آنچه ما می دانیم در مورد ‘توطئه علیه امریکا’—HBO را جایگزین تاریخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن عصر

john turturro the plot against america hbo

جان تورتورو در توطئه علیه امریکا. HBO

اگر چه به جای FDR هوانورد-slash-دشمن بیگانه چارلز لیندنبرگ برنده 1940 انتخابات ریاست جمهوری ؟ این سوال پرسیده شده در طرح در برابر امریکا—2004 رمان فیلیپ راث و به زودی شبکه تلویزیونی HBO بر اساس آن است. آن را دعوت بینندگان به خانه یک خانواده یهودی از طبقه کارگر از نیوجرسی به بپرسید: اگر چه شگفت انگیزی خانم Maisel شد کمی کمتر حيرت و کمی بیشتر کنیز داستان? به جای سفید bonnets و لب استاپلر بسته فکر می کنم صلیب های شکسته و Klansmen. (در هر صورت من ثبت نام برای یک بلیط یک طرفه به کانادا.) این 6-بخش تاریخ متناوب از جنگ جهانی دوم خواهد شد که شما با گفتن “خاص veshalom”—خدای ناکرده—و شاید تعجب کنید که اگر با توجه به زمان مستاجر از 1600 خیابان پنسیلوانیا این نشان می دهد ممکن است کمی نزدیک تر به خانه از آن در ابتدا به نظر می رسد.

همچنین نگاه کنید به: Alex Garland ساخته شده ‘سامانه رویدادهای گسسته’ نشان می دهد که چرا تکنولوژی اجرائی نمی خواهد ما را نجات دهد

آیا این طرح در برابر امریکا اولین?

HBO سری قسمت اول پخش در مارس 16 در 9pm همکاران با قسمت بارگیری در این هفته به دنبال debuting در HBO در حال حاضر و HBO Go در همان زمان.

افرادی که در پشت آن ؟

Dynamic duo دیوید سیمون و اد سوختگی بودند که با همکاری سازندگان سیم و نسل کشتنایجاد توطئه علیه امریکا نیز هست. همچنین درگیر هستند برنده جایزه مدیران Thomas Schlamme (بال غربی, آمریکایی, بارش برف) و Minkie Spiro (Better Call Saul, Downton Abbey, Call the Midwife) هر یک از آنها است helming سه قسمت است.

خواهد شد که در آن ،

بازیگران از طرح, در برابر امریکا, ویژگی های غریبه چیزهایی بازیگر وینونا رایدر به عنوان اولین Finkel یک زن مجرد در تلاش برای پیدا کردن جایگاه خود در جهان است. او مرد عشق علاقه محافظه کار خاخام لیونل Bengelsdorf با بازی جان تورتورو است لیندنبرگ حامی و بعد از آن یکی از چهره های کلیدی در دولت او.

سایر بازیگران عبارتند از: Zoe Kazan که نقش Finkel خواهر کوچکتر Bess لوین, Morgan Spector به عنوان Bess بیمه عامل شوهر هرمان لوین که مصمم به تحقق رویای آمریکایی کالیب Malis خود را به عنوان پسر نوجوان سندی که می آید به تحسین Lindbergh, Azhy رابرتسون به عنوان پسر جوان فیلیپ آنتونی بویل به عنوان هرمان را یتیم برادرزاده آلوین کسی که می خواهد برای کشتن نازی ها. دیگر اعضای بازیگران عبارتند از: David Krumholtz به عنوان مونتی لوین مایکل Kostroff به عنوان Shepsie Tirschwell و یعقوب لاوال به عنوان Seldon Wishnow. مانند بسیاری از خود ما خانواده ها Levins عمیقا تقسیم بر سیاست یک موضوع غیر ممکن است برای جلوگیری از مشکل در بار.

چه طرح دقیقا و تا چه حد آن را به چوب به کتاب ؟

طرح و شخصیت های چوب بسیار نزدیک به کسانی که در این کتاب توسط مرحوم فیلیپ راث. حتی اگر این کتاب از بیش از یک دهه پیش آن را به نحوی احساس می کند کاملا مناسب به امروز لحظه ای سیاسی. “این یهودی-haters. این امریکا Firsters خود را در کشور می گوید:” Bess در تریلر فراخوانی یک عبارت استفاده شده توسط چارلز لیندنبرگ و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور یکسان. نشان می دهد تهیه کننده اجرایی سیمون که گذشت در تطبیق این کتاب در سال 2013 از آنجا که او فکر نمی کنم آن را مربوط به رفت و برای آن در سال 2018 فکر آن خواهد طنین انداز در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

در نیویورکر جشنواره در ماه اکتبر گذشته اما سیمون به نقل از نویسنده به عنوان هشدار او “هرگز اشتباه مغلوب ساختن پیشی جستن برای لیندنبرگ.” سیمون توضیح داد “[لیندنبرگ] بود حیرت انگیز قهرمان و شگفت آور نماد آمریکایی پس از پرواز. … او تا به حال قدرت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک واقعیت نشان می دهد میزبان و شکست خورده صاحب کازینو ندارد.”

او ادامه داد: “تصور آسیب است که می تواند انجام شود اگر [تهمت] تا به حال جاذبه و ظرفیت حتی یک لیندنبرگ. این ترسناک است.” آن است که سیمون. که در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>