چه اتفاقی می افتد به در خانه ما زمانی که مردان نمی, #ShareTheLoad

آیا می دانید که 71 درصد از زنان در هند خواب کمتر از شوهران خود با توجه به کارهای خانگی ؟ در اینجا چگونه شما می توانید آن را تغییر دهید. #ShareTheLoad


این مقاله شده است حمایت شده توسط آریل


Wمرغ بود آخرین باری که شما به خواب رفت و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد روز بعد وعده غذایی و یا بی پایان لیست کارهای شما نیاز به کامل ؟ این سوال من اغلب از مادر من زمانی که در تماس با او. و جواب همیشه شروع می شود با یک نرم آه به دنبال تغییر موضوع.

سخت تر اشاره تنها اجازه می دهد تا یک سن درس تدریس شده توسط نسل مادران به دختران خود – ‘خانواده به ما بستگی دارد. بنابراین ما زنان همیشه باید به تعادل فلس از کار در خارج و در خانه است. شما را درک خواهد کرد که شما رشد می کنند.’

من بزرگ شده اند و من هنوز هم نمی فهمم که چرا او و یا من باید تا قبل از هر کس و خواب گذشته. خانه است و نه فقط مسئولیت ما است.

تکرار صحنه در بسیاری از خانه های هند

24 ساله آنوشکا جین یک دختر که تا به حال به حرکت در خارج از خانه در دهلی نو برای کار, سهام مشاهدات خود را در ماده “رشد من و خواهرم کاملا آگاه است که مادر ما باقی خواهد ماند بیمار در اکثر روزها به دلیل میگرن. پس از آن تنها به او کمک کند. پدر من با وجود داشتن دانش محدود از پخت و پز شروع به گرفتن شارژ از کارهای خانه. از ما گرفتن برای مدرسه آماده به پخت و پز مواد غذایی مطمئن شوید همه تغذیه او آن را تمام انجام. همه ما تا به حال اختصاص داده کارهای از ملافه گرد خانه خشک کردن لباس تاشو آنها را در شب و کمک به آشپزخانه. بعدها بود که من تا به حال تکان دهنده تحقق است که بسیاری از خانواده ها را اجرا کنید مانند آن است.

“اگر هر فردی در خانواده خود را بخش اساسی و به نظر می رسد پس از خود زنان بیش از حد خواهد شد که بهتر زندگی می کند. یکی از مهمترین حالات بدتر از جامعه هند که من مشاهده کرده اند در بسیاری از خانواده ها این است که مردان حتی تدریس به نگه داشتن خود را نجس ظروف در سینک.

تغییر در واقع در خانه آغاز می شود و یک قدم به سمت آن است و شامل تمام افراد خانواده در کارهای روزمره و درمان خانه کار مانند همه مسئولیت. این موج تغییر آریل در تلاش است تا به از طریق آن #ShareTheLoad جنبش و محدود کردن نابرابری جنسیتی با شروع از صفحه اصلی.

یک آینه به جامعه آریل شده است بالا بردن سوالات مهم پس از 2015 را به نور اهمیت های حجم کار در خانه.

از صحبت کردن در مورد توزیع کارهای داخلی به دلیل لباس های شسته شده است نه تنها یک زن کار به “پدران به اشتراک گذاری بار’ جنبش در سال 2016 است که در هم شکسته تعصب در اطراف کارهای خانگی — کلی جنبش شده است پرسیدن سوال برای تغییر اجتماعی.

در این سال فصل 4 #ShareTheLoad مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد کمی عمیق تر به این مشکل در نظر گرفتن این گفتگو حدود یک واقعیت تلخ است که نشان میدهد با توجه به توزیع نابرابر کار در خانه. 71 درصد زنان در هند خواب کمتر از شوهران خود با توجه به کارهای خانگی نشان می دهد یک بررسی توسط Toluna. و در این مسابقه از تعادل خارج و در صفحه اصلی در حالی که ارائه تنها بهترین ها را برای خانواده های آنها سازش در استراحت و مهمتر از همه زمان شخصی.

یک شوهر و یک پدر جوان 32 ساله Rickson Mathew می افزاید: به مکالمه “من در یک خانواده پر از زنان با مادر و یک خواهر. بنابراین همه چیز در اطراف من بودند همیشه جادویی طبقه بندی شده اند. من صبح صبحانه خواهد بود آماده مدرسه خواهد بود اتو و آویزان در نزدیکی کمد کیسه بسته بندی شده, کفش جلا و…. حتی زمانی که در کالج من به نحوی هرگز احساس نیاز به انجام هر کاری است.”

“همه چیز را تغییر زمانی که من نقل مکان کرد. من آمار با واقعیت سخت از انجام کارهایی که خود من. چند سال بعد پست من ازدواج من شروع به توجه کنید که چگونه همسر من حقه بازی با دفتر کار و خانه. که تحقق به ارمغان آورد تمام موارد که در آن زنان در خانواده تلاش را برای ما فراهم می کند در حالی که همچنین مدیریت کار خارج است. من یک پسر در حال حاضر و من در تلاش برای شکستن این چرخه. من و همسرم ایجاد کرده اند که کارهای وظیفه-لیست که تقسیم کار بین همه ما از جمله من 10 ساله” سهام Rickson یک مقیم بنگلور.

به دام افتاده در جنسیت محدودیت های این عمل نگه داشتن مردان به دور از کارهای خانگی به عنوان یک عامل بازدارنده برای زنان در بسیاری از راه.

“این یک مهارت زندگی اگر نه یک مهارت بقا. تمام این چیزهایی که مادرم به من آموخت که در طول دوران کودکی من را تبدیل به یک راه زندگی برای من. من شده اند به دور از خانواده من پس از دبیرستان در طول این زمان تبدیل شدن متکی به خود آمد و به من آسان تر از بسیاری از دوستان من و من فکر می کنم این نتیجه از همه که کمک به من در گذشته می گوید:” Omkar Pathradhar (26), a Pune-resident است که در دستیابی به اعتماد به نفس.

“به اشتراک گذاشتن حجم کار در خانه مهم است چرا که همه ما باید قادر به مراقبت از خودمان و مردم ما در مورد مراقبت. ساعت و انرژی می رود که در کارهای خانه به عنوان مهم به عنوان در هر رسما طبقه بندی ‘کار’. من تا به حال به تغییر به یک خوابگاه برای برخی از زمان و مطلق اهمیت اصلی “مواد غذایی” که من تا به حال گرفته شده برای اعطا همه این سالها تبدیل به یک واقعی بیداری برای من” می افزاید: Soumya Johri, 24, یک محقق و زنان و مطالعات جنسیت در Ambedkar دانشگاه دهلی.

یک صحنه از فیلم

آن است که این ایده های حجم کار که آریل معتقد است در. به عنوان یک نام تجاری آریل شده است افزایش حق پرسش در طول سال از طریق کمپین های مختلف و تبدیل به تسهیل تغییر در بسیاری از هندی خانوار. با #ShareTheLoad خود را به عنوان مرکزی پیام آریل شده است مهار نابرابری در درون خانواده ها در حالی که جلب توجه به توزیع نابرابر کارهای داخلی.

و این بار آنها را با اطلاعات در مورد تاثیر توزیع نابرابر. در حالی که آریل دیده است تغییر در طول سال ها هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. با توجه به بررسی 79 درصد مردان فکر لباس های شسته شده است که تنها یک زن در سال 2014. این تعداد رفت و به 41 درصد در سال 2019. با تأثیر قابل توجهی در روند فکر آریل در حال حاضر تعهد به درایو عمل است. دلیل این است که حتی اگر مردان شروع به افزایش مشارکت در کارهای داخلی زنان هنوز هم طول می کشد مسئولیت گرفتن همه چیز انجام می شود. این بدان معنی است که بار روانی است که هنوز هم زنان را. بنابراین آریل هدف را رختشویی چهره این جنبش در برابر نابرابری در درون خانواده ها اصرار به برداشتن اولین گام برای #ShareTheLaundry و در نهایت #ShareTheLoad برای #EqualSleep.

پس بیایید با هم شروع گفتگو, دست کمک به گسترش و راست تنظیم نمونه برای جامعه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>