آنچه ما نیاز داریم از تکنولوژی به عنوان Coronavirus اطلاعات غلط گسترش

الفبای تابعه همانا این پروژه ابتدا یک وب سایت در نظر گرفته شده برای کمک به شهروندان آمریکایی برنامه coronavirus آزمون آنلاین. عمر مارکز/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

جمعه, مارس 13 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجباری گوگل برای پیوستن به جنگ جوش در برابر رمان coronavirus. دره سیلیکون مشاعره با توجه به رئیس جمهور تا به حال از 1700 مهندسین در زمان کار “بسیار سریع” برای راه اندازی یک وب سایت که از طریق آن آمریکایی ها می تواند برنامه Covid-19 آزمون از صفحه اصلی.

اما به عنوان چند رسانه های خبری گزارش دادند بعد گوگل تا به حال هرگز شنیده از این پروژه است. آستانه, برای مثال, گزارش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد چیزی جز یک بیمار مطلع overpromise ناشی از ضعیف vetted “بازی تلفن” در رئيس جمهور در دایره درونی.

همچنین نگاه کنید به: کارشناسان در Coronavirus سرمایه گذاری: منظور آبی صحن غذا کیت جلوگیری از سهام آن

همانطور که معلوم شد این شرکت ساخت سایت بود همانا گوگل, خواهر, شرکت تحت الفبا. دو روز پس از رئیس جمهور تهمت را اعلام همانا عرضه پروژه ابتدا یک سایت برای برخی از ساکنان کالیفرنیا (در سن متعو و سانتا کلارا) به برنامه درایو-از طریق coronavirus آزمون. متاسفانه با وجود تقاضای بالا تا اواسط هفته تنها چند ده نفر موفق به برنامه آزمون. نیز وجود دارد سردرگمی در مورد کسی که واجد شرایط است و چگونه به استفاده از سیستم.

حماسه coronavirus تست سایت نشان می دهد که قدرت و همچنین محدودیت های جهان-خم دره سیلیکون شرکت های فن آوری در آن زمان یک بیماری همه گیر.

در زمانی که نگرانی و شک و تردید و صاف کردن نهفته است در حال گسترش سریع تر از ویروس خود را به بهترین است که اطلاعات-سن غول می توانید انجام دهید این است که تمرکز خود را در توابع هسته: ارائه کانال های ارتباطی و اطلاعات دقیق در حالی که خفقان را بر اطلاعات غلط کارشناسان هشدار می دهند.

هفته گذشته Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت که ترافیک کاربر در WhatsApp و Facebook Messenger (هر دو متعلق به Facebook) بودند “در بیش از دو برابر معمول خود را سطح” به تازگی. افزایش ترافیک رسانه های اجتماعی به طور مستقیم مرتبط مشروع بهداشت عمومی به روز رسانی در مورد کوروناویروس و اطلاعات غلط یکسره از جمله مبهم اما شوم ایمیل های زنجیره ای هشدار دهنده از یک دستور اعمال حکومت نظامی. در برخی از محافظه کار Facebook, گروه, اعتقادات که شیوع کروناویروس یک رسانه جعل همچنان ادامه داشت تا زمانی که مردم به اشتراک گذاشته شده داستان از عزیزان پیمانکاری ویروس.

Facebook ظاهرا این مصرف به طور جدی به حذف محتوای مشکوک و ضعیف تبلیغات, شلاق, ماسک های پزشکی و دیگر منابع حیاتی در یک سریع تر از حد معمول هستند.

این شرکت همچنین اضافه شده یک “Coronavirus مرکز اطلاعات” به Facebook کاربران صفحه اصلی فید. “از آنجا که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد coronavirus بهداشت عمومی اورژانس در ماه ژانویه گرفته ایم مراحل را به مطمئن شوید که هر کس دسترسی به اطلاعات دقیق توقف اطلاعات غلط و مضر محتوا و پشتیبانی جهانی بهداشت کارشناسان دولت های محلی کسب و کار و جوامع” Facebook را سر سلامت, Kang-Jin Xing در بیانیه ای گفت: پنجشنبه گذشته.

زوکربرگ خود را در زمان در نقش های شخصی در تلاش بیش از حد. همچنین در روز پنج شنبه او زندگی می کنند جریان 37 دقیقه Facebook مصاحبه زنده با Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در مورد سرعت گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>