وارن بافت به چالش کشیده شده توسط بیل موری صحبت می کند در نابرابری درآمد

وارن بافت رئیس برکشایر هاتاوی میزبان خود را آنلاین اولین جلسه سهامداران در آوریل 2 سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. Ankit Agrawal/نعناع از طریق گتی ایماژ

وارن بافت معتقد است که آمریکا در رأس یک درصد از حقوق بگیران باید از آن پایین 20 درصد تشبیه آن به میلیونرهای مراقبت از همه از فرزندان خود را.

در برکشایر هاتاوی را در سال 2020 جلسه سهامداران در روز شنبه بود که جریان توسط یاهو امور مالی 89 ساله میلیاردر سرمایه گذار به چالش کشیده شد یک سوال از بازیگر, بیل موری, خود سهامدار شرکت برکشایر: چگونه ایالات متحده به عنوان یک کشور برای مراقبت از افرادی که در حال کار بسیار سخت و در عین حال هنوز هم از لحاظ اقتصادی محروم در طول همه گیر مانند کسانی که مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی عرضه مواد غذایی و تحویل و خدمات جامعه?

“ما باید به انجام همه چیز است که می تواند کمک به کسانی که مردم” بافت گفت. “ما در حال غنی, غنی, غنی کشور است. مردم در انجام این نوع از کار است که لایحه مذاکرات در مورد کمک یک کل خیلی بیشتر از برخی از افرادی که بیرون آمد از حق رحم.”

“تحت شرایط عادی با بیش از 60 ، 000 دلار تولید ناخالص داخلی سرانه هر کسی که با این نسخهها کار 40 ساعت در هفته باید یک زندگی مناسب و معقول بدون یک شغل دوم و با یک زن و شوهر از کودکان و نوجوانان” او ادامه داد. “هیچ کس نباید پشت سر گذاشت. آن را مانند یک خانواده ثروتمند. اگر آنها پنج وارثان آنها شاید سعی کنید به انتخاب کنید قادر به اجرای کسب و کار. اما فراموش نکنید که در مورد [دیگران].”

گسترش شکاف ثروت در حال حاضر یک دکمه موضوع در جامعه آمریکا قبل از coronavirus زده. همه گیر ساخته شده است آن را حتی بیشتر با فشار دادن این موضوع به عنوان ده ها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک تعطیل و بیش از 20 میلیون نفر کارگر و کم درآمد خدمات صنایع و مشاغل از دست رفته در یک ماه به عنوان یک نتیجه از یک ملی شده است. نرخ بیکاری در حال حاضر رسما نشسته در بیش از 30 میلیون نفر از مردم با بسیاری از میلیون ها نفر به احتمال زیاد از کار.

بافت گفت: او می خواهم خوش آمدید, ایده های است که کمک خواهد کرد که جامعه به عنوان یک کل حرکت در جهت برابری طلب.

“من فکر نمی کنم یک شرکت بسیار غنی باید به رعایت آنچه در بازار ظروف در قرن 18 به سبک” او پکتیا میباشد.

با چشم خود را بر, تاریخچه بافت اذعان کرد که شرایط مادی بهبود یافته برای افرادی که بیش از قرن گذشته حتی به عنوان شکاف ثروت اتحاد گسترده تر یک بار دیگر. “همه چیز بهبود یافته برای پایین 20 درصد — شما می توانید ببینید آمار مختلف در آن” او گفت:. “اما آن را واقعا بهبود یافته برای بالای 1 درصد. ما یک جامعه بهتر از ما 100 سال پیش. اما شما فکر می کنید با ما رفاه ما می خواهیم خودمان را به حتی بالاتر از استانداردهای مراقبت از ما پایین 20 درصد به خصوص در یک وضعیت شما رو امروز است.”

همانطور که از نوشتن بافت دارای خالص ارزش 72 میلیارد دلار در بلومبرگ را بیدرنگ میلیاردرهای شاخص. سرمایه گذاری گورو متعهد شده است تا به دور اکثر ثروت خود را از طریق میلیاردر pal, بیل گیتس در خانواده, موسسه خیریه بیل و ملیندا گیتس. این بنیاد به تازگی اعلام کرد که این امر اختصاص 100 درصد از منابع خود را به پرداختن به COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>