‘Westworld” فصل 3: نظریه های که در آن میزبان است تظاهر به شارلوت حال

SPOILER ALERT: این مقاله مورد بحث HBO را Westworld. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

آخرین قسمت از Westworld نشان داد دولورس (Evan Rachel Wood) صحبت کردن به شارلوت هیل (تسا تامپسون). در حال حاضر شناخته شده است که شارلوت در حال حاضر یک میزبان است که به عنوان روشی که در آن دولورس قاچاق خودش و چند مغز توپ متعلق به میزبان دیگر از پارک در فصل 2 آخر.

در حال حاضر این سوال باقی می ماند که به عنوان مغز توپ در حال حاضر در داخل شارلوت.

James Marsden as Teddy and Evan Rachel Wood as Dolores, as seen in HBO's 'Westworld'
  HBO

عروسکی سیل

همانطور که اشاره by The a. v. Club, میزبان نسخه از شارلوت اعتماد متحد به دولورس. این بلافاصله تساوی به خاطر آن است که تدی (جیمز مارسدن) که در حال حاضر ساکن داخل شارلوت میزبان.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, یک تریلر فصل 3 نشان داده Maeve (Thandie Newton) سوال همان چیزی, دادن وزن بیشتر به آن واقع بودن او. بسیاری از بینندگان گمان می برند که انتخاب قطعی و بدیهی است بیش از حد آسان برای تلویزیون نشان می دهد مانند Westworldکه پخش چندین جدول زمانی در فصل 1 بدون نشان می دهد تا پایان فصل است که در این مورد بود.

با که در ذهن وجود دارد برخی از گزینه های دیگر که می تواند تقلید شارلوت.

  HBO

Clementine Pennyfeather

همانطور که اشاره کردن با بازی های رادار, Clementine (Angela Sarafyan) نیز می تواند یک مدعی. دولورس نزدیک بود به این میزبان در فصل 2 از Westworld.

Clementine نیز نسل اول میزبان مانند دولورس است که می تواند به این معنی است که آنها بیشتر در همگام تر با جدیدتر میزبان. و با توجه به Clem شد یک زن روسپی در غرب وحشی پارک آن را حس که شخصیت را با استفاده از رابطه جنسی به عنوان راهی برای کنترل مردم مانند دیده می شد که شارلوت سابق ظاهر شده در قسمت 3 و میزبان سعی در منحرف کردن او از راه نفسانی یعنی به جای یک گفتگوی جدی در مورد پسر خود را.

Talulah Riley stars as Angela in HBO's 'Westworld'
  HBO

آنجلا

آنجلا (Talulah Riley) یکی دیگر از نسل اول میزبان پس از دیگری به احتمال زیاد مدعی. این شخصیت نیز حساس پس از آن می تواند به حساب این واقعیت است که مغز توپ در داخل شارلوت مبارزه بین تظاهر به این شخصیت و همچنین آمدن به شرایط با بقایای شارلوت’spersonality.

قبلا آنجلا نیز یک حامی قوی از دولورس در فصل 2.

در حالی که آنجلا به نظر می رسد مانند یک امکان عملی او نیز تخریب شده در, انفجار در گهواره. این به این معنی است که مگر یک back up از او نمی شود دوباره.

Evan Rachel Wood stars as Dolores in HBO's 'Westworld'
  HBO

دولورس Abernathy

بازی های رادار نیز نشان می دهد که مغز می تواند توپ متعلق به دولورس خودش.

“چه کسی می داند که شما بهتر از من است؟” دولورس می گوید به شارلوت میزبان در آخرین قسمت از Westworld.

هنوز معلوم نیست که چگونه از آن آسان است برای ایجاد یک ماکت مغز توپ از یک میزبان به طوری که این نظریه می تواند یک کمی وجود دارد. علاوه بر این, آن می تواند حتی بخشی از خودش را مانند وایت برنامه نویسی به عنوان The a. v. Club اشاره می کند.

البته بینندگان را فقط باید به لحن به آینده قسمت از Westworld را در جهت پیدا کردن حقیقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>