چه غرور, ‘احترام’ و تینا فی معنی به Tituss بورگس

Tituss Burgess is unstoppable

Tituss بورگس غیر قابل توقف است. مرکز: راشل لونا/FilmMagic/گتی ایماژ; background: Netflix

ما می دانیم Tituss بورگس برای درام خود را اگر نه خود ملودرام. نیوجرسی مبتنی بر بازیگر نمایشنامه تیتوس Andromedon این الگوی رفتاری قادر و زرق و برق دار, بهترین دوست, Ellie Kemper شخصیت اصلی در Tina Fey را Netflix سریال Unbreakable Kimmy Schmidt و واقعا می درخشد در آن جدید تعاملی ویژه Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy در مقابل کشیشکه در آن بینندگان می توانید جهت طرح پس از هر صحنه. در این ویژه بورگس به سرقت برده نشان می دهد آواز خواندن یک جلد Lynyrd Skynyrd را “پرنده آزاد” که مجموعه ای بود در یک روستایی نوار پر شده با rednecks برنده شدن در آنها را بیش از همه با خود انجیل-روت خواننده.

بورگس که محبوبیت به دست اورد برای sashaying از طریق Fey را 30 Rock با تردید تئاتر استعداد به عنوان یک آرایشگر به نام D’Fwan شده است مشغول در قرنطینه. جدید خود را تنها “رقص MF” منتشر شد فقط در زمان برای غرور ماه به عنوان پارک مرکزیجدید سری انیمیشن در تلویزیون اپل+ جایی که او با صدای یک کودک خردسال و کمدی جدید پخت و پز نشان می دهد او میزبان در Quibi به نام Dishmantledکه در آن مهمان شرکت کنندگان را به چالش کشیده برای از نو خلق کردن یک رمز و راز ظرف غذا در زمان ثبت و در حالی که چشم بند. (Dan Levy و جین رسمی هستند مهمان قضات است.)

همچنین نگاه کنید به: Judd apatow آمده: Pete دیویدسون نیست پادشاه جزیره استاتن شما فکر می کنم او است

بورگس همچنین دارای یک آینده نقش به احترام جیمز کلیولند—دوست و مربی و معلم پیانو به Aretha Franklin—در اواخر روح خواننده را biopic, احترام, با توجه به انتشار گسترده ای در 2021. در حالی که گرفتن یک استراحت از جدید خود را Instagram مصاحبه زنده, سری بورگس صحبت در مورد خود بزرگ شکستن به روز رسانی گی غرور پرچم و هنر از هیچ چیز.

ناظر: شما بوده ام به مصاحبه با مردم در Instagram زندگیچه بوده است ؟
Tituss بورگس: این نوع از تنها چیزی که من از طریق. وجود دارد زیبا و درخشان مردم در خارج وجود دارد در جهان است. آنها فکر می کنم آن را یک درمان صحبت کردن به من اما راه دیگری در اطراف. من واقعا به این معنی است که. مردم به اشتراک گذاری داستان های خود یک زن است جمع آوری کمک های مردمی برای لیزر, درمان سرطان, دکتر Hadiyah سبز. این سخت است چرا که ما در حال رفتن را از طریق دو بیماری های همه گیر در حال حاضر یک بیماری همه گیر بهداشت و بیماری های همه گیر از نژاد پرستی.

چگونه شما را مشغول نگه داشتن در قرنطینه?
خدا را شکر همه چیز را آهسته. این باعث می شود من احساس می کنید که چقدر خوش شانس هستم, من همیشه با کشتی صنعت سرگرمی های تلویزیون نشان می دهد خنداندن مردم.

مردم همیشه اشتباه شخصیت خود را تیتوس Andromedon به عنوان که شما در زندگی واقعی ؟
آن را روی حیله و تزویر است مردم watch me on Instagram زندگی می کنند, شما می توانید شخصیت من وجود دارد قاضی برای خودتان. من تا به حال به اجازه رفتن از نا امیدی از مردم من مترادف با شخصیت. افرادی هستند که به مایل به دریافت به دانستن من. من نه انتخابی که من خودم را نشان بده اما برخی از مردم از دیدن من تنها از طریق لنز یک کاریکاتور. من در مورد مراقبت از مردم است. من به شما اجازه آن را خنثیسازی خود را.

آیا این درست Tina Fey را نجات داد حرفه ای خود را هنگامی که شما در تلاش بودند?
شما می توانید می گویند او آن را نجات داد. من رفت و به من گوش ایستادن برای 30 سنگ بود و یک ساعت دیر. من به نام من مدیر و به او گفت: “این یک نشانه است.” او گفت: “هیچ نیست, شما باید برای رفتن به این audition.” من به طبقه بالا رفت و آنها را در برنامه ریزی برای امتحانات ابتدائی. آن زمان من در خارج از ساختمان, من یک تماس از مدیر من گفت: من این کار را کردم. من خیلی سپاسگزار.

چگونه است که منجر به نقش خود در Unbreakable Kimmy Schmidt?
زمانی که من به خانه پس از آخرین روز با 30 Rock, من در زندگی در 47 بین خیابان 8 و 9 خیابان. آنجا بود که متوجه اخراج در درب من. من قادر به پرداخت اجاره. من بر روی زانو های من و دعا کرد: “خدا به من التماس برای یک سری منظم در یک نمایش با همان کالیبر استعداد و نویسندگان در 30 راک” به من گفت. “اگر من یک پلت فرم داده من کمک خواهد کرد که کسانی که در اطراف من است.” من رو اخراج پنج سال رفتن به آن را در سال 2014 و من در حال حاضر زندگی در زیرزمین آپارتمان در هارلم من نمی توانستم یک تئاتر فرفره. من یک متن از من مدیر که گفت: “Tina Fey می خواهد شما را به استماع برای یک نقش به عنوان Tituss Andromedon پایین بر روی شانس خود را بازیگر که می خواستم به یک ستاره برادوی, زندگی در زیرزمین آپارتمان در هارلم.” من تا به حال نه یک کلمه گفت: به Tina Fey. سریع به جلو به من گرفتن Kimmy Schmidt کار من راه رفتن به من تریلر در 55 در خیابان, در 8th, خیابان که در آن ما تیراندازی شد و گذشت جهنم آشپزخانه آپارتمان من رو اخراج از سمت راست جایی که من دعا کردم برای این کار.

مرسی. شما در یک Aretha Franklin biopic, احترام, از, سال آینده چه کاری می تواند به شما می گویند در مورد بازی در نقش کشیش جیمز کلیولند?
او آرتا را نزدیک ترین دوست و مربی. او به او درس پیانو هنگامی که او یک کودک بود و تا زمانی که عبور از آنها در تماس است. زمانی که من در کارگردانی من گروه کر در کلیسا من زمانی که من 12 ساله مادر بزرگ من تا به حال همه از کلیولند سوابق و من می دانم که او کاتالوگ مانند پشت دست من. آن سخت است نه به پیدا کردن او را در داخل زیرا من او را تا حد زیادی مسئول برای چه موسیقی انجیل قاب شده بود برای من.

شما نیز منتشر رقص تک “رقص MF” می تواند از آن بود که غرور سرود 2020?
من در یک label, بنابراین آن را سخت به آن توجه آن را سزاوار. من امیدوارم که مردم آن را پیدا کنید زمانی که آنها به آن نیاز دارید. من به برخی از ریمیکس آینده, بنابراین من فکر می کنم آن خواهد شد که برنده دوم. هر چند این ممکن است صدای خود شیفته من نوشت: این آهنگ برای خودم در پاییز گذشته زمانی که من در یک محل تاریک است. تمام پرده چیزهایی که به خودم گفتم من قرار داده و در آیات است. من فکر کردم شاید دیگر افرادی که به آن نیاز دارید آن را پیدا کنید. آن را در مورد آزادی است.

چه غرور معنی به شما با توجه به همه چیز که در جریان است در جهان ؟
وجود دارد چندین sub-حرکات که همه شایسته برای روز خود را در خورشید و همه به همان اندازه مهم است. پرچم رنگین کمان را سزاوار به سیاه و سفید و قهوه ای راه راه. برخی از مردم نگاه به آن به عنوان ورود و یا اتمام, اما من فکر نمی کنم ما وجود دارد وارد نشده است. این چیزی است که ما باید کار را به سمت. من فکر نمی کنم ما عمل می کنند مانند آنچه که به معنی پرچم و نشان دهنده. من فکر نمی کنم ما درمان هر یک از دیگر مانند آنچه که پرچم نشان می دهد. این بیماری همه گیر است و مورد حمایت همه ما به گوشه ای. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است و ما را مجبور به نگاه و عمل در آنچه که پرچم نشان دهنده. و این به نظر من چیزی است که این غرور و افتخار است.

چه توصیه شما به افراد خلاق که در حال درد و رنج در حال حاضر ؟
مسئولیت هنرمند است که برای ایجاد هنر است که نشان دهنده این بار آنها در هر چه که به نظر می رسد. برای یک خواننده رپ, thinker, طراح که آنچه در آن است. ما لازم نیست همه چیز را به “بالا و در حال اجرا” برای ما ایجاد کنید. ما می توانیم هنر زمانی که ما هیچ چیز نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>