وارن بافت میزبان خود را آنلاین اولین جلسه سهامداران. در اینجا چگونه آن را تماشا

وارن بافت میزبان برکشایر هاتاوی سالانه سهامداران جلسه آنلاین برای اولین بار در این شنبه. یوهانس EISELE/خبرگزاری گتی ایماژ

برکشایر هاتاوی سالانه سهامداران جلسه لقب توسط رئیس آن وارن بافت به عنوان “وودستاک برای سرمایهداران” بزرگترین جمع آوری کسب و کار در کشور است. هر ممکن است این رویداد را به خود جذب بیش از 40 ، 000 پول مدیران و متخصصان صنعت و مادر-و-pop سرمایه گذاران از سراسر جهان به Omaha, Neb. برای شنیدن بافت و دیرین خود را شریک کسب و کار چارلی مونگر بحث بازار و اقتصاد است.

اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در این سال برکشایر جلسه منتقل خواهد شد آنلاین برای اولین بار. این رویداد زندگی می کنند جریان توسط امور مالی یاهو در سه شنبه شروع 4:00 p. m. به وقت شرق. شما می توانید لحن در اوایل بعد از ظهر جمعه برای پیش نمایش برنامه ها از جمله تفسیر و تحلیل و کنترل از راه دور مصاحبه با این حال-به-می شود-اعلام کرد که مهمانان ویژه در یاهو.

تا دو ماه پیش بافت شد اصرار بر میزبانی این رویداد زندگی می کنند با وجود کشورها و شرکت های هواپیمایی آغاز به تشدید محدودیت های مسافرتی در پاسخ به COVID-19. او تغییر ذهن خود را دو هفته بعد پس از این وضعیت شد بیش از حد وخیم به برگزاری چنین گردهمایی بزرگ.

“من بسیار تاسف از این اقدام است. برای بسیاری از دهه نشست سالانه شده است یک نقطه بالا از سال برای من و شریک زندگی چارلی مونگر,” بافت گفت: در نامه ای به سهامداران در ماه مارس و اضافه کرد که کنفرانس های مجازی را محدود می کند حضور خود را احتمالا در مونگر و چند برکشایر کارکنان خواهد شد که ارائه پروکسی رای.

“این سال را به زندگی می کنند جریان است مهم تر از همیشه به ما سهامداران می توانید لحن در برای پیوستن به ما در اوماها از ایمنی خود را در خانه” برکشایر هاتاوی را Chief Financial Officer مارک هامبورگ گفت: در آزادی مطبوعات این هفته است.

متاسفانه دستور کار کنفرانس امسال خواهد ضایعات بسیاری از سال های گذشته’ اصلی فعالیت های چنین به عنوان یک پیک نیک طول پنج کیلومتر اجرا سرگرم کننده و شام در بافت محلی مورد علاقه steakhouse. در عوض سرمایه گذاران را به تمرکز بر روی آنچه که بافت برای گفتن در مورد COVID-19 تاثیر در برکشایر نمونه کارها و بازارهای گسترده. 89-سال سرمایه گذاری گورو شده است نسبتا آرام در مورد این موضوع پس از وقوع دیگر از به طور خلاصه اظهار نظر COVID-19 و قیمت نفت سقوط “یک-دو پانچ” در اوایل ماه مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>