‘Westworld’ نگه می دارد تلاش برای پاسخ به سوالات هیچ کس واقعا درخواست

Westworld Recap The Mother of Exiles Explained Spoilers

Westworld همچنان سرگرم کننده و در عین حال خالی است. ژان P. جانسون/HBO

تصور کنید ساخت یک تلویزیون نشان می دهد به عنوان ساخت و ساز از یک خانه. شخصیت های اصلی و مرکزی تم محکم پایه و اساس است که حمایت از توسعه خود ادامه داد. اصلی داستان در حال دیوار است که به ساختار و کیفیت به داخل کشور است. در حال حاضر پرتاب در یک سری از درب های دام و معابر مخفی که برای عمدا گیج کننده و misdirecting رمز و راز است. که ممکن است سرد در یک خیالی مرتب کردن بر اساس راه اما دارای یک بسیار محدود سودمند است. شما نمی خواهید به پرتاب یک مهمانی شام تنها برای مهمانان خود را به پایان گیر کرده در داخل دیوار. و در عین حال زیر قسمت چهارم از Westworld‘s فصل سوم “مادر تبعیدیان” این سخت است نه به احساس به عنوان اگر مخاطبان به دام افتاده در یک کارناوال سرگرم کننده خانه.

Westworld باقی مانده است بزرگ و گزاف تلفیقی از داستان های علمی تخیلی, فانتزی, غربی و جاسوسی ژانرهای هنوز آن را تا حد زیادی رها عناصر است که هر فوتی و فوری در بهترین خود را. داستان های علمی تخیلی به ما ارائه یک فرصت برای عملی چه می شود اگر, فانتزی, سبب غیر ممکن وسترن رعایت فتح هرج و مرج به نام تمدن و جاسوسی نوع فقط صاف کردن و سرد است. در حالی که Westworld هنوز جای پایی در هر یک از این کرات این سری است که بیشتر قصد تولید و پاسخ دادن به سوالات طرفداران حداقل سرمایه گذاری در.

همچنین نگاه کنید به: ‘Westworld’ فصل 3 می خواهد انجام بیش از

امشب ما آموخته است که مروارید دولورس (Evan Rachel Wood) در زمان از این پارک به منظور جایگزین کردن key انسان مانند شارلوت هیل (تسا تامپسون), Musashi (Hiroyuki Sanada) و مارتین Connells (Tommy Flanagan) با میزبان شد و در واقع نسخه هایی از خود او. این بدان معناست که وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از نسخه های مختلف دولورس در حال اجرا در اطراف در دنیای واقعی با انسان در ماسک. در حالی که طرفداران در واقع کنجکاو در مورد هویت این قرار است میزبان-انسان آشکار می کند کمی به تغییر معادله واقعی. دانش است که این افراد همه دولورس به جای گفتن عروسکی و کلمانتین هیچ کاری نمی کند برای تغییر روایت هدف از وجود خود است که به تصویب دولورس’ طرح of vengeance. بنابراین آنچه که ضد آب و خنجر مقدار است ؟

تر و پربار جهت شاید می توانست به دنبال دولورس به عنوان او دقت می آموزد در مورد بشریت در زیستگاه طبیعی آن—که ما در جهان واقعی است. خوب و بد همه آن. یکی می تواند استدلال می کنند که Westworld آزاد چه چیزی است که همیشه در کمین در زیر سطح انسان و این که او آموخته است که همه او نیاز در پارک. اما جفت شدن با یک انسان شریک همیشه عالی Aaron Paul, حتی زمانی که او نقش گنگ-لال—یک فرصت طلایی برای گسترش حوزه که سری به نظر نمی رسد علاقه مند به کاوش.

هر هفته این سری معرفی اسرار بیشتری از پاسخ و وقتی که طرفداران هنوز هم گیج کننده بیش از سوالات اساسی از فصل 1 ” این نشانه آن است که در طراحی خانه خود را ذاتا ناقص است. مثلا چرا صبر کنید تا اواسط نقطه کوتاه هشت قسمت فصل سوم به معرفی مجدد ویلیام (اد هریس) که در خدمت به عنوان یک مرکزی فویل در سراسر نشان می دهد ؟ آن بوده است 21 ماه پس از فصل 2 و در حال حاضر چهار هفته تا اولین حضور خود را. یا showrunners Jonathan Nolan و لیزا شادی باور نمی ویلیام مهم است که به اندازه کافی به لمس بر تا زمانی که در حال حاضر و یا در آنها دست بالا گرفتن چقدر مخاطب است که سرمایه گذاری در یک شخصیت با نکات دقیق وظریف زیر اولیه خود را پیچ و تاب نشان می دهد.

روشن است که ویلیام در حال از دست دادن خود را گرفتن در واقعیت به عنوان گناه بیش از کشتن دختر خود را conjures یک تصویر فراموش نشدنی از او. اما در تبادل با دختر شبح او دوباره موقعیت خود را به عنوان ایدئولوژیک مخالفت با فورد (آنتونی هاپکینز) اصرار دارد که او انتخاب خود هستند. در عین حال این ایده از طبیعت بشریت است موضوعی زمین بصورتی پایدار و محکم در حال حاضر توسط میزبان. این سوال که آیا یا نه ویلیام اقدام از توافق خود را و یا پس از آنچه نوشته شده است در کد خود را نگه ندارد همان شایستگی به عنوان یا نه Blade Runner‘s ریک Deckard یک تکرار. واقعا جسورانه داستان سرایی مانور خواهد بود که هرگز دوباره ویلیام دوباره عقد خود را قوس با تعهد خود را به پناهندگی در یک فرم از مجازات برای گناهان خود را. متاسفانه ما شک در این مورد.

“بشریت بزرگترین تهدید همواره خود را” Engerraund Serac (وینسنت کسل) می گوید Maeve (Thandie Newton) قبلا در این قسمت. چگونه حق او است. در زمانی که آمریکایی ها در حال شکست به صرفه جویی در زندگی می کند به سادگی با ماندن در خانه Serac را پوچ مشاهده انسان نمی تواند بیشتر احساس عینی دقیق است. در عین حال Maeve نیم فصل از شور و مشورت بیش از یک پیشنهاد او ناچار رفتن به قبول احساس می کند مانند در حال اجرا در محل—یک نیازی ورزش است که متاسفانه نمی فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد مبهم شخصیت جدید Westworld معرفی کرده است به عنوان یک بد ایستاده است. به حرکت آینده برای این گونه Serac نیاز به درک بشریت است. که می توان با داده همه آنها را تعقیب. یک پرتره از ذهن انسان. آن را فقط به اندازه کافی مبهم به تصویب sci-fi مزخرف آزمون. پولس شخصیت نقطه مقابل Serac جهان بینی و در عین حال که در مجاورت باقی مانده پس زمینه اولویت است.

آنچه که ما در Westworld سرگرم کننده و اینده سری که برتری در جهان-ساختمان اما نتواند در چیستان اصلی فصل 3: داده کاوی. به ما می دانیم این است که بدانید ما عمیق ترین ترس ها و خواسته ها. فصل 2 نقص کشنده است که آن را مجبور مخاطبان به بازی گرفتن با یک عمدا پیچیده داستان برای الهام بخشیدن به نظريهپردازی و هار از طرفداران نامزدی. فصل 3 دارای چرخد به دور از ترکیبات کنجکاوی تنها به تمرکز خود را بر روی اشتباه عناصر. تهیه نکنید برای ما چالش ما است. آیا افزایش inessential سوال و ارائه پاسخ که ساخت بر درک ما است. چسبیده با ربات های قاتل برای یک لحظه نابودگر تکامل یافته از کمرنگ هری کثیف به یک عمل بسته بندی شده میانجیگری در جبر در مقابل اراده (“هیچ سرنوشت اما آنچه که ما را”) در عاقبت آن است. که در آن است Westworld‘s جهش در همان جهت ؟

با آن بودجه بزرگ, براق جلوه های ویژه و جایگاه نخست در HBO را vaunted یکشنبه شب صف Westworld می دهد پرنیان مناسب و معقول و در عین حال استاندارد محصول که به اندازه کافی خوش شانس به تایید شده توسط یک Instagram تاثیر گذار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>