وندی ویلیامز چهره انتقاد برای شکایت که COVID-19 تاخیر و لوازم آرایشی و بهداشتی جراحی پستان

وندی ویلیامز رو نقد پس از شکایت در مورد چگونه COVID-19 شیوع جلوگیری از او را از خود برنامه ریزی عمل جراحی زیبایی بر سینه او. ویلیامز باز به Dr. Mehmet Oz طول یک قسمت جدید از خود نشان می دهد در مورد او سوزش در مورد این واقعیت است که عمل جراحی او را عقب رانده شد با توجه به همه گیر با توجه به سرمایه Xtra.

به دلیل مقدار زیادی از بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور و overworked کارکنان بیمارستان روش انتخابی قرار داده شده است که در تلاش برای مراقبت از اولویت بیماران از جمله کسانی که با کوروناویروس. در حالی که ویلیامز اشاره کرد که او را درک موقعیت متخصصان پزشکی هستند و در این زمان آن را روشن بود او مزاحمت در مورد تاخیر او به عنوان توضیح داده شده به دکتر Oz.

“این درست است که به عنوان یک عمل جراحی هنگامی که شما صرفه جویی در پول خود را و شما شده است برنامه ریزی برای سال, و سپس شما باید وقت خود را و ناگهان همه از یک تاج میآید و من برای مقابله با این saggy,” او گفت:.

او سپس پرسید که دکتر Oz حرفه ای خود را در نظر پزشکی که به اعتقاد او او خواهد بود قادر به گرفتن او بسیار پیش بینی عمل جراحی است.

“برای چه مدت قبل از من آنها را عقب کشیده است؟”

او روشن ساخته است که به احتمال زیاد نمی تواند هر زمان به زودی و احتمالا در یکی دو ماه.

در حالی که ویلیامز ادعا کرد به شوخی در مورد اظهارات او آن را بی خطر است برای گفتن که بسیاری از مردم پیدا کردن آن را خنده دار و جرم شد که ویلیامز شکایت در مورد چنین مسائل بی اهمیت در میان بهداشت جهانی بحران. آنها در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن شکایت برخی حتی نشان می دهد که نشان می دهد بحث میزبان باید لغو شود.

“شما خیلی خودخواه به فکر می کنم شما سزاوار درمان ویژه در جهانی همه گیر است که شما مانع از داشتن انتخابی جراحی تقویت سینه هنگامی که مردم در حال مرگ هستند. #cancelwendywilliams” یک فرد است.

حتی افرادی که زمانی طرفداران ویلیامز بودند ناراحت شده و اظهارات او.

“من استفاده می شود برای لذت بردن از تماشای شما نشان می دهد اما تو را تبدیل به این معنی خود محور فرد! سعی کنید به یک فرد بهتر” فرد دیگری توییتی tagging بحث میزبان نشان می دهد.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده ویلیامز اعلام کرد در روز جمعه, آوریل 3 که نشان می دهد این Wendy Williams Show خواهد بود بازگشت به تلویزیون در روز دوشنبه 6 آوریل پس از یک وقفه در تولید با توجه به شیوع کروناویروس. او خواهد بود و فیلمبرداری آن زندگی می کنند از آپارتمان در شهر نیویورک و از آن خواهد شد از ویژگی های جنبه های عادی نشان می دهد فقط بدون مخاطبان استودیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>