چه فیلم ترایبکا جشنواره آنلاین تغییر معنی برای فیلمسازان

A Safe Guide to Dying tribeca film festival

یک راهنمای امن به مرگجدید VR فیلم توسط مدیر Dimitris Tsilifonis ارائه خواهد شد آنلاین در اوایل فیلم ترایبکا جشنواره است. جشنواره فیلم ترایبکا

این COVID-19 شیوع فرستاده است تقریبا در هر صنعت به توقف screeching و صنعت فیلم این قاعده مستثنی نیست. جشنواره های فیلم در سراسر جهان شده است لغو و یا به تعویق افتاد و قرار دادن معماران و طراحان در یک نقطه سخت. اما هفته گذشته فیلم ترایبکا جشنواره اعلام کرد که پیش از آن در آینده به تعویق افتاد 19 سالانه جشنواره آن را به رول کردن برخی از این برنامه نویسی آنلاین.

ترایبکا را آنلاین ارائه خواهد شد عبارتند از: جدید آنلاین کار (N. O. W.) سازندگان بازار داوران و هنر جوایز صنعت اکسترانت منابع Hub (برای حرفه ای فیلم و مطبوعات) و با نام تجاری داستان سرایی ترایبکا X جوایز. در VR فضای ترایبکا را نشان می دهد برنامه نویسی به Oculus تلویزیون برای Oculus رفتن و Oculus تلاش. “میلیون ها نفر از افرادی که خود را Oculus هدست قادر خواهد بود برای شرکت در این منحصر به فرد برنامه نویسی از خانه” جشنواره در بیانیه ای گفت. VR برنامه شامل 15 سینما 360 فیلم های موجود در خانه به تماشای.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی مدیران ناراضی هستند در مورد کاهش حقوق

برای فیلمسازان مانند نویسنده و کارگردان Dimitris Tsilifonis که VR فیلم یک راهنمای امن به مرگ است به اکران در ترایبکا Oculus انتشار خواهد کمک کند ایستادگی کردن برای عموم مردم. “این یک فرصت فوق العاده ای در میان این وضعیت بسیار دشوار” Tsilifonis گفت: ناظر. Tsilifonis گفت که اگر چه او و تیم خود را خوش شانس می شود در آنلاین انتشار آنها نگران آنها نمی توانید به شبکه با دیگر فیلمسازان و دریافت بازخورد مستقیم از مخاطبان—نگرانی تکرار لس آنجلس فیلمساز Andrea جیمز مدیر سری تبدیل شدن به یک مرد در 127 مراحل آسان است که بخشی از ترایبکا را از تلویزیون برنامه آزمایشی در این فصل است.

“شما هرگز نمی دانید که در تعامل است برای رفتن به یکی که منجر به یک فرصت شگفت انگیز” جیمز گفت: ناظر. “من هنوز هم برگزاری امیدوارم که آن را می توانید از شکل نوعی از فرد در چیزی که بعد از آن در سال…همه در حال انجام بهترین خود را در این وضعیت بی سابقه ای به سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای ادامه حمایت از فیلمسازان. آن را بسیار قابل توجه در این وضعیت است که ما خودمان را پیدا کنید در. من احساس می کنم همه تلاش برای نوآوری و تلاش برای خلاق باشد.”

ترایبکا نیز بررسی راه هایی به فیلمسازان شانس به شبکه با دیگر فیلمسازان مطرح و صنعت فیلم خودی از راحتی از خانه خود را. “ما در حال بررسی فرصت هایی مانند تسهیل مجازی پانل گفت:” لورن هموند ارشد برنامه نویس فیلم و همهجانبه برای فیلم ترایبکا جشنواره است.

این جشنواره را در چند ماه باید COVID-19 بحران بهداشت عمومی بجوش و خروش آمدن به پایین—به فیلمسازان مانند Tsilfonis و جیمز شانس به شبکه در زمین—اما این یک سوال باز باقی می ماند.

آینده جشنواره های فیلم در تورنتو زوریخ و سن سباستین با توجه به اقدامات مشابه است. برای زوریخ جشنواره فیلم سن سباستین جشنواره بین المللی فیلم های گسترش ارائه خواهد شد تمرکز بر رهبران صنعت پس از کلی فیلم علاقه مندان به مخاطبان است. جدید خود را ارائه خواهد آورد با هم خرید و فروش شرکت های سرمایه داران و خریداران به طور یکسان.

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو اعلام کرد که آنها را به حرکت بخشی از عملیات خود را آنلاین برای سپتامبر جشنواره است. “ما می دانیم که در برنامه ریزی برای این جشنواره در حال حاضر هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان در مورد آنچه که در آینده دوباره با هم” خواهد شد مانند نگاه آمده سپتامبر. این است که چرا ما به دنبال در هر دو محل و دیجیتال نوآوری است که با ارائه گزینه های ارائه خواهد شد که برای مخاطبان ما, حمایت از فیلم سازان و همکاران ما و تقویت صنعت” جشنواره شرکت سران Joana ویسنت و کامرون بیلی گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

نه هر کس است در هیئت مدیره با دیجیتال تغییر هر چند. با توجه به تنوع جشنواره فیلم ونیز است که میله میله از سپتامبر 2 -12 را نمی توان با جایگزین هر گونه دیجیتال ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>