چه ‘Avatar: The Last Airbender’ به ما آموخت در مورد پیدا کردن خود ما قدرت

sokka in sokkas master

در آواتار: آخرین Airbender قسمت “Sokka را استاد” Sokka می یابد راه خود را به مبارزه در کنار دوستان خود. Netflix

این پست شامل اخلال گران برای آواتار: آخرین Airbender.

ترکیبی از جهانی همه گیر در سراسر کشور تظاهرات و به ظاهر بی پایان اکو Gal Gadot آواز “تصور ساخته شده در سال جاری تا کنون فوق العاده ذهنی تخلیه. به نظر می رسد مانند بدون توجه به آنچه که نیت ما شد جهان نه فقط داشتن آن است. حداقل ما Netflix بکشد.

وجود دارد برخی از شگفت انگیز جدید نشان می دهد که می تواند به شما بسیار مورد نیاز انحراف از ناآرامی در اطراف ما. اما گاهی اوقات ساده حواس پرتی نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن ارواح ما برداشته. بنابراین در اینجا یک پیشنهاد: آواتار: آخرین Airbender.

ما در حال حاضر پیشنهاد یک قسمت شما باید با شروع اگر شما را دیده اند نشان می دهد قبل از. اما این تنها نکته این زیبا گردد تلویزیون های سری در مورد آنچه در آن به معنی انعطاف پذیر در هدف خود را. این موضوع در حال حاضر در بسیاری از جنبه های نشان می دهد اما یکی از شخصیت ها که مظهر انعطاف پذیری حتی زمانی که به نظر می رسد مانند او ناتوان است: Sokka.

Sokka یکی از شخصیت های اصلی’ در آواتار. او تنها غیر بندر از تیم آواتار و اگر چه او بیشتر تنظیم به خوبی به این واقعیت است که او نمی تواند دستکاری آب و یا هوا روشن است که قطع ارتباط بین او و آنچه که او را درک نقش خود را در این گروه است. این درگیری تنها بدتر به عنوان دیگر شخصیت های اصلی پیشرفت خود را خم مهارت. هنگامی که آنها یاد بگیرند که برای دفاع از خود را از به طور فزاینده ای شوم خائنانی Sokka در تلاش برای پیدا کردن محل خود منجر فصل 3 قسمت “Sokka را استاد است.”

همچنین نگاه کنید به: هنری Waters می خواهد به نگه داشتن سوپرمن در اسنایدر برش و فراتر از آن

در “Sokka را استاد” به کارگردانی Giancarlo Volpe و نوشته شده توسط Tim Hedrick ما پیوستن به تیم آواتار در آتش ملت انتظار برای نزدیک شدن به انقلاب است. قسمت باز می شود با دیگر قهرمانان—Aang, Toph و Katara—با استفاده از خم شدن توانایی برای متوقف کردن یک آتش سوزی بزرگ از بین بردن یک ایجاد کرد. Sokka است که در حاشیه سمت چپ نگه داشتن حیوانات خود را از راه آسیب است. در این مرحله Sokka بیانگر سرخوردگی خود را.

“این فقط—همه شما می توانید انجام دهید این خم مسائل مانند قرار دادن آتش سوزی جنگل و پرواز در اطراف و ساخت چیزهای دیگر پرواز در اطراف. من نمی توانم پرواز در اطراف. درسته؟” Sokka می گوید. “من می توانم هر چیزی را انجام دهید.”

Piandao in Sokka's Master from avatar the last airbender

Piandao در “Sokka را استاد است.” Netflix

انتخاب کنید تا به او روحیه تیم آواتار طول می کشد Sokka خرید. در حالی که او مانند شمشیر های مختلف و Sokka, یادداشتهای یک شمشیر است که جدا از بقیه. به همراه فروشگاه به او اطلاع داده است که این شمشیر متعلق به استاد Piandao محلی شمشیر مبارزه با افسانه است. به دلیل شهرت او تنها در قطار چند را انتخاب کنید از افرادی که بسیار ماهر در شمشیرزنی. Sokka است…نه که. و در زمین به Piandao او صادق است و در مورد آن است.

“خود ساقی به من گفت که زمانی که من شما را ملاقات من می خواهم که برای اثبات ارزش من. اما حقیقت این است که من نمی دانم اگر من شایسته” Sokka می گوید به Piandao هنگامی که او در برابر استاد.

Piandao موافقت خود را با آموزش Sokka و آنها بلافاصله شروع به آموزش. Sokka نتواند در تقریبا هر وظیفه. او موفق به نوشتن نام خود را در خوشنویسی. او تعقیب کردن عمل battlegrounds. او نمی تواند رنگ یک چشم انداز است. از طریق شکست خود او مدیریت می کند تا به بهبود است ، اما آن را نمی Sokka مهارت است که باعث می شود او را با ارزش شمشیرزن.

sokka attempts calligraphy in avatar the last airbender

یک خوشنویسی محاکمه در “Sokka را استاد است.” Netflix

“و ما به عنوان روت نبود مهارت های خود را است که مرا تحت تاثیر قرار داد. بدون آن قطعا نبود مهارت های خود را. شما نشان داد چیزی فراتر از آن است که: خلاقیت و تطبیق پذیری و هوش…این صفات است که تعریف یک شمشیرزن. و این صفات است که تعریف شما” Piandao می گوید او به عنوان دست Sokka شمشیر خود را.

با وجود او احساس ناتوانی Sokka را تعيين و قدرت او را بر روی پاهای خود را هر بار او را زدم. او ممکن است به عنوان مدبرانه به عنوان یک جنگنده شمشیر اما او وفادار و قابل اعتماد و هوشمند است. آن ها می گویند بیشتر در مورد او از مهارت های خود را همیشه می تواند.

اگر این زمان را به ما آموخت هر چیزی را که زندگی مراقبت می کند برای برنامه های ما. ما اغلب فقط باید برای مقابله با شرایطی که در مقابل ما قرار داده. چه آواتار به ما نشان می دهد این است که قدرت ما نیست و برگرفته از یک مهارت و یا یک درک سرنوشت اما شخصیت ما و چگونه ما را تحت تاثیر مردم در اطراف ما.

آواتار: آخرین Airbender در دسترس است به جریان در Netflix بکشد.

مشاهده نقاط نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>