وارن بافت نشان می دهد بالا 3 معیارهای خود را برای ازدواج مانند خرید

وارن بافت رئیس برکشایر هاتاوی. Ankit Agrawal/نعناع از طریق گتی ایماژ

برای بیش از یک سال در حال حاضر سرمایه گذاری افسانه وارن بافت شده است به دنبال خرید چیزی “به اندازه یک فیل” با $128 میلیارد دلار پول نقد در سرمایه گذاری شرکت برکشایر هاتاوی ترازنامه. او نیست در آن یافت نشده است و پتانسیل مگا اندازه کسب اسیر منافع وال استریت سرمایه گذاران و گاه به گاه میلیاردر ناظران به طور یکسان.

او در سال 2019 نامه به برکشایر سهامداران سالانه سند مذهبی خوانده شده توسط سرمایه گذاران حرفه ای منتشر شده در شنبه, بافت مجددا قصد خود را برای خرید املای سه معیار برای هدف ایده آل.

همچنین نگاه کنید به: وارن بافت در دوباره خاموش-ناهار دوباره تاریخ در نهایت نشان داد تا برای شام

“آنها اول باید کسب بازده خوب در شبکه ملموس سرمایه مورد نیاز خود را در عملیات” برکشایر رئیس نوشت. “آنها باید اجرا توسط قادر و صادقانه مدیران. در نهایت آنها باید در دسترس در قیمت معقول.”

در حالی که این صدا مانند بیسیک و معقول می پرسد برای یک معامله کسب و کار است که می تواند به ارزش میلیاردها دلار بافت اعتراف کرد که شرکت هایی که در واقع دیدار با تمام سه معیار به نظر می رسد غیر ممکن است برای پیدا کردن. “هنگامی که ما به نقطه چنین کسب و کار ما اولویت خواهد بود برای خرید 100 درصد از آنها را,” او نوشت. “اما این فرصت را به خرید عمده در اختیار ما ویژگی های مورد نیاز نادر است.”

بیش از سال گذشته شرکت های متعددی شناور توسط کسانی که آشنا با بافت سرمایه گذاری عادات به عنوان انتخاب بالقوه برای برکشایر. کسانی که شامل فدرال اکسپرس, Tiffany & Co. (که به پایان رسید به دست آورد LVMH در ماه اکتبر) و نرم افزار توزیع کننده فن آوری اطلاعات پارسیان

“در بررسی من ناهموار ضبط کردم به این نتیجه رسیدند که حصول شبیه به ازدواج” 89 ساله سرمایه گذار منعکس شده در 50 سال سابقه در M&A space تا کنون wittily. “آنها شروع البته با شاد عروسی—اما پس از آن واقعیت امر منجر به انشعاب از قبل از nuptial انتظارات. گاهی زیبا و جدید اتحادیه ارائه سعادت فراتر از هر دو حزب امیدوار است. در موارد دیگر سرخوردگی سریع است. استفاده از این تصاویر را برای, شرکت, خریداری, من می خواهم که به می گویند آن است که معمولا خریدار که برخوردهای شگفتی ناخوشایند. آن آسان است برای دریافت رویایی چشم در شرکت های بزرگ بود.”

“دنبال این قیاس من می گویند که ما زناشويی رکورد باقی می ماند تا حد زیادی قابل قبول” او افزود: “با همه احزاب مبارک با تصمیم گیری های آنها ساخته شده طولانی در پیش است. برخی از ما کراوات یو پی اس مثبت داده شده شاعرانه. معنی دار تعداد این باعث شده من همه بیش از حد به سرعت به تعجب آنچه که من فکر کردم زمانی که من پیشنهاد شده است.”

در جای دیگر در 14-صفحه: نامه ای به سهامداران بافت مورد بحث در جزئیات برکشایر در عملکرد مالی در بیمه انرژی و دیگر غیر-صنایع بیمه و همچنین به عنوان سهام عادی سرمایه گذاری از جمله آن بسیار شایع سهام در اپل, امریکن اکسپرس و کوکا کولا.

در بخش پایانی بافت و دیرین خود دست راست مرد Charlier مونگر, 96, لمس در یکی دیگر از موضوع عمیقا مورد سهامداران: چه اتفاقی خواهد افتاد به برکشایر زمانی که بافت و مونگر دیگر در اطراف ؟

“چارلی و من مدتها پیش وارد فوری منطقه [سنی]. که دقیقا خبر خوبی برای ما است. اما برکشایر سهامداران نگران نباشید نیاز: شرکت خود را 100 درصد آماده برای خروج ما,” بافت مطمئن سرمایه گذاران تاکید بر این که هر دو خود و مونگر خانواده تقریبا به طور کامل سرمایه گذاری در این شرکت در ابدی اساس.

“این Mungers باید برکشایر منابع کوتوله که هر یک از خانواده های دیگر سرمایه گذاری و من باید 99 درصد از ارزش خالص تسلیم در برکشایر سهام,” او نوشت. “من هرگز به فروش می رسد هر گونه سهام و هیچ برنامه ای برای انجام این کار…امروز من به طور خاص هدایت آن مجریان—به عنوان به خوبی به عنوان معتمدین که موفق خواهد شد آنها را در اداره املاک من پس از را بسته است—و نه به فروش سهام برکشایر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>