چه Netflix بکشد ‘Tiger King’ از سمت چپ در مورد جو عجیب و غریب

tiger king joe exotic

جو عجیب و غریب در Netflix بکشد Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون. Netflix/ویرایش شده توسط ناظر

به عنوان آمریکایی ها نشستن cooped و در قفس در خانه های خود قادر به رفتن بسیار بیشتر از فروشگاه های مواد غذایی برای ترس از نامرئی درنده, ببر پادشاه تبدیل شده است چیزی از یک قهرمان محلی یک نماد حیوانی برای داعش با دیگر امدادی در چشم. با تشکر از Netflix docuseries Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون در مورد زندگی خود و سقوط, جو عجیب و غریب, گی, اسلحه toting ، جنگلی باغ وحش-مالک با کوتاه کفال است و اینترنت جدیدترین طلسم, پیچ خورده جذابیت و بیعار, off-the-wall antics او برنده طرفداران در سراسر کشور.

که جو عجیب و غریب—که نام واقعی است در حال حاضر جو—پاساژ نشسته در زندان فدرال در قتل-برای-استخدام و ظلم و ستم حیوانی اتهامات تنها ratcheted تا شور و fandom. نشان می دهد در حال حاضر دیده شده است توسط بیش از 34 میلیون بیننده در اکثر محافظه کار تخمین می زند و کروز توییتر و یا Instagram برای حتی یک لحظه و شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن #FreeJoeExotic برچسب. روزنامه نگار راب مور درک انسان را منحرف تجدید نظر شود اما اگر شما می دانستید جو عجیب و غریب مانند مور غارت می داند جو عجیب و غریب, شما نمی خواهد فکر می کنم او بی گناه بود و یا در هر نقطه در نزدیکی یک فرد خوب است. شما ممکن است احساس واقعی همدلی برای مرد.

همچنین نگاه کنید به: ‘ببر پادشاه” است حتی بزرگتر Netflix آمار نسبت به شما فکر می کنید

مور صرف نزدیک به پنج سال پیگیری و گزارش در یک داستان است که تنها رو بیشتر عجیب و غریب با هر پیچ و تاب و به نوبه خود به میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر کشف شده است. جو عجیب و غریب که صرف بیش از یک دهه در حال اجرا وحشی باغ وحش خصوصی پرورش و بزرگ گربه و تور کشور با ببر نوازش بچه گربه را نشان می دهد محکوم شد آوریل گذشته از استخدام یک هیتمن برای کشتن کارول Baskin یک گربه بزرگ در حفاظت از منابع طبیعی با او درگیر در یک سال دشمنی. مور نیمه دهه کار در این جو عجیب و غریب حماسه شد عظیم از ویژگی های داستان برای مجله نیویورک و یک پادکست miniseries برای Wondery شبکه که هر دو چیزی رنگ از یک تصویر متفاوت از Netflix doc.

“یکی از مسائل من با خرید و فروش در حال حاضر است که به نظر می رسد مردم می آیند و دور از دیدن این مستند فکر که جو بی گناه است و این که کارول است شیطان است. واقعیت این است که بسیار پیچیده تر از آن” مور می گوید ناظر نشان می دهد که اریک گود و ربکا Chaiklin سری زخم یادگیری نسبت به جو عجیب و غریب طرف داستان است. “من هم در حال مبارزه با یک حس است که هر کس به نظر نمی رسد واقعا بتواند این واقعیت است که این واقعی است و این که مردم واقعی هستند و این یک واقعیت نشان می دهد. این مردم واقعی شما در حال بحث و گفتگو است.”

tiger king netflix

از ببر پادشاه. Netflix/ویرایش شده توسط ناظر

غم انگیز سال های اولیه

در هفت قسمت, Netflix doc را پوشش می دهد مقدار زیادی از زمین با استفاده از آنچه به نظر می رسید به دسترسی نامحدود به چه پس از آن جو عجیب و غریب را متزلزل کنار باغ وحش در Wynnewood اوکلاهما. اما آن glosses بیش اوایل فصل از زندگی خود را زمانی که او به عنوان شناخته شده بود جو Schreibvogel. تجاوز مکرر به عنوان یک کودک درمان مانند یک مطرود به عنوان یک نوجوان و زندگی در لبه از فقر به عنوان یک مرد همجنسگرا در جنوب در 1980s جو راه اندازی شد برای یک زندگی دشوار است. اما او در بر داشت عشق, ازدواج با مردی به نام برایان Rhyne طولانی قبل از آن قانونی بود.

“افرادی که می دانستند جو در ’90s تمایل به می گویند که او واقعا شیرین و او یک عاشق واقعی از حیوانات” مور می گوید. “او متعلق به یک فروشگاه حیوان خانگی و سپس او را باز باغ وحش بود و واقعا اختصاص داده شده به تنها مصرف در نجات حیوانات است. او نمی خواست به نژاد آنها را نمی خواهم به خرید آنها نمی خواهند آنها را به فروش. او فقط می خواستم به نجات حیوانات است.”

جو و برایان شروع به کوچک باغ وحش با هم و نام آن را پس از جو اواخر برادر. شمال افریقا داستان توصیف هزاره به عنوان چیزی از یک روستایی با بچه ببر و رو به رشد کسب و کار. سپس Rhyne قرارداد اچ آی وی و مرگ او در سال 2001 غم انگیز از دست دادن است که در نهایت تبدیل به یک نقطه عطف در جو زندگی است.

“مرگ از شوهر خود برایان بود واقعا شکل” مور می گوید. “مردم به من گفت که زمانی که جو Schreibvogel شروع به ناپدید می شوند و جو عجیب و غریب آغاز شده شروع به پدیدار شود و تا پایان سال 2015 یا هیچ جو Schreibvogel چپ آن همه جو عجیب و غریب, و, که واقعا, که واقعا نگران کننده است. ماسک خوردند به چهره اش و او تنها شد و همه سطح است.”

saff tiger king

Saff Saffery به عنوان دیده می شود در Tiger King. Netflix/ویرایش شده توسط ناظر

بی رحمانه شاه

ماسک بود—و هنوز هم هست—قانع کننده یکی به جو نگاه آدم های فلک زده را برای مبارزه با گربه های بزرگ بود که هیچ جای دیگری برای رفتن. مور در بر داشت خود را گرفته شده توسط این داستان را زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات قدردانی خود را از بمب افکن سبک و ارادت به حیوانات. او گفت مور است که او “نگه داشته تمام retards,” بود که جو زدگی راه گفت که او می خواهم در هر حیوانی, مهم نیست چقدر پیر و آسیب دیده و یا زشت است.

که وعده را متفاوت او را از بسیاری دیگر از برای سود و باغ وحش حتی آنهایی که بزرگ است. حتی اگر شما نیست به وحشی کفال تفنگ خود را در لگن یا عجیب و غریب چیزهایی که او گفت:, جو عجیب و غریب را شفقت برای حیوانات او را نگه داشته و در خود GW باغ وحش آورده و با او در جاده به دیدار کودکان خردسال در بازار نشان می دهد در سراسر کشور بود و قانع کننده نقطه فروش. تا زمانی که آن را تبدیل به یک دروغ است.

Netflix بکشد مستند را فراهم می کند مقدار زیادی از شواهد که GW باغ وحش بود پرورش ببر و دیگر حیوانات و غرایز طبیعی خود را به عنوان شکارچیان است بر روی صفحه نمایش در طول هفت-قسمت اجرا. اما حقیقت از آنچه در پشت صحنه رفت دور بود bleaker از آنچه در این مجموعه می تواند متناسب. این لحظات است که جو که تا به حال خود را در هر حرکت فیلم برداری توسط یک کارمند نمی رکورد برای آیندگان.

جو بود و پرکار ببر و شیر مادر است که او نیاز به حمایت از توله ببر-petting کسب و کار. و فقط به عنوان او تربیت حیوانات را کشته و آنها را به عنوان به خوبی. مور پادکست شامل حکایات در مورد یک اسب به نام معجزه تعجب اسب که جو مخفیانه قرار داده و با یک گلوله و همچنین سوء استفاده و قتل بسیاری از حیوانات دیگر.

“با توجه به افرادی که با من صحبت کرد به او کشتن حیوانات در سال 2014” مور می گوید: با این درک است که قتل به احتمال زیاد اتفاق افتاده طولانی قبل از آن نیز هست. “او کشتن ببر به اتاق را در قفس. او گرسنه گربه ها به مرگ, بنابراین او می تواند به آنها خوراک مارها.”

انسان در باغ وحش شانس کمی بهتر است.

kirkham netflix tiger king

ریک کیرخم به عنوان دیده می شود در Tiger King. Netflix/ویرایش شده توسط ناظر

Netflix بکشد doc صرف مقدار قابل توجهی از زمان با ریک Kirkham, یک روزنامه نگار تلویزیون و تلویزیون واقعیت های تولید کننده که در زمان یک نگاه در جو و خدمه اش و دیدم Duck Dynasty با دندان های نیش بالقوه پول-چاپ رسید. این مستند به تشریح برخی از ترور او زخم تا تجربه در کیرخم زمان زندگی در یک تریلر در این باغ وحش از جمله آشکار آتش سوزی در باغ وحش اساس که خود را نابود کل سال از فیلم. به عنوان مور پادکست یادداشت جو ترور به احتمال زیاد به دنبال کیرخم بازگشت به خانه اش در تگزاس که به طرز مرموزی سوزانده و به زودی پس از بازگشت او.

کیرخم سابق کرک معتاد زخم چک کردن خود را به سلامت روان کلینیک و فرار به نروژ. مور بازدید او در کشور که در کیرخم تبدیل شده است و چیزی از اخبار تلویزیون محلی مشهور است.

بسیاری از جو سایر کارکنان با این حال به نظر می رسید به چوب با او را از طریق ضخیم و نازک حتی به عنوان آنها ساخته شده زیر حداقل دستمزد گرفت و به خوردن تمام شده گوشت از خارج که جو تغذیه برای حیوانات فراموش نشدنی نشان داده شده در Netflix بکشد doc. این بود که تا حدودی با طراحی—استخدام جو بیشتر محکومان سابق معتادان و اخیر زندان parolees که تا به حال در هیچ جای دیگری برای رفتن بدون جایگزین به بدبختی زندگی آنها با تجربه در باغ وحش که قفل شده است و درب آن را هر شب.

هنوز هم وجود دارد فرصت برای فرار بود که Saff Saffery یک کارمند که رفتار حیوانات رو بازوی خود را mauled زیر آرنج با اذیت کننده بزرگ گربه. (شایان ذکر است که Saff شد misgendered در Netflix بکشد doc و با استفاده از او/او ضمایر.) به جای ساخت یک معامله بزرگ از آن و یا رفتن را از طریق یک طولانی, نوتوانی, Saff تصمیم به بازو قطع شد بنابراین به عنوان به نه جلب توجه به یک مبارزه مداوم. این بود که به خاطر وفاداری به جو فرد در نهایت مسئول این حادثه?

“چه Saff می گویند این است که” من تا به حال وفاداری به حیوانات. من نبود جو برای من وجود دارد برای کسانی که حیوانات'” مور توضیح می دهد. “همه آنها وجود دارد چرا که آنها تا به حال این عشق شدید از حیوانات عجیب و غریب. وجود یک قدرت واقعی تقریبا مخدر قدرت به اینکه در اطراف یک ببر به حیوان خانگی یک رشد کامل ببر در قفس با آن است. این باعث می شود مردم احساس زنده در راه است که آنها نمی در راه های دیگر در زندگی خود و به طوری که آنها قلاب در آن است. این چیزی است که جو به فروش می رسد مردم: شما در حال انجام یک چیز خوب است شما به کمک این آزار حیوانات رها شده.”

موسیقی کلاهبرداری

یکی از عجیب و غریب ترین عناصر در یک داستان پر از سردرگم کرتهای فرعی است جو حرفه ای موسیقی است. پراکنده در سراسر Netflix doc تعدادی از کشور های مختلف موسیقی شامل جو crooning در مورد ببر و دشمنان خود را در حالی که آمد و رفت و تیراندازی با اسلحه در سراسر باغ وحش زمین باز. آن را سخت به این باور است که یک مرد با جو تیره و تار و جیر جیر لهجه جنوبی به کمربند خارج تصنیف در ابریشمی بلند تن.

آن را نمیگیرد طولانی برای افرادی که به کشف کردن که نبود جو آواز آهنگ اما او چگونه نگهداری موسیقی در آینده است که یک بیت از یک داستان بی حد و حصر.

مور شد مخفیگاه آنان را با کسی آشنا با جو که این آهنگ ها در واقع ایجاد شده و انجام شده توسط یک آهنگسازی اواز یا موسیقی دو نفری به نام Clinton جانسون گروه است. زمانی که او به نام وینس جانسون یکی از این دو موسیقی اصول جانسون در ابتدا کاهش یافته است به فاش کردن هر گونه اطلاعات در مورد همکاری با جو. شش ماه بعد اما جانسون تغییر قلب… چون بله جو ظاهرا پاره پاره او را بیش از حد.

در این رابطه آغاز شد و با جو در تماس با وینس جانسون و شریک زندگی خود را دنی کلینتون درخواست از آنها برای نوشتن یک تم آهنگ برای آینده نگر خود را تلویزیون نشان می دهد. آنها ارائه شده این آهنگ به درخواست اما گرفتار کردن گارد هنگامی که آنها کشف کردند که نه تنها جو را به یک موزیک ویدئو برای آن, اما او نیز آرام خواند بالا اصلی آهنگ های صوتی به طوری که او می تواند اعتبار خود را به عنوان هنرمند. که منجر به یک رویارویی اولیه که شد یک همکاری برای یک زمان با کلینتون و جانسون موافقت خود را برای خدمت به عنوان استودیو اجرا به جو عجیب و غریب را Milli Vanilli.

در نهایت هر چند جو فقط به سادگی زخم سرقت یکی از آهنگ های خود را و stiffing آنها در پرداخت, شاشیدن کردن و در عین حال یکی دیگر متحد و افشای خود را دوباره به عنوان یک مرد باهم که خواندم بسیار غلط لحن.

پس

جو خود را ابراز کرده است رفعت با Netflix, doc, از جمله در فیلم منتشر شده در توییتر توسط Netflix در هفته های گذشته است. چگونه می تواند او نمی تواند هیجان زده ؟ کل کشور بوده است و او را به تماشای صحبت کردن در مورد او ایجاد الگوهای رفتاری در مورد او و تکرار سمت خود را از داستان اعلام بی گناهی خود را.

از سوی دیگر کارول Baskin تبدیل به یک pariah از نوع به تصویر کشیده شده به عنوان یک زن وسواس با مصرف پایین و فقیر غیر عادی حیوانات-محبت شناخته شده است. فلوریدا پلیس در ضمن در حال حاضر مصرف در “راهنمایی” به صورت روزانه در مورد مرگ شوهر اول. در حالی که این مرد ناپدید شده است هرگز حل نیز وجود دارد هرگز به اندازه کافی جامد شواهد به پیوند او به مرگ خود را, اما این که شکی نیست که مردم می دهد توانایی برای فرستادن او به عنوان یک تبه کار.

که در آن ما دیده می شود که پویا قبل از ؟ مقدار زیادی از مردم در مقایسه با جو عجیب و غریب به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جفت عجول و بی پروا باهم مردانی که می گویند چنین پوچ چیزهایی است که آن را سخت به این باور است که آنها در واقع دروغ گفتن است. به مور آن قرار می دهد: “رادیکال صداقت است حجاب به صورت رادیکال نادرستی.” و در راه همان مور می بیند کارول به عنوان طرف دیگر سکه های گرفته شده را در افکار عمومی با وجود بهتر نیت و آمادگی بیشتر.

carole baskin tiger king

کارول Baskin به عنوان دیده می شود در Tiger King. Netflix/ویرایش شده توسط ناظر

“وجود دارد بسیار روشن موازی کشیده می شود بین جو و تهمت و کارول و هیلاری کلینتون” مور می گوید. “آنها شبیه راه های برقراری ارتباط و ارائه خود را. کارول او پس از محاسبه او این تاثیر می گذارد که در آن او پس از جان گذشته بود و دوست داشت اما آن را می سازد شما آمده دور از او و بسیار مشکوک ، او بیشتر پول بیشتر سازمان و او تمام چیزی که احساس می کند حرفه ای تر است. و افراد مشکوک که بیش از حد.”

مایل به دوست ندارد جرم آن چیزی است که سوار جو از این همه سال بعد از همه—اما مسئول بودن خسته کننده و مایل به مهار یک حیوان حزب آزاد wheeling, سرگرم کننده است که به اندازه کافی برای به دست آوردن کسی که تمسخر به خصوص در حالی که بقیه از ما در حال قفل کردن در خانه ما است.

“من فکر می کنم آن را ضربه زدن به بسیاری از قنات های سیاسی پاکستان و نگرانی که مردم نمی کاملا به رسمیت شناختن” مور می گوید: “اما این فقط سوراخ برخی از نوع تاول در آمریکا و روان.”

اخبار نگه می دارد در آینده کامل داستان آمریکایی unfurling مانند بسیاری از رسوایی و تلخیص oddities قبل از آن است. جو عجیب و غریب است که با بهره گیری از شهرت خود را Netflix بکشد است به tweeting در مورد ویژه و “عاقبت” مستند از بررسی کشف شده است greenlit: بررسی دنیای عجیب و غریب از جو عجیب و غریب. حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود وزن در زمانی که خواسته در مورد این مورد. اما این قانون هنوز پایین آمدن در برابر Tiger King; در این هفته دو دادگاه بیرون پرتاب قطعات از 89 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه خود به اتهام دروغین بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>