ما اجازه دهید خودمان را پایین انبوه با بت میگه Kohli

Wellington: به عنوان هند رنج می برد, 10 ویکت شکست دست نیوزیلند, کاپیتان Virat Kohli روز دوشنبه گفت که طرف نشان نمی دهد به اندازه کافی رقابت و اجازه دهید خود را به پایین “انبوه” با خفاش.

“این یک بازی که در آن ما نشان نمی دهد به اندازه کافی رقابت است. در گذشته ما شناخته شده است که ما خوب کریکت حتی زمانی که ما از دست داده اند و ما در این بازی است. من فکر می کنم ما خودمان را پایین انبوه در نوبت اول با خفاش” Kohli گفت: بعد از بازی در کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

هند نمایش داده می شود عملکرد ضعیف با خفاش در طول بازی در حوضه ذخیره آنها به عنوان موفق به نمره فقط 165 اجرا می شود در نوبت اول و 191 در نوبت دوم.

نیوزیلند که به ثمر رساند 348 اجرا می شود در نوبت اول فقط نیاز نه اجرا می شود در نوبت دوم خود را برای برنده شدن در این مسابقه. میزبان تعقیب کردن کل فقط در 1.4 اور و دست بازدید کنندگان اولین شکست خود را در جهان آزمون قهرمانی.

Kohli همچنین اعتراف کرد که هیچ شرم و آسیب در پذیرش شکست.

“ما باید درک کنند که ما در بهترین ما در بازی وجود دارد و هیچ شرم و آسیب در پذیرش آن است. تنها زمانی که ما این را قبول ما خواهد آمد در بازی بعدی با یک مقدار بهتر طرز فکر و خیلی بهتر از رقابت است که ما نشان داده اند به عنوان یک تیم. که به نمایندگی از تیم تست,” او گفت:.

با این پیروزی نیوزیلند نقل مکان کرد به پنجمین نقطه در جهان تست رده بندی مسابقات قهرمانی.

کیوی و هند خواهد شد و در حال حاضر قفل شاخ در تست دوم در Christchurch از مارس 29.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>