جنگ علیه COVID نمی تواند برنده با کف زدن, روشنایی, لامپ: Sena

بمبئی: شیو سنا روز سه شنبه گفت: جنگ علیه coronavirus را نمی توان به دست آورد و با کف زدن, clanging, از صفحات و یا نور لامپ.

مردم “غلط” نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر سرمقاله خود در سنا سخنگوی ‘Saamana’ گفت که مودی باید به وضوح طلسم کردن آنچه در آن انتظار می رود از شهروندان و کسانی که اطاعت باید مجازات شود.

مودی درخواست تجدید نظر

مودی در هفته گذشته به دادگاه تجدید نظر به مردم به شکست coronavirus با خاموش کردن چراغ در خانه های خود را برای دو ساعت در ساعت 9 روز یکشنبه در میان سراسر کشور مستند.

مردم در سراسر کشور با شور و شوق پاسخ با نور شمع و diyas و چراغ چشمک زن از تلفن های همراه خود را در بالکن و در مقابل از خانه های خود.

مودی زودتر از مردم خواست رعایت ‘Janta مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 و آمد به طور خلاصه در درب ورودی و بالکن برای نشان دادن قدردانی به سلامت و ضروری دیگر ارائه دهندگان خدمات که در خط مقدم نبرد علیه coronavirus با claps, برای تلفن های موبایل از زنگ ها و conches.

در نظر گرفتن یک نمایش کم نور مودی تجدید نظر شیو سنا گفت: “Claps, cyrus و چراغ…مثل این که ما جنگ از دست بدهند. وجود دارد بسیاری از جنبه های به چگونه مردم در پاسخ به این درخواست. شهروندان غلط نخست وزیر درخواست تجدید نظر…دو ساعت نمی تواند در برقراری ارتباط با شهروندان و یا او خودش را می خواهد چنین یک فضای جشن.”

آن گفت: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray شده است اصرار مردم برای حفظ انضباط و برقراری ارتباط با آنها را در حالی که هیچ سردرگمی وجود دارد.

پنیپت نبرد

“در مبارزه با کروناویروس شما نیاز به مانند یک فرمانده. ما از دست این پنیپت نبرد به دلیل شایعات و عدم برنامه ریزی است. جنگ علیه coronavirus نباید مانند آن است و مردم از دولت نباید دیدار با سرنوشت Sadashivrao bhau (Marathaarmy فرمانده در پنیپت جنگ) و” Marathi روزانه گفت.

آن گفت: نخست وزیر باید به وضوح به مردم آنچه که از آنها انتظار می رود.

“کسانی که اطاعت نمی باید مجازات شود. آن است که تنها مرکز (اشاره به Tablighi Jamaat را به جماعت در دهلی نو در ماه گذشته) می شکند قوانین. هستند کسانی که سرزنش مرکز برای coronavirus گسترش خود حفظ نظم و انضباط اجتماعی و فاصله?” آن را پرسید.

این Sena cricitised حوادث از مردم به آمدن در خیابان ها با شمع و مشعل و گوشی های تلفن همراه و رقص و گفت: با توجه به ترکیدن کراکر وجود دارد آتش حادثه در سولاپور.

در وردها BJP MLA Dadarao Keche جشن تولد او (در طول مستند) و بیش از 200 نفر جمع آوری شده برای آن اشاره کرد.

در سنا نیز با اشاره به حوادث مشابه در دیگر نقاط کشور از جمله این که از یک BJP زنان بال رهبر در بلرمپور در اوتار پرادش شلیک در هوا به ‘تعقیب’ coronavirus.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>