وارن بوفه موافق با برنی ساندرز که سرمایه داری در حال خروج مردم پشت

برکشایر-هاتاوی رئیس وارن بافت گفت: در مصاحبه روز شنبه با CNBC که او همدردی با سناتور برنی ساندرز’ شعارهای مبارزات انتخاباتی است که سرمایهداری به سمت چپ کار آمریکایی ها و نیازهای مقررات برای جلوگیری از آن افراط.

بافت گفت: او را درک ساندرز’ انگیزه برای کمک به طبقه کارگر از طریق برنامه های رایگان مانند شهریه کالج و “مدیکر برای همه” اما او باور نمی سوسیالیسم پاسخ است. سوسیالیسم بوده است نقطه کانونی برای حملات جمهوریخواهان و متوسط دموکرات ها در طول سال 2020 انتخابات.

“من بسیار در همدردی با این واقعیت است که سناتور ساندرز معتقد است که بسیاری از مردم در حال گرفتن پشت سر گذاشت و از طریق هیچ گسل از خود را” بافت گفت: در CNBC ‘Squawk Box’ مصاحبه از اوماها است. “و در آنجا همه نوع از جنبه های سرمایه داری است که باید در برخی از راه به تنظیم شود. اما من باور نمی دادن تا سیستم سرمایه داری.”

پرسید که چه او از متوسط نامزد حزب دموکرات مایکل بلومبرگ بافت تردید گفت: با خندیدن “من فکر نمی کنم دیگر میلیاردر حمایت از او خواهد بود که بهترین چیزی که به اعلام” قبل از اعتراف او می خواهم “بدون مشکل” رای گیری برای بلومبرگ.

بافت که پشتیبانی از یک بالاتر مالیات بر درآمد شخصی در میلیاردرهای گفت که او مخالف با برخی از ساندرز’ کلید مترقی پیشنهادات. یکی از آنها اجباری مالکیت سهام برای کارکنان بزرگ, مکان عمومی شرکت با بیش از 100 میلیون دلار درآمد سالانه است که بوفه را محکوم کرد به عنوان یک “در خصوص ایده بد است.”

روز دوشنبه Sanders, رونمایی از 1.5 تریلیون دلار طرح به ارائه مهد کودک و پیش-K آموزش و پرورش برای همه آمریکایی ها بیش از 10 سال همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr. در اوایل این ماه ساندرز و دموکرات نیویورک و سناتور چاک شومر اعلام کرد برنامه ای برای محدود کردن شرکت توانایی به موضوع buybacks خود سهام — یک حرکت است که با توجه به CNBCبود بعید به نظر می رسد مورد علاقه بافت است که استدلال می کنند که در بسیاری از موارد بهترین استفاده برای شرکت های بزرگ, پول نقد, است, به اشتراک گذاری buybacks.

ساندرز’ پیشنهاد بخشی از گسترده تر پیام که تهمت کاهش مالیات را از خدمت اکثریت آمریکایی ها — شرکت ها خریداری سهام خود را با صرفه جویی مالیاتی به جای سرمایه گذاری در کارگران و کسب و کار.

بافت خود توصیف “کارت حمل سرمایهداری” گفت: او از “درآمد بالاتر” فکر لزوما افزایش حداقل دستمزد.

“همه چیز شما را ببینید محصول یک سیستم که کار می کرد هیچ چیز را همیشه در تاریخ جهان است. بنابراین من باور نمی messing تا سیستم ما در حال توسعه خروجی” بافت را ادامه داد. اما “من معتقدم که هر کسی که مایل به کار 40 ساعت در هفته است و یک زن و شوهر و بچه ها باید به شغل دوم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>