چه تاخیر ‘هیچ وقت مردن” در واقع به معنی برای تلفن های موبایل

No Time to Die Release Date Delayed James Bond Box Office Coronavirus

Coronavirus رسما وارد برای تلفن های موبایل. MGM

صبح روز چهارشنبه MGM جهانی و جیمز باند حق رای دادن تولید Barbara Broccoli و Michael G. Wilson رسما اعلام کرد که در آینده هیچ وقت به مرگ انتشار خواهد بود به تعویق افتاد و تا سقوط به دلیل نگرانی در اطراف شیوع کروناویروس. در اصل مجموعه ای به آمار بریتانیا و بین المللی تئاتر در مارس 2 و آمریکایی سینما در آوریل 10, فیلم در حال حاضر به تاخیر افتاده است تا نوامبر. 12 Nov. 25 بود.

“این یک ضربه برای پیوند و طرفداران فیلم اما واقعیت چرا باید به خاطر” علامت o’connell, نویسنده ابتلا به گلوله: خاطرات یک پیوند فنگفت: ناظر. “یک فیلم باند یک رویداد جهانی یک فیلم باند جهانی ماجراجویی و یک باند فیلم a grand مثال جهانی سرگرمی. آن را می سازد یک بزرگتر عاقل تر و saner حس به یاد داشته باشید همه مخاطبان در سراسر جهان است.”

همچنین نگاه کنید به: جدید Batmobile از ‘بتمن’ رول بر روی مت ریوز توییتر

در اوایل این هفته MI6-HQ, بزرگترین 007 فن وبلاگ, انتشار نامه سرگشاده ای به MGM درخواست توزیع کننده برای به تعویق انداختن هیچ وقت به مرگ‘s, تاریخ انتشار, با توجه به نگرانی های بهداشتی از COVID-19 شیوع و همچنین تاثیر اقتصادی در دفتر جعبه را. Coronavirus دارای چکش آسیا و اقیانوس آرام بازار به خصوص چین و هالیوود است و از دست دادن میلیون ها دلار در هر روز به عنوان یک نتیجه. 2020 بین المللی دفتر جعبه انتظار نمی رود که به بهبود و در حال حاضر هیچ وقت مردن داخلی اولین فیلمهای به سقوط طعمه به ویروس.

مهلت گزارش این است که “صرفا یک تصمیم اقتصادی” است و نه ریشه در ترس از COVID-19 سریع به بیش از 25 کشور جهان است. این حرکت را حس می کند با توجه به وضعیت تئاتر در خارج از کشور-در حال حاضر همه 70,000 تئاتر در چین بسته باقی می ماند و مناطق در سراسر اروپا و آسیا به مراتب پشت سر نیست. Eon و MGM به دنبال به عنوان نزدیک به یک روز و تاریخ در سراسر جهان انتشار ممکن است هیچ وقت به مرگ به حداکثر رساندن جعبه دفتر بالقوه است.

“این یک حرکت هوشمند توسط توزیع کننده” پل Dergarabedian ارشد رسانه های تحلیلگر در کام اسکور گفت: ناظر. “عوارض از انتشار این فیلم به عنوان اصل برنامه ریزی شده بودند به وضوح بیش از حد دلهره آور و با حرکت فیلم به نوامبر (خانه از بسیاری از فیلم باند در دوران مدرن) این تغییر قرار می دهد این فیلم در یک مقدار بیشتر موقعیت برای موفقیت در آن مقدر شد برای رسیدن به با طرفداران مشتاق در سراسر جهان خواهد شد که فقط باید صبر کنید چند ماه برای دیدن معشوق خود پیوند بر روی صفحه نمایش بزرگ است. “

در حالی که این تغییر ممکن است یک حرکت هوشمند در میکرو, آن را نشان دهنده چالش ها در ماکرو. به طور خاص چگونه هالیوود را تحمل آینده نزدیک در پی این ویروس و آنچه بالقوه عقب نشینی از multiplexes ممکن است معنی برای صنعت سرگرمی در موقت. ما را نگاه در این زمان به عنوان دوران بیشتر انتقال?

“من فکر می کنم همه از هالیوود باید متوجه” جف تیماج ارشد جعبه دفتر تحلیلگر غرفه روابط گفت: ناظر. “اگر شیوع بیماری در چین و دیگر نقاط آسیا است که هیچ نشانه ای از آنچه در آن ممکن است مانند در آمریکای شمالی در هفته یا ماه به این صنعت ممکن است در یک سریع و رو به پایین به نوبه خود. بهترین سناریو: صنعت بهترین پاییز و فصل تعطیلات در ضبط. بدترین سناریو: جریان طول می کشد به عنوان پادشاه سرگرمی تپه.”

آن را به عنوان اگر 007 است که یک غریبه به ماه نوامبر است. ماه است و تا حد زیادی به عنوان حق رای دادن را سکوی پرتاب خود از سال 1995 را GoldenEye. اما اگر چنین مشخصات بالا, فیلم های پرفروش است که در حال حاضر تحمل مجموعه خود را از تاخیر مایل به تغییر مکان داخلی تاریخ انتشار پس از آن چقدر دیگر تا باز floodgates و هالیوود بهار برنامه نابود مشابه تصمیم گیری?

هیچ وقت به مرگ خواهد شد در حال حاضر نبرد در روز شنبه قبل از روز شکرگزاری با برادران وارنر’ Will Smith به رهبری پادشاه ریچارد دیزنی رایا و آخرین اژدها و سونی کمدی شادترین فصل است. کریگ چهار باند فیلم باید فروش بیش از 3.2 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش با Skyfall به ثمر رساند این مجموعه بزرگترین مجموع با 1.1 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>