اجازه دهید بچه های خود را به یک جشن آخر این هفته با درگیر شدن داستان های super cool science experiments و مسحور سحر و جادو! همه در حالی که کمک به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر. کتاب در حال حاضر!


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به editorial@thebetterindia.com برای جزئیات بیشتر.


With هیچ جایی برای رفتن ندارد دوستان به تماس بیش از و به سختی هر گونه فعالیت در فضای باز است که یک شرکت می تواند در سال 2020 تابستان ممکن است به نظر می رسد بی پایان برای هر دو بزرگسالان و کودکان است.

اما حدس بزنید چه ؟ بهتر هند است که به زودی در مورد تغییر که با یک بازی فوق العاده سرگرم کننده روز شنبه, پر از داستان های سرد, آزمایش های علمی و سحر و جادو برای دریافت بیش از بلوز!

در حالی که آنهایی که جوان خود را لذت بردن از دو ساعت از لذت مطلق شما می توانید کمک به صدها نفر از روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران مهاجر و کارگران ایمن ماندن در طول COVID-19 مستند.

آماده برای این آخر هفته سرگرم کننده و با ارزش در همان زمان ؟ اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بچه ها Karnival برای یک علت!

شما می توانید انتخاب کنید به کتاب:

انتظار چه چیزی را در کودکان و نوجوانان Karnival:

خوب ما یک قصه گو استاد به نگه داشتن بچه ها درگیر یک جلسه را به این هنرمند در آنها و سحر و جادو نشان می دهد که آنها را ترک خواهد کرد مسخ!

نمی تواند گام بیرون ؟ اجازه دهید این قصه کمک به شما در سفر فراتر از فضا و زمان:

kids weekend karnival

داستان ها بخشی جدایی ناپذیر از دوران کودکی است. پدربزرگ و مادربزرگ من گفت بهترین و واضح ترین داستان—به طوری که از آن آسان بود به تصویر هر صحنه آن را به عنوان اتفاق افتاده است—حتی چیزی شبیه به دو جرثقیل برگزاری یک چوب و یک لاک پشت حلق آویز در.

امروز هنگامی که آن را مانند به نظر می رسد این فعالیت فوق العاده است از دست دادن به بازی های آنلاین و فیلم, Vikram Sridhar است که در اینجا برای کمک به کودکان خود را در زمان به عقب بروید. Vikram یک قصه گو استاد است که می تواند نگه داشتن کودکان و نوجوانان و همچنین بزرگسالان در دام هر کلمه او صحبت می کند. با بیش از 120 داستان گفتن جلسات زیر کمربند خود Vikram بررسی ما میراث غنی از ادبیات شفاهی.

این جمعه بیایید غوطه ور در داستان از مردم, حیوانات و پرندگان و درختان و بیشتر!

اینجا کلیک کنید به کتاب جای خود را در حال حاضر! شما می توانید انتخاب کنید به کتاب:

خارج کردن لوازم و رنگ قرمز شهر:

kids weekend karnival

علم است سرد و سرگرم کننده! ما باور نمی کنید ؟ درخواست Nitika شماره گیری بنیانگذار WonderLab یک سازمان اختصاص داده شده به توسعه یک حس از فتنه و کنجکاوی در مورد علم در بچه های جوان.

نیکیتا آزمایش و فعالیت های بسیار سرگرم کننده; حتی او 4 سال از آنها لذت می برد!

این شنبه, Nikita خواهد به شما نشان دهد چگونه به ایجاد سنگ مرمر هنر با روغن و آب. به علاوه شما می توانید به عنوان یک شیمی جادوگر را از آشپزخانه شما. او به شما آموزش همه چیز در مورد شیمی در ساده مواد تشکیل دهنده است که شما خوردن و نوشیدن و بوی هر روز!

خود آزمایشگاه کت برای این شنبه در حال رفتن به شما را بعد از شلدون کوپر. شما می توانید انتخاب کنید به کتاب:

جادویی Karnival با Nakul Shenoy:

kids weekend karnival

Nakul است awed مخاطبان با ذهن خود را-توانایی خواندن و ترفندهای سحر و جادو برای 15 سال گذشته. و این شنبه او قول داده است به فاش کردن اسرار خود را به ما!

پیوستن به او را برای یک فک انداختن نشان می دهد در این آخر هفته و در پشت صحنه نگاه اجمالی در چگونه سحر و جادو کار می کند.

این لینک را دنبال کنید به کتاب جای خود را در حال حاضر. شما می توانید انتخاب کنید به کتاب:

چگونه بچه ها Karnival کمک به کارگران و کارگران ؟ kids weekend karnival

از مگالایا به بمبئی و از ریپور به تیروپور بهتر هند با همکاری IAS و IRS افسران برای حمایت از آسیب پذیر جوامع در طول COVID-19 مستند.

هر بلیط به بچه ها Karnival هزینه 500 تومان است و کمک مالی به این کمپین. شما همچنین می توانید انتخاب کردن برای یک مقدار بزرگتر به اهدا و کتاب جوان خود را در یک مکان در شنبه Karnival.

همه شما رسیدگی خواهد شد نسبت به وجوه جمع آوری شده برای دریافت روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران خط مقدم دوباره روی پای خود بایستند.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در مورد Karnival و به کتاب خود را محل. شما می توانید انتخاب کنید به کتاب:

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im