‘ما کسب درآمد بیشتر در حال حاضر’: زن و شوهر واریز انگلستان شغل برای کشاورزی ارگانیک در روستای مادری

تصمیم خود را برای بازگشت به روستای مادری از انگلستان لقب گرفت به عنوان ‘احمقانه’ توسط بسیاری از, اما این شرکت در قطعنامه خود را دوباره به هم متصل با ریشه.

Rمتما و Bharati Khuti سازندگان از محبوب یوتیوب, وی لاگ زندگی می کنند زندگی روستایی با Om و خانواده” به نظر می رسد به طور کامل نمونه از چگونه به سرب پایدار روستایی, شیوه زندگی در این دوران بی فکر شهرنشینی. از کشاورزی ارگانیک برای پخت و پز بیش از یک خاکی اجاق یا جشن کوچک شناخته شده عامیانه جشن – به Khuti خانواده تنظیم اهداف پایداری برای همه.

ارتقاء

برای هر بیننده chancing بر کانال آن است که تقریبا غیر ممکن است به فرض که به سختی سه سال پیش این زوج به خوبی مستقر در لندن ، آنها به آن همه بالا و بازگشت به خود را در روستای مادری Beran در سال 2017 به دنبال کشاورزی ارگانیک و منجر به یک تصویر کامل ایجاد کرد زندگی خود را با پنج-سال-پسر Om.

مبارک خانواده پس از بازگشت به هند


واقع در پربندر district, عجیب و جالب وصف ناپذیر ایجاد کرد از Beran بود که در آن Ramde Khuti متولد شد و به ارمغان آورد. روستای صلح آمیز زندگی ابدی تاثیر بر تربیت او به طوری که او نمی تواند چشم پوشی اشاره کرد خاک حتی زمانی که او در اوج موفقیت در لندن است.

دادن تا رویای زندگی در لندن

صحبت کردن به, بهتر, هند, Bharati Khuti سهام “ما نقل مکان کرد و به انگلستان در سال 2010 فقط شش ماه بعد از ازدواج ما که ما صرف در Beran. در لندن, من به دنبال مدرک لیسانس خود را در مسافرت و گردشگری از دانشگاه ساندرلند در حالی که Ramde ساخته شده حرفه ای مناسب و معقول به عنوان یک مدیر خرده فروشی.”

او ادامه می دهد “ما ماندن در استراتفورد در شرق لندن و منجر به یک زندگی بود که در پی پس از توسط بسیاری از. اما برای ما آن بود که هرگز در تاریخ همتراز با زندگی در بازگشت به خانه. ما به نحوی هرگز فکر تبدیل شدن به شهروندان دائمی انگلستان است.”

آن بود که پس از تولد پسر خود را Om در سال 2014 است که زن و شوهر شروع به تجدید نظر خود را گزینه های آینده.

“پدر من در قانون سلامت بود و در آن زمان است. Ramde می خواستم به بازگشت به هند و حمایت پدر و مادر خود را در سال ارشد خود را. در آن زمان من مشغول به کار بود به عنوان یک کارآموز میزبان هوا با بریتیش ایرویز در حالی که Ramde بود موفق مدیریتی و اجرایی است. بازگشت به هند را به مقدار دادن تا همه ما سخت به دست آورده موفقیت در لندن” سهام Bharati.

زن و شوهر در مقابل زمین های کشاورزی خود

بازگشت به ریشه

اما این تماس از مادری که غالب و زن و شوهر تصمیم به بازگشت به هند پس از دقیق فکر کردن. تصمیم خود را دوبله شد به عنوان ‘احمقانه’ توسط بسیاری از, اما این شرکت در قطعنامه خود را دوباره به هم متصل با ریشه و ارائه یک شیوه زندگی سالم است.

در ماه اوت 2015, زن و شوهر, بازگشت به Beran – روستای مسکونی توسط یک کمی بیش از 200 خانواده. کشاورزی همواره خانواده حرفه ای بود اما همه معمولی کشت با استفاده از مواد شیمیایی. Ramde و Bharati قول داد برای تغییر عمل و اتخاذ کشاورزی ارگانیک.

در نزدیک به هفت هکتار از خانواده زمین زن و شوهر شروع به رشد بادام زمینی, زیره سبز, گشنیز, کنجد, Hayr (سورگوم) و چمن برای گاو خود را – همه چیز در یک به طور کامل آلی به شیوه ای. آنها به جای کود شیمیایی و آفت کش ها با خود آلی در خانه جایگزین. در همان زمان آنها خریداری گاومیش و شروع به سنتی در کشاورزی در صفحه اصلی.

ارتقاء

یکی از اولین صحبتهای خانواده در گجرات

“در حالی که هر دوی ما در کشاورزی مشغول تمام وقت من می خواستم برای انجام کاری بیشتر از چیزی از خود من است. که زمانی که من تا به حال این ایده از ضبط ما زندگی می کند و نشان می دهد جهان چگونه زیبا زندگی روستایی واقع شده است. مردم همیشه تمایل به کلیشه روستاها به عنوان عقب مانده اما ما می خواستیم برای پایان دادن به این افسانه با ساخت فیلم از زندگی روزانه ما” سهام Bharati.

این دو نتیجه آغاز vlogging در سال 2017 و فیلم های خود را به زودی به دست آورد یک مقدار بی سابقه ای از محبوبیت در یوتیوب و رسانه های اجتماعی. در حال حاضر آنها به رخ کشیدن عظیم 4.5 لاخ پایه مشترک در حالی که همچنین با بهره گیری از یک گروه اختصاص داده های پایه پیرو در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و Instagram. پسر خود را Om همچنین ویژگی های به طور منظم در فیلم های خود را.

“ما در حال حاضر یکی از برترین vlogging کانال در گجرات و شاید تنها خانواده vloggers. مخاطبان ما این است که گسترش در سراسر کشور و بسیاری از آنها الهام گرفته شده اند ما را به اتخاذ کشاورزی ارگانیک” سهام Bharati.

الهام بخش هزاران نفر در سراسر کشور

از طریق کشاورزی ارگانیک, خانواده برخوردار گردش مالی سالانه حدود 7 تا 8 روپیه لاخ بسته به بارش باران و دیگر عوامل فصلی. همراه با درآمد خود را از صحبتهای ها و رسانه های اجتماعی آنها را به راحتی کسب درآمد راه بیش از درآمد خود را در انگلستان است. و نه به ذکر است که زندگی خود را بسیار آرام تر و شادتر به عنوان افتخار شهروندان هند است.

زن و شوهر خواهد بود دستیابی به رسمی صدور گواهینامه آلی در این سال و پس از آن آنها در حال حاضر به گسترش فروش خود را. اما غیررسمی آنها موفق به نفوذ صدها نفر از کشاورزان در خود ایجاد کرد و همسایه hamlets نیز به کشاورزی ارگانیک. افرادی که تردید در ابتدا تصمیم به رفتن را از طریق پس از دیدن موفقیت خود را دست اول.

در زندگی واقعی Swades-مانند داستان Ramde و Bharati Khuti پدید آمده اند و به عنوان الگو نه تنها Beran اما در سراسر کشور است.


همچنین بخوانید: چگونه یک کنترل از راه دور بیهار ایجاد کرد طلیعه در کشاورزی ارگانیک انقلاب فقط در 4 سال


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>