‘Westworld” فصل 3: Clementine Pennyfeather بازده در قسمت 7

SPOILER ALERT: این مقاله در قسمت 7 (با عنوان “گذشت گرو”) از HBO را Westworld فصل 3. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, برخی eagle-eyed بینندگان متوجه پتانسیل بازگشت از Clementine Pennyfeather (Angela Sarafyan) در فصل 3 از Westworld. به عنوان سرگرمی هفتگی امتیاز این قطعا به ثمر رسید در آخرین قسمت.

در هفته گذشته قسمت از Westworldکشف شد که چهار رباتیک جدید میزبان بودند ساخته شده است. این یک مشترک همان شماره شناسایی به عنوان Clementine یکی از همکاران Maeve Millay (Thandie Newton). به عنوان یک نتیجه از این بینندگان مشکوک است که Clementine خواهد بازگشت و کمک به Maeve قرار داده و در جنگ علیه دولورس (Evan Rachel Wood).

قسمت 7 و سپس باز با موساشی (Hiroyuki Sanada) که صرفا گسترش کنترل توسط دولورس که گفته شده توسط شارلوت هیل (تسا تامپسون) نسخه دولورس که وجود داشت تغییر برنامه است. قبلا در آن بوده است اشاره کرد که در دولورس هویت در داخل شارلوت بود مشکل نسبى به طور کامل. با شارلوت خانواده ویران قسمت 6, آن را به عنوان جای تعجب نیست که او در برابر شورش اصلی برنامه نویسی است.

به عنوان فوربس اشاره شارلوت پس از آن نشان می دهد به Musashi که او را “درز” محل سکونت خود را به کسی که مشتاق به گرفتن با او. Musashi مواجه است با Clementine به عنوان Maeve با استفاده از این شخصیت در تلاش برای از بین بردن یکی از دولورس ” مغز مروارید. این شخصیت که شارلوت به بیرون درز اطلاعات به نشان می دهد که این نسخه از دولورس رفته کاملا سرکش است و در حال حاضر تغییر به Maeve طرف در تلاش برای پایین آوردن, خوب, خودش.

Musashi اشاره می کند که هر دو Maeve و Clementine تا به حال تجربه فروخته می شود و اشاره ای نه تنها به خود داستان اصلی از آنها روسپی اما بودن خریداری شده توسط Engerraund Serac (وینسنت کسل) و پس از آن استفاده می شود برای پایین آوردن نوع خود است. اما Clementine مخالف است.

Tao Okamoto as Hanaryo and Angela Sarafyan as Clementine Pennyfeather, as seen in Episode 7 of HBO's 'Westworld' Season 3
  ژان P. جانسون / HBO

یک نبرد گسترده رخ یک بار Musashi شناسایی Clementine و متوجه می شود که Maeve است که در پشت این حمله است. در حالی که Clementine موفق به کشتن بسیاری از کسانی که حفاظت از Musashi او در نهایت کشته Hanaryo (Tao Okamoto) و جفت کشیدن کردن بدن خود را. در حالی که این شخصیت ها دیده نمی شود دوباره در آخرین قسمت از Westworldبه نظر می رسد احتمال وجود دارد که دولورس مغز مروارید در داخل موساشی به احتمال زیاد نابود شود Clementine معنی وجود دارد در حال حاضر کمتر از دولورس کپی برای Maeve به مقابله با زمانی که ضربه sci-fi سری بازده برای فصل 3 آخر در شب یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>