چینی cryptocurrency کارآفرین جاستین خورشید (R) در نهایت ملاقات با وارن بافت (L) در 23 ژانویه 2019. جاستین خورشید/توییتر

پس از بیش از شش ماه از مرموز تاخیر و در نتیجه رسوا معرض خود را در مورد مشکوک cryptocurrency شرکت چینی با تکنولوژی کارآفرین جاستین خورشید (خورشید Yuchen) مدیر عامل شرکت cryptocurrency Tron در نهایت خود ساخته میلیون دلار قرار ملاقات ناهار با وارن بافت اتفاق می افتد بیش از یک شام.

روز پنج شنبه صبح 29 ساله بنیانگذار ارسال شده یک عکس از خودش با بافت همراه با چهار مهمانان او دعوت همراه در توییتر و LinkedIn, اعلام کرد که بزرگ نشست با سرمایه گذاری legend شده بود توانيد در 23 ژانویه در یک باشگاه خصوصی کشور در نزدیکی بافت خانه در اوماها Neb.

همچنین نگاه کنید به: وارن بافت 28 ساله قدرت ناهار مهمان است که تقلب می گویند کسانی که به او نزدیک

“چیزهای زیادی به زمان دارد. با تشکر از شما وارن بافت برای صرف شام خود را خرد و چشم انداز” آفتاب نوشت: در LinkedIn پست.

این دو بعید ظاهرا بحث انسان دوستی, روند سهام (یک.k.یک تسلا) و بیت کوین یک موضوع بافت معروف بیزار بیش از غذا.

“با تشکر از حمایت شما و مشاوره در مورد چگونه به Tron را به سطح بعدی! دوست داشتم بحث ما در بیتکوین تسلا و Tron” آفتاب نوشت: در توییتر پست در روز پنج شنبه.

در ماه ژوئن گذشته, Sun برنده حراج eBay برای وارن بافت سالانه “قدرت ناهار” برای یک رکورد $4.56 میلیون. بر خلاف بسیاری از بافت گذشته خیریه ناهار مهمان که ترجیح داده به ناشناس باقی می ماند و برگزاری جلسه خصوصی, خورشید نشان داد هویت خود را در بالا مشخصات رسانه های اجتماعی کمپین بلافاصله پس از برنده شدن در مزایده و درخواست غیر معمول از حرکت ناهار محل از بافت های مورد علاقه نیویورک steakhouse به سان فرانسیسکو که در آن خورشید crypto شرکت واقع شده است.

پس از همه سر و صدا که, اما, به نام خورشید خاموش ناهار در آخرین دقیقه در ماه ژوئیه به دلیل آنچه که او ادعا شد اضطراری سنگ کلیه بیماری است. چند اعتقاد بر این است که توضیح, اما, چون او دیده می شد و در مورد در یک مهمانی در سان فرانسیسکو فقط سه روز پس از آن اعلام خواهد شد.

همه که مهم نیست دیگر حالا که خورشید نگه داشته است کلمه خود را. “$4.56 میلیون دلار 515.05 شام بود و پول خوبی به سر برد! بینش من هستند بی بها” جوانان بازرگان توییتی با یک عکس از شام لایحه امضا شده توسط بافت.

قابل توجه دیگر در مورد جزئیات جلسه: خورشید استعداد بافت یک بیت کوین, دو, سامسونگ Galaxy برابر گوشی های با 1,930,830 نشانه Tron (برای مطابقت با بافت تولد: 30 اوت 1930) یک برنز اسب از آنجا که آنها هر دو متولد سال اسب, 60 سال از هم جدا و سنتی چینی برش کاغذ از یک ماوس برای جشن سال از ماوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de