‘Westworld’ فصل 3 نظریه: این مرد در سیاه و سفید ترکیبی انسان

SPOILER ALERT: این مقاله در فصل 3 از HBO را Westworld. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

همیشه از HBO نشان داد پست-اعتبارات صحنه مربوط به مرد در سیاه و سفید (اد هریس) در فصل 2 آخر Westworldبینندگان در تلاش بوده اند که به کار کردن اگر این شخصیت است که هنوز بشر یا نه. آخرین نظریه را می بیند او را به عنوان ترکیبی انسان و میزبان با توجه به رینگر.

فصل 2 دیدم مرد در سیاه و سفید, همچنین شناخته شده به عنوان ویلیام, کشتن دخترش امیلی (Katja Herbers). او پس از بازگشت در پست اعتبارات صحنه به عنوان یک میزبان بود که عذاب او در مورد آنچه که او انجام داده بود. در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو به فصل 3, متلک همچنان ادامه دارد. همراه با دخترش شارلوت هیل (تسا تامپسون) میزبان کنترل دولورس (Evan Rachel Wood) نیز مورد آزار و اذیت Willam.

به دام افتاده در خانه اش ویلیام در ادامه به عذاب شود و بسیاری از بینندگان در حال حاضر در مقایسه با او به دیگر ترکیبی بشر/میزبان دیده می شود در Westworld. در فصل 2 جیمز دلوس (Peter Mullan) اقدام به ذهن او کاشته شده به بدن میزبان به منظور زنده ماندن برای همیشه لطفا برای. پس از 149 تلاش این تلقی شد یک شکست به عنوان Delos در ادامه به قطعی کردن در یک شیوه ای مشابه که در آن بینندگان در حال حاضر شاهد مرد در رفتار کنند.

Peter Mullan stars as James Delos, as seen in Season 2 of HBO's 'Westworld'
  HBO

به عنوان رینگر امتیاز این می تواند ثابت کند که مرد در سیاه و سفید ترکیبی است. آنها همچنین توجه داشته باشید یک تفاوت عمده. هر زمان دلوس بود تکرار به او گفته شد که او یک میزبان. در حالی که ویلیام است و نه گفته شده است. این می شود یک نقطه قابل توجهی نسبت به پایان قسمت.

پس از شارلوت/دولورس است ویلیام متعهد او سفر کرده است با نسخه های قدیمی تر از دولورس یکی از او است که اغلب با آن آشنا از Westworld پارک. در طول مکالمه خود را, آنها بحث در مورد این واقعیت از هر دو جهان خود را که نقطه اوج با این سوال توسط ویلیام “من من؟”

“خوش آمدید به پایان بازی” دولورس سپس پاسخ می دهد.

فصل 1 از Westworld دیدم دولورس سفر او بازی خود را از طریق پیچ و خم که به رهبری او را به خود تحقق. این هم چیزی است که می تواند اتفاق می افتد در اینجا با مرد در سیاه و سفید. به جای اینکه به گفته او ترکیبی میزبان مانند دلوس بود, مرد در سیاه و سفید به این نتیجه رسیده خود را که می تواند منجر به ثبات بیشتر هیبرید موجود است.

البته بینندگان را به لحن به آینده قسمت از Westworld به منظور پیدا کردن اگر این نظریه درست است یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>