چه و چگونه ضروری هستند و این “غیر ضروری” در دولت لیست

دهلی نو: چه و چگونه ضروری هستند ‘ملزومات’ است که ذکر شده در دولت لیست ملزومات در اوتار پرادش ؟

فروشگاه آنلاین است که در حال انجام کار خانه تحویل ملزومات در دولت در حال محدود کردن خود به آرد و حبوبات و برنج و روغن پخت و پز در حالی که موارد استفاده روزانه مانند خمیر دندان و صابون و مواد شوینده, بیسکویت, پوشک, شمع, mosquito repellant چای در لیست نیست.

“ما اجرا از خمیر دندان و فروشگاه های آنلاین را نشان نمی دهد این را به عنوان یک گزینه خرید. دو وب سایت قرار داده اند تا “در دسترس نیست” ثبت نام در خمیر دندان. هنگامی که ما نام آنها گفت که آنها در حال ارائه تنها ملزومات تا مستند برداشته شده است. در حال حاضر ما چگونه مدیریت بدون خمیر دندان ؟ ما باید به rub نمک روی دندان شاید” گفت: Renu Saxena, خانه دار از Prayagraj.

بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی که تهیه کردن به یک محل خاص باید اجرا از اقلام مانند مواد پاک کننده پشه repellants چای شمع و باطری.

R. K. Agarwal یک فروشگاه مواد غذایی مالک در ایندیرا نگر در لکنو توضیح داد: “حمل و نقل کالا این است که یک مشکل عمده در این مستند. ما در حال تمرکز بر روی عرضه مواد غذایی ضروری و دولت نیز با تمرکز بر روی این. شمع مواد دافع پشه و پوشک نیست و اولویت در حال حاضر.”

Neena دانشجویی دانشگاه بنارس هندو است که زندگی در یک پرداخت مهمان اقامت در Sigra منطقه اجرا از نوار بهداشتی.

“پزشکی فروشگاه ها در منطقه باید به فروش می رسد پد بهداشتی و مغازه داران می گویند که زنجیره تامین تحت تاثیر قرار شده است و آنها در حال گرفتن لوازم” او گفت:.

بسیاری از فروشگاه ها نیز اجرا از پوشک بچه و نوزاد مواد غذایی که باعث نگرانی برای مادران جوان است.

Navina Uttam یک سرطان بازمانده مقرر شده است یک رژیم غذایی فاقد گلوتن است اما قادر به دریافت گلوتن آرد مانند bajra و ragi.

“فروشگاه من به من می گوید که bajra و ragi هستند در اولویت خود را. من را نشان داد تجویز پزشک به خط تلفن افراد, اما آنها به سادگی خود را ابراز درماندگی” او گفت:.

در ضمن راجندرا Gupta, دبیر تا Udyog Vypar مندل اعتراف کرد که ‘ضروری’ لیست نیست شامل مواردی است که می تواند نامیده می شوند ‘ضروری’.

‘بسیاری از موارد مانند پوشک بچه و شامپو در حال عرضه شده از کشورهای دیگر از بالا و از نظر ملی مستند زنجیره تامین تحت تاثیر قرار شده است. ما در تماس مداوم با مقامات نگران این موضوع اما واقعیت این است که برای اولین بار از اطمینان از در دسترس بودن مواد غذایی اساسی مورد,” او گفت:.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>