Westworld Season 3 Review HBO

HBO گران sci-fi حماسه بازگشت و پس از یک وقفه. ژان P. جانسون/HBO

هر بار که من یک تریلر جدید برای Westworld فصل 3 که معرفی یک تعداد انگشت شماری از شخصیت های جدید و حرکت عمل دور از بدترین پارک (نه شش پرچم) و به دنیای واقعی من نمی تواند کمک کند اما به خاطر 30 Rock قسمت “آن را هرگز خیلی دیر شده برای در حال حاضر.” مقلد قسمت اعلام آن را هرگز خیلی دیر شده برای رسیدن به اهداف خود با استفاده از یک دهه 1980 قدرت تصنیف به درایو نقطه خانه است.

Westworld سازندگان Jonathan Nolan و لیزا شادی در حال تلاش برای راه اندازی مجدد نرم در فصل 3 به باز کردن فراوانی از پتانسیل های بسته بندی شده به هسته آن مفهوم است. اما 16 ماه پس از آن در سال دوم اجرا نشان داد ساختاری نقص در پایه و اساس آن ما به سمت چپ به تعجب می کنم اگر یک نشان می دهد این قدر واقعا می تواند دوباره اختراع خود را در پرواز. است وجود دارد یک نقطه خاص که در آن یک مجموعه تلویزیونی است که به سادگی آنچه در آن است یا بیشتر وجود دارد Westworld می تواند ارائه دهد ؟

همچنین نگاه کنید به: Netflix را “کسلوانیا” را برمی گرداند در یک خونخوار اما گیج کننده سرعت

مانع اصلی رو به این هدف بلند پروازانه است که ساده و در عین حال غیر قابل انکار وحشتناک برای یک تیم خلاق. بحث بر آگاهی و آنچه به منزله زندگی است که مجهز به دو فصل اول به پایان رسیده است. میزبان حساس هستند و مستحق بیشتر از فقط درد و رنج بی پایان. ما مخاطب درک و قبول این. پس چه مرکزی ایده رانندگی این مجموعه در حال حاضر ؟ در اوایل قسمت از فصل 3 ارائه شده برای بررسی آن روشن نیست اگر Westworld کاملا مطمئن شوید که از پاسخ.

اولین قسمت از فصل جدید که با عنوان “Parce Domine” یک مرجع به یک کاتولیک رومی antiphon در مورد درخواست از خدا برای بخشش. نژاد بشر است که نیاز به چنین absolution داده مخرب آن طبیعت—”این خشونت دلخوشیها خشونت آمیز به پایان می رسد” بعد از همه — و در عین حال بی اعتنا یا uncaring به این واقعیت است. دولورس (Evan Rachel Wood) محدود توسط صالح خود انتقام و این ایده که در نوع خود جدید است قدرت بالاتر است در یک ماموریت به انتقام ویران کردن بر بشریت بدون بخشش در چشم. فصل 3 تا حد زیادی حول او و چند جانبه انتقام استراتژی که به زودی استخدام آرون پل کالیب سابق ارتش جانباز مبارزه با یک درک سقف زندگی خود را.

خلاقیت از تصور آینده با آن دقیق جهانی-ساختمان و فن آوری آرمان (و نه بیشتر پیچیده چند جدول زمانی پوسته بازی), بازی زرق و برق دار است و در عین حال هنوز هم محدودتر در مقایسه با قدرت از احساسات انسانی. Westworld می خواهد به تولید یکی دیگر وجودی گفتگو در فصل 3 اما حتی به عنوان نشان می دهد معاوضه تنظیمات و معرفی چهره های جدید, جزئیات است که آن را به زندگی می آیند در حال بهر.

“شما رایگان و بد یا بی گناه و بی اراده بردگی” یک شخصیت طعنه. معلوم می شود هر دو میزبان و انسان ها به طور یکسان شده اند به دام افتاده در داخل حلقه نامرئی قفس که حاوی زندگی خود را. در دنیای واقعی این است که از طریق یک پیش بینی الگوریتم که ارزیابی مردم (معلوم می شود که دوستانم را درک سقف کاملا واقعی). مرموز خود خالق (وینسنت کسل) می خواهد برای تبدیل شدن به “تاریخچه نویسنده” در یک خودشیفتگی تلاش برای هدایت بشریت به دور از فاجعه اما برای انجام این کار او نیاز دلوس’ داده های خام (عمده طرح نقطه از فصل 2) برای تکمیل سیستم خود را مرکب از بشریت است.

در حال توسعه یک فصلی بزرگ بد است زمان افتخار تلویزیونی سنت است. اما این تاکتیک تنها در صورتی که دشمن ایجاد فوتی و فوری موضوعی استدلال که توجیه وجود خود را و نشان می دهد حقایق در مورد شخصیت ما. اما این خیلی بد خاک—کنترل بشریت به منظور کمک به آن نظارت آزاد خواهد شد ، —به تازگی تحت پوشش هر دو laughably (نگاه کنید به: زهر‘s کارلتون دریک) و هوشمندانه (نگاه کنید به: الکس گارلند را Devs). اوایل به نظر نمی رسد به عنوان اگر Westworld چیز جدیدی برای اضافه کردن به بحث. پس از چهار قسمت شامل بارها و بارها مبهم گفتگو در مورد داده های خام و الگوریتم های ایده بسیار رشد می کند گریتینگ.

Netflix Hulu HBO What to Watch March

این نمی تواند نقص بحرانی است اگر دولورس’ bloodthirst شد و به عنوان جذاب به عنوان نشان می دهد فکر می کند آن است. او نقطه کانونی از سری اما او اولیه قوس تکمیل آن انقلاب طولانی در پیش است. فقط انواع دسر ها پر رونق استعاره در ضد قهرمان, سرگرمی, اما ما در حال حاضر که شاهد به ثمر آمده در دو فصل اول. این جالب خواهد بود اگر Westworld کاوش در دولورس تروماتیک سفر به زندگی فکری و خودشکوفایی او تبدیل به آنچه او متنفر بودم اما نیست که هنوز در کارت. در حالی که او وحدت نظریه شایستگی او را در حق بشریت افتضاح است—او راه حل اقتدارگرا است و به طور بالقوه نسل کشی. که یک نوار بالا برای همدلی و کالیب استخدام همه بیشتر گیج کننده است.

Maeve (Thandie Newton) یک فن های مورد علاقه و به راحتی متنوع از Westworld‘s خلق است غم انگیز مورد استفاده قرارگرفته در نیمه اول این هشت قسمت فصل با وجود اینکه برای یک نقش محوری بعد از آن. و ویلیام (اد هریس) حتی نمی نشان می دهد تا قسمت چهار ترک با ارزش زمان کمی برای arc به لگد زدن به دنده (و توضیح دهید که کاملا bonkers پست-اعتبارات تیزر از فصل 2). این به ارمغان می آورد ما را به تعجب آنچه مرکزی ایده های جلو راندن فصل 3. آنچه در آن است در تلاش برای انتقال از طریق کمان از شخصیت های اصلی آن? آن را درهم و برهم, آن را فقط احساس می کند مانند نسخه بتا از آنچه در آن در نهایت می خواهد.

شاید من nitpicking. 100 میلیون دلار به همراه سری است که هنوز هم سرگرم کننده تر از بسیاری از دری وری سخن گفتن در اوج تلویزیون عصر. آن را هنوز هم سرگرم کننده به تماشای دولورس رفتن کامل جیسون بورن. اما نشان می دهد غیر قابل انکار تخیل نیست گسترش به ماده ای از محتوای آن است.

Westworld متمرکز شده است و در پاسخ دادن به سوالات ما هرگز واقعا درخواست از توسعه جدید قاب مرجع. رایگان است را یک اسطوره مانند تک شاخ یا Adderall (این روش در شکل قرص) و بشریت نیاز به هر یک دیکتاتور خیرخواه و یا صالح ناوشکن? من نمی دانم و راستش من نه همه که علاقه مند در Westworld‘s پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im