنم تنوع در سراسر هیئت مدیره خواهد بود شگفت آور” Janssen گفت. “وجود دارد هیچ کمبود در هر یک از این X-Men و از آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما می توانید پیدا کردن در شرایط گوناگون شخصیت است. من فرض کنید که آنها چه می خواهید انجام دهید به هر حال اما این جایی است که این کار باید در راس همه جا.”

Hugh Jackman as Wolverine, James Marsden as Cyclops, Sir Patrick Stewart as Professor Xavier, and Halle Berry as Storm.

هیو جکمن به عنوان انواع پستانداران گوشتخوار دله, James Marsden به عنوان غول یا پهلوان یک چشم سر پاتریک استوارت به عنوان استاد خاویر و هلی بری به عنوان طوفان. دیزنی/فاکس

میراث X-Men هیچ واحد پاسخ

“هر چند صد هزار سال تکامل, جهش رو به جلو است.”
-استاد X

Hayter به نظر می رسد در X-Men و اعتبارات این فیلم موفقیت برای رها کردن یک “لژیون ابرقهرمان فیلم بر جهان بهتر و بدتر است.” بدون X-Menاو هنوز مطمئن شوید که صفحه نمایش بزرگ پارادایم خواهد تکامل یافته اند به این نکته که نوع بسط مانند Deadpool و لوگان شده اند greenlit. “شما کردم واقعا جالب انواع و تیره تر و یا پیچیده چیزهای که من لذت بردن از” او گفت:. “من کمک کرد تا برنده یکی برای nerds در همه جا.”

Janssen به یاد می آورد که اولین فیلم و اذعان کمی انتظارات خود را مطابقت خواهد بود پس از آن واقعیت است. “من فکر نمی کنم هیچ یک از ما تا به حال هیچ درک درستی از چگونه این خواهد بود و چه مدت آن را به آخرین رفتن” او گفت:. “ما شروع چیزی است که 20 سال به طول انجامید. که بسیار عمده است. من امیدوارم که مردم همچنان بازسازی آن را در راه است که پیوند حق رای دادن بوده است به طوری که موفق به انجام است.”

زمستان نشده تماشای فیلم جلو به عقب در یک مدت زمان طولانی است اما دیده می شود بخش ها و کلیپ های. “من نمی دانم اگر آن سنین به عنوان به خوبی به عنوان آن می تواند. اما من فکر می کنم thematics—وجود یک مکان برای من است ؟ من دور انداخته شود?—این فیلم مربوط به این که آیا شما 14 سال یا 84 سال است. من فکر می کنم که بحث است که هنوز هم در رفتن امروز. چگونه ما پیدا کردن یک محل؟”

Donner معتقد است موفقیت X-Men و کمک به باز کردن درب برای سونی Spider-Man حق رای دادن که گذاشته و زمینه را برای مارول احتمالی مشترک سینمایی جهان را فتح. اما از همه مهمتر او معتقد است این پیام از X-Men و باقی مانده آن بهترین سهم.

“میراث تحمل است,” او گفت:. “ما همه جهش در راه است. همه ما است. بسیاری از ما احساس بورس و این فیلم نشان می دهد که ما همه خوب است. ما همه در برابر ما هستند و ما باید افتخار کنیم که ما که هستیم. تحمل باید تحمل نخواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>