وارن بافت در نهایت خندق خود را 30 دلار فلیپ تلفن برای آی فون

وارن بافت در نهایت وداع به $30 تلفن تلنگر. J. کنتس/گتی ایماژ

وارن بافت سرمایه گذاری کنگلومرا برکشایر هاتاوی صاحب 5.5 درصد از اپل اما از 89 سال سرمایه خود را به معروف را رد کرد و با استفاده از اپل و یا برای که ماده هر گوشی های هوشمند و کاملا خوشحال با زن 30 دلار سامسونگ فلیپ تلفن.

تا همین اواخر. در مصاحبه با CNBC “Squawk Box” بافت نشان داد که او در نهایت راه جدا با تلفن تلنگر و شروع به استفاده از اپل آخرین آی فون 11.

همچنین نگاه کنید به: وارن بافت نشان می دهد بالا 3 معیارهای خود را برای ازدواج مانند کسب

“من تلنگر تلفن است که به طور دائم از بین رفته است,” او گفت: CNBC بکی سریع.

“شما به دنبال در یک 89 ساله که به سختی شروع به گرفتن با آن” فروتن میلیاردر افزود: صحبت در مورد تکنولوژی های جدید ، “من نمی استفاده از تمام امکانات آن مانند اکثر مردم است. اکثر مردم زندگی خود را در اطراف آن. من فقط استفاده از آن به عنوان یک تلفن.”

در واقع بافت دارای چند گوشی های هوشمند بسیاری از آنها هدیه از جمله یکی از مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک که ارائه کرده است به پرواز به اوماها در فرد به کمک بافت راه اندازی آی فون.

برکشایر هاتاوی شد یک سرمایه گذار در اپل نسبتا به تازگی اما به سرعت ستون تا آن سهام این غول تکنولوژی پس از خرید اولین سهم. تا پایان 2019 برکشایر متعلق به حدود 72 میلیارد دلار ارزش سهام اپل. آی فون ساز در حال حاضر برکشایر دومین برگزاری در بازار سهام بعدی تنها به امریکن اکسپرس.

“این باور نکردنی شرکت. من باید از آن قدردانی قبلا” بافت گفت از آی فون ساز در روز دوشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>