وارن بافت می سازد اولین پاندمی خرید می شود ما را بالا سوخت های فسیلی آلوده کنندگان

وارن بافت در مراسم “تبدیل شدن وارن بافت” برتر جهان در موزه هنر مدرن در تاریخ 19 ژانویه 2017 در شهر نیویورک است. J. Kempin/گتی ایماژ

وارن بافت در نهایت ماشه در اولین خرید عمده از شیوع کروناویروس. در روز یکشنبه, 89 ساله میلیاردر سرمایه گذاری کنگلومرا برکشایر هاتاوی اعلام کرد توافق به دست آوردن ابزار غول پیکر, Dominion, انرژی, گاز, انتقال و ذخیره سازی دارایی های در یک معامله به ارزش 10 میلیارد دلار.

تحت معامله برکشایر انرژی بخش خواهد پرداخت 4 میلیارد دلار به صورت نقدی به چهار قلمرو متعلق به خط لوله کسب و کار (Dominion انرژی انتقال Questar خط لوله کارولینای انتقال گاز و نیمی از ایروکیز سیستم انتقال گاز) و 25 درصد از یارو نقطه LNG یک مرکز ذخیره سازی گاز طبیعی مایع. این بافت شرکت نیز به بیش از 5.7 میلیارد دلار ارزش بدهی در قلمرو کتاب.

کسب شکست بافت ماه-سکوت طولانی در dealmaking فضا در طول بیماری همه گیر. اگر چه آن را یک معامله بزرگ با برکشایر استاندارد (شرکت اجرا می شود $443 میلیارد و نمونه کارها) معامله می فرستد یک سیگنال مهم برای ناظران بازار است که بافت ممکن است در شکار برای اطلاعات بیشتر و بزرگتر می پردازد و در نهایت آماده برای حرکت برکشایر غول پیکر, نقدی, شمع که تا به حال تا این حد رواج به $137 میلیارد دلار در پایان سال 2019.

بافت شده است معروف باز در مورد قصد خود را صرف پول در یک “فیل به اندازه کسب.” اما او هنوز برای پیدا کردن یکی. تا زمانی که ملک انرژی برکشایر در آخرین خرید عمده بود $37 میلیارد دلار خرید هوافضا ساز قطعات دقت Castparts در سال 2015.

از آن پس این شرکت متمرکز کرده است تا حد زیادی در معاملات بازار است. در ماه های اخیر برکشایر قابل توجه ترین حرکت شامل هواپیمایی آزادسازی سهام, کاهش مالکیت در گلدمن ساکس و افزایش سهام در آمازون و Kroger.

سوخت های فسیلی یکی از بخش های سرمایه گذاری بافت بسیار آشنا است. و میلیاردر ظاهرا به ثمر رساند معامله در یک زمان مناسب. ماه گذشته آتی گاز طبیعی در ایالات متحده کاهش یافته و به 25 سال کم و به سختی بهبود است. که گفت: سرمایه گذاری هنوز هم خرس خطرات پایین جاده به صنعت سوخت فسیلی در برابر یک چالش رو به رشدی از انرژی های تجدید پذیر تولید کنندگان و فعالان زیست محیطی.

روز دوشنبه قلمرو و شریک دوک انرژی لغو اطلس خط لوله یک پروژه عظیم است که به حمل و نقل و سوخت از Appalachians به سایر نقاط کشور است. در حالی که پاک توسط دیوان عالی کشور, پرونده های حقوقی و تظاهرات از محیط زیست ساخته شده است آن را به ارزش 8 میلیارد دلار برچسب قیمت.

“برکشایر هاتاوی را 9.7 میلیارد کسب Dominion گاز-خط دارایی ها و بدهی بیشتر جامد و موقعیت خود را در گاز و فرصت طلب با توجه به حرکت قیمت انرژی در سال جاری و تمایل برخی از شرکت کنندگان به حرکت به تمیز کننده منابع سوخت” بلومبرگ هوش تحلیلگران متی Palazola و درک هان نوشت: در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه.

با توجه به بلومبرگ بافت است که در حال حاضر یکی از بزرگترین سوخت های فسیلی میلیاردرهای در آمریکا در سال 2018 برکشایر هاتاوی انرژی واحد مسئول تولید 189 میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای انتهایی تنها کخ صنایع و کارخانه تولید سیمان.

پس از جذب Dominion گاز طبیعی, کسب و کار, بافت است برای تبدیل شدن به شماره 1 سوخت های فسیلی میلیاردر در کشور (هر چند انتشار دی اکسید کربن از گاز طبیعی’ احتراق بسیار کمتر از کسانی که از زغال سنگ و یا نفت). کسب افزایش خواهد یافت برکشایر مالکیت در آمریکا بین ایالتی, طبیعی, انتقال گاز از 8 درصد به 18 درصد است.

معامله منوط به تصویب قانونی است و انتظار می رود در سه ماهه چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>