چه Terrence McNally درک در مورد پایدار قدرت تئاتر

Terrence McNally در خانه اش در تاریخ 2 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. Al پریرا/گتی ایماژ

به عنوان مرگ و میر ناشی از کروناویروس را پشته تا در سراسر جهان هیچ کس می تواند ایمنی بدن را از غم و اندوه: آیا عزاداری دوستان از دوستان مورد علاقه هنرمندان و یا غریبه ها که منجر به زندگی در نیمه راه در سراسر این سیاره جمعی عزاداری را تبدیل به اصل اجتناب ناپذیر است. روز سه شنبه در ساراسوتا فلوریدا جشن نمایشنامه نویس Terrence McNally تسلیم به عوارض ناشی از کوروناویروس. McNally برای او شناخته شده بود پرکار محدوده: او برنده جوایز تونی برای نمایشنامه های او را دوست دارم! بگیریم! شفقت! و استاد کلاس و همچنین به عنوان برای کتاب خود برای موزیکال Kiss of the Spider Woman و Ragtime. خود را بی امان شور و شوق برای تئاتر و وظیفه شناس روایت الحاق عجیب و غریب تم تغییر برادوی productions برای همیشه لطفا برای.

در ماه مه سال 2019 که احساس می کند مانند یک سن پیش McNally صحبت به ناظر خود را در مورد میراث و این واقعیت است که او مفتخر بودن دوباره با جوایز تونی این بار با یک عمر دستاورد در تئاتر جایزه. در یادآوری برخی از مورد علاقه خود را اجرای McNally در لمس پایدار قدرت تئاتر در بهترین حالت آن است. “من گریه کردن در مورد چیزی که من دیدم 68 سال پیش, اما آن را به عنوان روشن به عنوان هر آنچه من دیدم در شنبه شب” McNally گفت: برآمده از یک حافظه از عملکرد پادشاه و من داده شده توسط بازیگر گرترود لارنس. “زمانی که تئاتر کار می کند که در آن سطح وجود دارد برق است. وجود دارد از 1200 نفر در آن اتاق و بدون تنفس است. آنها کاملا گرفتار و در لحظه ای که او زیبا ترین چیزی که من تا کنون دیده ام.”

McNally حسی ارادت به مرحله و عمق کار خود را در قرن 20 به این معنا بود که او در معرض برخی از بزرگترین نمایشنامه نویسان و هنرمندان تا کنون به فضل حرفه: Tennessee Williams, Edward Albee, Leonard Bernstein, Aaron Copland, ساموئل بکت; لیست در می رود و در. اما بیشتر از همه McNally شد در یک مادام العمر کامل-بویژه love affair با صمیمیت و همدلی از قرار دادن در یک نمایش و شور و شوق خود را هرگز به رهبری او را در هر نقطه او می دانست که او نبود به مقصد بود. “بسیاری از مردم دیدن تئاتر به عنوان یک سنگ پله به هالیوود و حقوق بزرگتر اما من هرگز منحرف” McNally گفت: ناظر. “این واقعا تنها چیزی که من همیشه می خواستم به انجام. پیش از آن در همان گفتگو McNally mused که او “مرتب کردن بر اساس تاریخ و زمان آخرین از نسل من.” او ممکن است درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>