چه متصل نوشابه و توالت شما پاک می شود ؟ در اینجا چگونه آنها هر دو شما آسیب برساند

وجود دارد یک عنصر مشترک در نوشابه و مصنوعی توالت پاک کننده است که مضر به سلامت خود را و این سیاره است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

Tدر اینجا همیشه که یک نفر که طول می کشد نگاه در شما جرعه جرعه در مورد علاقه خود را نرم و به شما یادآوری می کند که ” آنچه که شما در حال نوشیدن است به عنوان خوب به عنوان تمیز کننده در خانه است.’

شما همیشه تعجب که چرا مردم می گویند که ؟ و چه عنصر مشترک است که ارتباط این دو است ؟

ما حفر کمی عمیق تر و در زمان نگاهی به مواد تشکیل دهنده در محبوب ترین نوشیدنی های موجود در بازار است. مواد تشکیل دهنده کلیدی شد شکر و کافئین و اسید فسفریک می دهد که آنها خود را دارای مزه تند و طعم و اسیدیته.

و حدس بزنید چه ؟ اسید فسفریکیک بی رنگ, بی بو کریستالی مایع است که در واقع معمولا در بر داشت در توالت پاک کننده.

بنابراین این عنصر موثر تمیز کننده برای توالت خود را?

این مطالعه آمده است که اسید فسفریک در آب بدن باعث آسیب از طریق انباشت. انباشت رخ می دهد که افزایش سطح فسفر منجر به رشد بیش از حد جلبک. این جلبک می تواند خفه کردن زندگی آبزیان و گرسنگی آنها را از اکسیژن و دیگر مواد مغذی است. اسید فسفریک نیز ثابت شده به علت کف و سوزاندن از دریاچه ها.

better home

وقتی که می آید به سلامت شخصی و مشکلات اسید فسفریک ثابت شده است به علت درماتیت خارش به پوست و چشم و مشکلات دستگاه گوارش. علائم هشدار می دهند که شما در پیدا کردن خود را در پاک کننده ها مانند “دور از چشم و یا جلوگیری از تماس مستقیم’ شده است برچسب برای همین دلیل.

بعلاوه نمک های تولید شده از طریق اسید فسفریک هستند نامحلول و چوب به سطوح تمیز نمایید و همچنین می توانید تغییر PH آب جریان از طریق شیپور خاموشی در خانه خود را.

ما جواب بده ؟ هیچ. نه نوشابه و نه اسید پاک کننده امن هستند یا موثر برای توالت خود را.

بنابراین راه حل دیگری وجود دارد?

راه حل بهتر

better home

این باکتری ها بر اساس, پاک کننده که از نسل 4 ترکیبات را یک جایگزین عالی به مبتنی بر مواد شیمیایی پاک کننده معمولا در بازار یافت می شود.

USP از این آب بر اساس توالت پاک کننده است که آنها را می توان مورد استفاده برای تمیز کردن هر بخشی از مستراح; از کاسه توالت, توالت صندلی به کف روشویی, به, حتی لوله ها و وسایل.

در واقع فعال میکروب ها در این پاک کننده ها همچنان برای تمیز کردن سیستم های زهکشی بعد از سیفون; آنها که موثر است.

این پاک کننده از فسفات باعث هیچ آلودگی برای محیط زیست و همچنین به طور کامل امن برای کودکان و حیوانات خانگی. سرشار از باکتری های خوب مانده آب از این پاک کننده ها می تواند حتی به آب گیاهان خود را.

ایجاد یک تغییر پایدار در پاک کننده ها و مواد شوینده ممکن است به نظر می رسد مانند یک سهم ناچیز اما واقعیت این است که این گام کوچک می تواند موج تغییر به محیط زیست و سلامت خانواده خود را.

آیا شما به دنبال اعتماد سیاره پسند پاک کننده? آنها در حال حاضر فقط با یک کلیک دور. خود را لباسشویی ظرفشویی و کف و تمیز کردن توالت است که تمام مجموعه به امن است. این لینک را دنبال کنید تا بدانید که چگونه.


همچنین بخوانید: جوانه فن آوری به مواد: در اینجا این است که چگونه این توالت پاک کن بهتر است برای همه ما


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>