وارن بافت به میزبان 40,000 شخص سهامدار جلسه با وجود Coronavirus

سهامداران با ایستادن تا عکس از وارن بافت مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی در سال 2019 سالانه سهامداران جلسه در اوماها نبراسکا, مه 3 2019. یوهانس EISELE/خبرگزاری گتی ایماژ

هر بهار در حدود 40 ، 000 نفر پرواز به Omaha, Neb. از سراسر جهان برای سه روز کنفرانس-slash-عقب نشینی است که سالانه سهامداران جلسه برکشایر هاتاوی سرمایه گذاری کنگلومرا به رهبری وارن بافت.

در این سال با وجود تعداد رو به رشد کسب و کار و خدمات حمل و نقل تحمیل محدودیت های مسافرتی در میان coronavirus (Covid-19) شیوع 89 ساله میلیاردر خواهد شد میزبان خود را در نشست سالانه در مارس 2 به عنوان برنامه ریزی شده “صرف نظر از شرایط که در آن زمان” برکشایر هاتاوی گفت: در یک اطلاعیه در اوایل این هفته.

همچنین نگاه کنید به: وارن بافت نشان می دهد بالا 3 معیارهای خود را برای ازدواج مانند کسب

این کنفرانس در دستور کار ممکن است کمی متفاوت بسته به شدت بیماری همه گیر که در آن زمان. “دامنه جلسه و فعالیت های مرتبط ممکن است با تغییر شرایط و اوضاع در آن زمان, اما ما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار” برکشایر گفت.

برکشایر سالانه سهامداران جلسه که بافت اشاره به عنوان “وودستاک برای سرمایهداران” بزرگترین جمع آوری کسب و کار در کشور است. رویدادهای گذشته شامل تمام روز Q&A با بافت و مرد دست راست او چارلی مونگر محصول, ویترین و تبلیغات از برکشایر متعلق به شرکت, یک پیک نیک طول پنج کیلومتر اجرا سرگرم کننده و شام برای یک انتخاب چند در Gorat steakhouse یکی از بافت رستوران های مورد علاقه در این منطقه است.

بافت گفت: CNBC در هفته گذشته که او انتظار می رود پایین تر از حضور در نشست امسال به خصوص که هزاران نفر از شرکت کنندگان به طور منظم از چین که در آن کروناویروس اولین فوران احتمال لغو سفرهای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>