West Bengal زندان dept آماده لیست 3,000 زندانیان واجد شرایط

کلکته: این تادیبی بخش خدمات در بنگال غربی آماده کرده است یک لیست از 3000 زندانیان واجد شرایط بودند که برای آزادی مشروط و وثیقه در همراهی با یک کلکته بالا حکم دادگاه که به دنبال decongest زندان در میان رشد COVID-تهدید.

این دادگاه هفته گذشته تشکیل سه عضو پانل به بررسی وضعیت در تمام تادیبی خانه, West Bengal و تهیه گزارش در مورد تعدادی از زندانیان که می تواند به قید وثیقه و یا آزادی مشروط به جلوگیری از ازدحام در زندان است.

به گفته مقامات اداره خدمات تادیبی از 3,000 زندانیان ذکر شده برای امداد رسانی به 2000 نفر از آنها در undertrial زندانیان و 1000 مجرم.

“ما در حال حاضر ارسال لیست به دادگاه مربوطه که در آن موارد از این 3,000 زندانیان شنیده شده است و یا اینکه شنیده می شود. آن است که در حال حاضر برای دادگاه به تصمیم بگیرد که آیا آنها خواهد بود با قرار وثیقه و آزادی مشروط” یک مقام ارشد وزارت گفت.

لیست آماده شده است مطابق با دستورالعمل توسط دادگاه. محکومین که محکوم به زندان برای هفت سال یا کمتر تنها کسانی هستند که ساخته شده اند و آن را به لیست برای آزادی مشروط او گفت:.

وجود دارد حدود 60 زندانها در غرب بنگال مسکن نزدیک به 25000 زندانیان. از آنها نزدیک به 7000 در حال مجرم و بقیه undertrials.

این گروه تا به حال مجاز زندان بازديد توسط اعضای خانواده به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه برای بررسی گسترش رمان coronavirus.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>