‘خواهید بود IAS افسر’: 12-YO پسر که صعود یک کوه روزانه برای کلاس های آنلاین

“بله مستند ساخته شده است که همه چیز دشوار است برای همه ما در یک راه یا دیگری, اما من معتقدم که ما نیاز به قبول این تغییر و پیدا کردن راهی برای خروج. این تبدیل به جدید من طبیعی است.”

ارتقاء

Tsalim علائم 34 روز پس از Harish یک کلاس 7 دانش آموز شروع به پوسته پوسته شدن یک کوه در Pachpadra ایجاد کرد راجستان.

او مایل نیست به کوه یا صعود اورست. نه این است که بخشی از اهداف تناسب اندام خود را.

پسر مشغول به تحصیل در Jawahar Navodaya Vidyalaya treks برای 15 دقیقه در روز به طوری که او را از دست ندهید در کلاس های آنلاین. مسلح با کتاب و صندلی و میز و گوشی های هوشمند, Harish برگ خانه در اطراف 7.20 یک.m با برادر خود و treks به بالاترین نقطه که در آن او می شود به اندازه کافی پوشش شبکه.

نه دمای بالا و نه باران نتواند برای جلوگیری از این پسر جوان از این سفر برای حضور در کلاس های خود.

“من نمی خواهم به از دست ندهید حتی یک کلاس و یا سقوط در هر یک از افراد است. بله مستند ساخته شده است که همه چیز دشوار است برای همه ما در یک راه یا دیگری, اما من معتقدم که ما نیاز به قبول این تغییر و پیدا کردن راهی برای خروج. این تبدیل به جدید من عادی” Harish می گوید بهتر است هند.

Harish بخواهد به دنبال علم و به نظر می رسد برای اتحادیه خدمات عمومی کمیسیون امتحانات.

“من نمی دانم اگر من می تواند تغییرات انقلابی, اما من قطعا می خواهید به تکنولوژی و امکانات دیگر در دسترس و مقرون به صرفه در مناطق دور افتاده از کشور ما است. با دیدن وضعیت اسفناک کشور ما با توجه به coronavirus من متوجه شدم که کارمندان باید قدرت را به یک تغییر از طریق سیاست” او می افزاید.

Harish کشف شد منطقه ای خبرنگاران زمانی که آنها بازدید در نزدیکی معدن. داستان خود را به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و به زودی آن را ویروسی رفت.

سابق کریکت Virendra raina vijay نیز او را بستود برای خود صداقت و تعهد است. توییت کردم هزاران نفر از رسانهها و دوست دارد.

“یک پسر جوان به نام Harish از برمر در راجستان صعود یک کوه هر روز به منظور به دست آوردن دسترسی به اینترنت به طوری که او می تواند حضور در کلاس های آنلاین. او صعود در ساعت 8 صبح و به خانه برگشت در 2 ساعت بعد از کلاس به پایان می رسد. تحسین فداکاری خود را و می خواهید به او کمک کند” او هنوز توییتی.

Harish پدر Veeram می گوید بهتر هند, “پسر من است تمایل خود را به سوی مطالعات و هرگز سازش در نمرات خوب. متاسفانه خانه ما خوبی ندارد شبکه تلفن همراه. اما من افتخار می کنم که برای دیدن Harish است که با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای سفری سخنرانی های خود را.”

یک کارگر مزرعه, Veeram نیز بر عدم دسترسی به آموزش آنلاین چیزی است که یک لوکس برای بسیاری از کودکان روستایی.

او می گوید: “ما به سختی می تواند موفق به دریافت دو وعده غذا و در حال حاضر ما باید به نگرانی در مورد پرداخت اضافی برای یک اتصال به اینترنت. یا مدرسه یا دولت باید با یک برنامه فراهم می کند که به ما رایگان داده تا به حالت عادی باز می گرداند. پسر من یک گوشی هوشمند است اما بسیاری از والدین نمی توانیم با توجه به بحران اقتصادی است.”

Harish پسر عموی مثلا در کلاس 10 و یک گوشی هوشمند است. Veeram می افزاید: “من آرزو می کنم ما می تواند به او کمک کند اما او باقی می ماند در دیگر ایجاد کرد.”

دسترسی به اینترنت همچنان یک امتیاز در بسیاری از خانواده ها در سراسر هند به عنوان ارقام اشاره می کنند که حتی در سال 2020 به میزان تنها 50 درصد است.

“حتی اگر 66 درصد از جمعیت این کشور را زندگی در روستاهای, روستایی, اینترنت, تراکم فقط 25.3. در مقایسه مناطق شهری باید به طور قابل توجهی بالاتر چگالی 97.9” نوشت Smriti Parasheera یک تکنولوژی سیاست محقق با موسسه ملی مالیه عمومی و سیاست در ستون ،

بخش آموزش و پرورش در هند است که در مواجهه با فشار از همه گیر جهانی است که با به خطر انداختن آینده کودکان است. از دست دادن معیشت است و تشدید مشکل این است که اکثر پدر و مادر از پایین اقتصادی زمینه نمی توانیم یک وعده غذایی تنها اجازه دهید به تنهایی یک گوشی هوشمند است. در چنین سناریو سیاستگذاران و دانشگاهیان نیاز به گرد هم می آیند و گچ کردن یک راه حل دراز مدت را می کند که پدر و مادر متعهد و ملتزم به حلقه تحت شدید بدهی.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: Narpat Ramawat

ارتقاء


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر