سازمان دیده بان این 4 Coronavirus مواد مخدر برداشت که در سابقه مگا محاکمه

که ساده طراحی شده محاکمه در تلاش برای جمع آوری داده های علمی به سرعت. Emmanuele Ciancaglini/NurPhoto via Getty Images

در حال حاضر وجود دارد ده ها تن از COVID-19 درمان تحت توسعه است. اما بعضی از آنها نشان داده شده است وعده بیشتر از دیگران با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). جمعه گذشته که در راه اندازی یک بی سابقه جهانی محاکمه به نام همبستگی برای تست چهار coronavirus درمان مواد مخدر در هزاران شدید COVID-19 بيمار در سراسر جهان (حدود 15 درصد از بیماران آلوده).

چهار نامزد مواد مخدر عبارتند از: remdesivir یک ترکیب ضد ویروسی ساخته شده توسط Gilead Sciences; مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ به عنوان یک “تغییر بازی” در یک coronavirus نشست خبری هفته گذشته; ترکیبی از دو HIV و مواد مخدر لوپیناویر و ریتوناویر (فروش تحت نام تجاری Kaletra); و این همان HIV ترکیبی به علاوه سیستم ایمنی بدن رسول به نام اینترفرون-بتا.

همچنین نگاه کنید به: 4 سریع Covid-19 کیت های آزمایش است که می تواند به نوبه خود جزر و مد از این بیماری همه گیر

یک حزب سوسیالیست در میان تمام درمان تلاش های جلعاد را remdesivir دریافت یک “یتیم مواد مخدر” وضعیت از سازمان غذا و داروی آمریکا روز دوشنبه به این معنی که در صورت تصویب جلعاد خواهد شد که حقوق تنها به بازار دارو برای چندین سال. مطالعات بالینی برای remdesivir به عنوان یک Covid-19 درمان در چین آغاز شده و در اوایل فوریه. از آن پس آزمون تمدید شده است به بیماران در کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده آمریکا

مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین بودند در اصل از سمت چپ که محاکمه. اما این سازمان اضافه شده و آن را به عقب در آخرین لحظه به دلیل “قابل توجه” دریافت کردند در بسیاری از کشورها است. برخی از اعتیاد به مواد مخدره باعث شده است که تراژدی. در روز سه شنبه, NBC گزارش داد که یک مرد در آریزونا کشته شده بود پس از نوشیدن مقدار کمی از یک کلروکين فسفات محصول به امید جلوگیری از Covid-19 عفونت است. اما به جای استفاده از مواد مخدر شکل شیمیایی او در یک کلروکين فسفات محصول استفاده می شود برای درمان انگل در ماهی.

HIV دسته کوچک موسیقی جاز (لوپیناویر و ریتوناویر) شکست خورده در یک محاکمه 199 نفر در چین در اوایل این ماه اما معتقد است که زیادی دادگاه با انواع بیشتری از بیماران ممکن است نتایج مختلف تولید.

همبستگی محاکمه است نه دو سو کور بنابراین وجود دارد می تواند “اثرات دارونما” از بیمارانی که می دانم که آنها دریافت یک نامزد مواد مخدر است. اما غیر معمول طراحی مطالعه در نظر گرفته شده برای جمع آوری داده های علمی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است برای پیدا کردن یک درمان برای ویروس کشنده که به قتل صدها نفر در روز است.

“این مهم خواهد بود برای دریافت پاسخ سریع به سعی کنید برای پیدا کردن چه کار می کند و چه کار نمی کند. ما فکر می کنیم که تصادفی شواهد است که بهترین راه برای انجام این کار” آنا ماریا Henao رسترپو یک افسر پزشکی که در بخش ایمن سازی واکسن و Biologicals گفت: علم مجله.

این ساخته شده است که روند ثبت نام ساده و سریع به عنوان به خوبی. برای ورود به دادگاه تایید COVID-19 بیمار نیاز به تایید از یک دکتر که وارد بیمار اطلاعات از جمله هر گونه قبل از خروج از شرایط به این که وب سایت. وب سایت خواهد شد و سپس تصادفی بیمار به یکی از نامزد مواد مخدر.

“پس از آن بیشتر اندازه گیری و یا اسناد و مدارک مورد نیاز” Henao رسترپو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>