منطقه کلمبیا گارد ملی خواسته است تا برای رسیدگی به استفاده از هلیکوپتر های نظامی به نیروی معترضان در جورج فلوید تظاهرات پراکنده با توجه به نظرات دریافت شده توسط تپه.

سی گارد ملی سخنگوی نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ بروک دیویس گفت: این نشریه که یکی از superiours به نام برای رسیدگی به ژوئن 1 استفاده از هواپیما.

“مسلح ، ژنرال William J. Walker, District of Columbia گارد ملی فرمانده کل کارگردانی کرده است رسیدگی به ژوئن 1 پایین پرواز مانور انجام شده توسط یکی از ما دوار حمل و نقل هوایی دارایی”

این سخنگو در ادامه گفت که گارد ماموریت است که برای حفظ شهروندان امن و این نگرانی وجود دارد که هلیکوپتر با دخالت شهروندان حق اعتراض مسالمت آمیز است.

“بالاترین اولویت ما ایمنی ما شهروند سربازان و سربازان که حمایت مقامات مدنی به عنوان آنها وظایف خود را انجام دهد. این خانه ما است و ما در حال اختصاص داده شده به ایمنی و امنیت شهروندان ما از منطقه و حق خود را با خیال راحت و مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

هلیکوپتر استفاده شد برای کمک در اجرای جدید 7 بعد از ظهر حکومت نظامی بود که به محل قرار پس از تظاهرات که تفویض به شورش آمد به مقابل دروازه های کاخ سفید چند روز پیش.

با توجه به تپهبا این حال این نگرانی در میان guardsmen استفاده از غیر مسلح هلیکوپتر که تا به حال medivac و صلیب سرخ نشانه گذاری بر روی آن. چند هواپیما با نشانه گذاری وظیفه بودند و مورد استفاده برای ایجاد یک روتور شستشو است که سخت به سمت پایین فشار هوا برای متفرق کردن جمعیت.

جفری ذرت سابق ارتش وکیل و استاد در جنوب تگزاس کالج قانون در هوستون گفت: واشنگتن پستبا استفاده از این هواپیمای خاص شد “یک حرکت احمقانه” گفت که این نمادها توجه داشته باشید که “noncombatant” تابع.

این موضوع کشیده شده است توجه پس از guardsmen استفاده شد برای متفرق کردن جمعیت که مشخص شد که “تا حد زیادی” صلح آمیز است.

Inquisitr قبلا گزارش شده در استفاده از هلیکوپتر در جریان تظاهرات در واشنگتن دی سی که دیدم برخی معلق در هوا در حدود 100 فوت بالاتر از خیابان ها وادار کردن کارکنان به پراکنده. این gusts باد آن را دشوار برای معترضان و خبرنگاران به ماندن و یا حتی باز کردن چشم خود را به حرکت به دور از منطقه خطر با تشکر از شن و ماسه و بقایای پرواز در این منطقه است. چندین ویندوز شد گران و همچنین کوچک شاخه های درخت جامعی در نیروی رو به پایین ارائه شده توسط روتور.

این تاکتیک به نظر می رسد موثر با تظاهرات دیدن معنی داری د-تنش از روز قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im